WAVES Coin Yorumları – WAVES Coin Fiyat Tahmini

WAVES Coin Yorumları – WAVES Coin Fiyat Tahmini

Waves Coin Waves DEX olarak da bilinir. WAVES Coin Yorumları ve AVES Coin Fiyat Tahmini yazımıza öncelikle WAVES Coin’i tanıtarak başlayalım. Waves tabanlı varlıkların yanı sıra Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC) (LTC) gibi diğer desteklenen dijital varlıklara odaklanan merkezi olmayan bir ticaret platformudur. EUR Neutrino (EURN) ve GBP Neutrino (GBPN), platformda (GBPN) bulunan iki Neutrino destekli sabit para birimidir. Sasha Ivanov, tüccarlar için bir “kripto para ekosistemi” yaratmak amacıyla Waves’i 2017 yılında kurdu.

Waves, akıllı varlıklar olarak bilinen benzersiz kripto para birimleri geliştirmeye ve çeşitli web 3.0 merkezi olmayan uygulamaları (dapps) güçlendirmek için akıllı sözleşmeler dağıtmaya odaklanıyor. WAVES Coin an itibariyle $2.47 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde WAVES coin -1.30% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.13% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 114,615,388 WAVES coin dolaşmaktadır. Bu WAVES coinlerin toplam değeri ise $283,257,162.31 seviyesindedir. WAVES coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000374242 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 80.97165992 tane WAVES coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden WAVES Coin Neden Yükseliyor ve WAVES Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını WAVES Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için WAVES coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

WAVES Coin Kaç Dolar Olur?

WAVES Coin kaç dolar olur diye merak edenler için 2022 yılında WAVES coinin 12.44$ seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak WAVES coin eğer kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa 4.23$ seviyelerine kadar gerileyebilir. WAVES Coin Yorumlarının özeti olan aşağıdaki karşılaştırmayı inceleyelim.

WAVES Coin Artıları

  • Kullanımı basit bir platform.
  • Hem düşük hem de rekabetçi ücret yapısı.
  • Ticaret için çok sayıda dijital varlığa erişilebilir.
  • Merkezi olmayan değişim, en son blok zincir teknolojisine dayanmaktadır.

WAVES Coin Eksileri

  • Fiat parayla para çekme işlemleri desteklenmez.
  • Likidite kıttır.
  • Henüz emekleme aşamasındadır.

WAVES Coin Neden Yükseliyor?

WAVES Coin neden yükseliyor sorusu WAVES coin yorumlarında gizli. WAVES Coin, diğer önde gelen merkezi olmayan borsalardan farklı olarak kendi blok zinciri ağı üzerine inşa edilmiştir; ayrıca, kullanıcılarına gerçekten benzersiz bir Waves deneyimi sağlamak için herhangi bir kripto para borsası tarafından sunulan en yaygın geleneksel özellikleri değiştirerek kendi ticaret platformunu yarattı. Waves, aynı zamanda ilk madeni para teklifleri (ICO’lar) (ilk madeni para teklifi) için bir platform görevi gören bir kripto para borsasıdır.

WAVES Coin Uzun Vadede Ne Olur?

WAVES Coin uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir artış ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan WAVES coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

Yapay Zeka tahmincilerinden gelen WAVES fiyat tahmin hedefleri, WAVES’in yayın sırasında çeşitli derecelere tırmanacağını kabul etti. Diğerleri daha temkinli, diğerleri ise yükseliş eğilimindeydi. WAVES fiyat tahmin hedeflerinin spekülatif olduğunu ve satın alma için birincil motivasyonunuz olmaması gerektiğini unutmayın.

WAVES Coin Fiyat Tahmini

WAVES Coin kaç dolar olur diye merak eden ve WAVES Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. WAVES coinin önümüzdeki günlerde $2.717 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak WAVES coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $1.976 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. WAVES Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

WAVES Coin Fiyat Tahmini 2023

WAVES Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. WAVES coinin $2.47 seviyelerinden $3.705 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak WAVES Coin 2023 yılında $3.0875 $3.705 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı WAVES Coin Fiyat Tahmini ve WAVES coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

WAVES Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı WAVES coin için güzel geçecek. WAVES coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse WAVES coin 2024 yılında $3.705 civarlarından $5.0635 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. WAVES Coini 2024 yılında $4.3225 $5.0635 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı WAVES Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

WAVES Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için WAVES Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $5.0635 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $4.3225 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. WAVES coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $6.175 ve $6.7925 arası olacaktır.

WAVES Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. WAVES Coin 2027 yılında $7.657 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $9.139 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

WAVES Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden WAVES coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince WAVES Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. WAVES Coin bu yılda $12.103 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. WAVES Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $11.115 $12.103 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için WAVES coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

WAVES Coin Yorumları (Analiz)

Daha önceki en düşük seviyelere bakıldığında ters dönüşler iki mumla doğrulandı. Tarih mutlaka kendini tekrar etmese de, sık sık kafiye yapar. Yukarıya doğru başka bir koşuyu onaylamak için boğaların bu direnç seviyesinin üzerinde kapanması gerekiyor. Daha düşük zaman dilimlerine bakarak daha iyi bir resim elde edebiliriz.

Fiyat başlangıçta bu seviyeye ulaştığında, hemen 30 dolardan 12 dolara düştü. Fiyat bu seviyeye ikinci kez yaklaşmadan önce biraz konsolidasyon oldu.

Kapsamlı bir durum tespiti araştırmasını tamamladıktan sonra yatırım yapıp yapamayacağınızı söyleyebileceksiniz. Teknik incelemeyi okuyun, şirketi sosyal medyada takip edin, mevcut yatırımcılarla konuşun ve uzman finansal tavsiye alın.

WAVES Coin yorumlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :