WAVES Coin Geleceği (2022)

WAVES Coin Geleceği (2022)

WAVES Coin, açık kaynaklı Waves blok zinciri teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır. WAVES Coin geleceği sağladığı değer açısından bakılırsa gayet parlak. WavesDEX, blok zinciri üzerine inşa edilmesi ve yalnızca dijital varlıkların ticareti için değil, aynı zamanda ilk madeni para teklifleri (ICO’lar) yoluyla finansman için kullanılmasıyla diğer kripto para borsalarının çoğundan farklıdır. Sasha Ivanov, 2016 yılında Waves platformunu yarattı ve şu anda blok zincir teknolojisine dayalı ilk işlevsel merkezi olmayan borsa. Değişim hala erken aşamalarındadır ve tam potansiyeli projenin ilerleyen zamanlarına kadar gerçekleştirilmeyecektir.

Bir tane WAVES Coin’in fiyatı $2.31 ’iken toplam değeri ise $264,233,677.28 ’dır. Yani WAVES coinin toplam sayısı 114,352,408 olmaktadır. WAVES Coin bir günlük fiyat değişimi ise -0.29% civarındayken, bir saatlik fiyat değişimi -0.82% seviyesindedir. WAVES coinin Bitcoin cinsinden değeri 0.0000366667 ₿’dir. Eğer şuan WAVES coin almak isterseniz 50$ ile 21.64502165 tane WAVES coin satın alabiliyorsunuz. O zaman WAVES Coin Yatırım Yapılır Mı, WAVES Coin Geleceği Nedir ve WAVES Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

WAVES Coin Yatırım Yapılır Mı?

WAVES Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. WAVES Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek WAVES Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Kripto aleminde WavesDEX, fantastik bir merkezi olmayan borsadır. Borsa, sektördeki en gelişmiş DEX’lerden biridir ve popülaritesi artmaya devam etmektedir. Borsa, kullanıcıların fonlarını güvende tutan ve işlem ücretlerini düşüren, çok güvenli ve güvenli blok zinciri teknolojisiyle desteklenen, kullanıcı dostu ve iyi tasarlanmış bir ticaret arayüzüne sahiptir. WavesDEX, kripto para ticareti işini dönüştürdüğü için şu anda parçası olmak için oldukça ilgi çekici bir girişim. WAVES Coin Geleceği bu doğrultuda ilerlerse gayet güçlü görünüyor.

WAVES Coin Geleceği Nedir? (2022)

Wallet Investor’ın uzun vadeli WAVES madeni para fiyat tahmini de aynı şekilde iyimserdi ve algoritma tabanlı tahmin sitesi, fiyatın 12 ayda 30,53 dolara ve 2027’de 81,54 dolara çıkacağını tahmin ediyor.

DigitalCoin’in WAVES kripto tahmini de olumluydu ve fiyatın 2022’de 22.65 $’dan 2023’te ortalama 24.54 $ olacağını ve ardından 2025’te ortalama 31 $’a ve 2030’da WAVES Coin Geleceğinin 76 $’a yükseleceğini tahmin ediyordu.

PricePrediction’ın 2022 için WAVES madeni para projeksiyonu 39,23 dolardı, ancak fiyatın gelecek yıllarda daha hızlı bir oranda artmasını, 2025’te WAVES Coin Geleceğinin 122 dolar ve 2030’da 745 dolara sıçramasını bekliyor.

WAVES Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Haziran ayında WAVES coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

WAVES Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

4 Mayıs 2021’de WAVES 41,33 dolarla yeni bir zirveye ulaştı. Kripto para, daha büyük kripto para piyasasına fren uygulandığında sürekli bir düşüş eğilimine başlamadan önce, takip eden aylarda uzun süreli bir düşüşün ardından Ekim ortasında 32 doları aşmak için geri döndü.

Binance’in kredi platformunda WAVES’i teminat olarak kabul etmeye başlayacağı haberinin ardından, 31 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 62.36$ ile 2022’nin ilk çeyreğinde fiyat etkinliği bol oldu:

WAVES Coin’in piyasa değeri, keskin bir düşüşün ardından 30 Mayıs 2022 itibarıyla 5,75 dolardı. Ağ başlangıçta tartışmalarla sorunluydu ve yaratıcı, platformun düşen değerinden kısa satıcıların sorumlu olduğunu öne sürdü; diğer izleyiciler, geliştiricileri bir Ponzi şeması yürütmekle suçladı. Felaket satışlarına ve piyasa genelindeki depresyona rağmen Waves, DeFi kurtarma planı için yeni bir yol haritası tasarladı ve token şu anda dünkü kapanıştan %30 daha fazla işlem görüyor.


WAVES Coin Artar mı?

Waves’in Haziran 2016’daki başarılı lansmanı, raporun da gösterdiği gibi büyük bir başarı ile karşılandı. Belirteç, Aralık 2017’nin sonunda 16 doları geçerek büyük bir fiyat artışı yaşadı. Ancak, 16 dolardan reddedildikten sonra, 2019’un başına doğru 2 doların altına düşerek önemli bir düşüş gördü. Daha sonra yatay bir eğilim gösterdi, ancak Ekim 2020’den itibaren asla geriye bakmadı ve genişlemeye devam etti.

Waves’in rekabete ayak uydurmak için çok çaba sarf etmesi gerekiyor. Waves şu anda yaklaşık 32 dolar değerinde ve WAVES Coin Geleceğinin önümüzdeki haftalarda 42 doları geçme olasılığı var.

Waves, mantıksal algoritmamız üzerine kurulduğu için hem kısa vadeli ralliler hem de olası uzun vadeli avantajlar sunar. Bu yılın sonunda, WAVES Coin Geleceğinde değeri 39.45 dolara ulaşabilir.

WAVES Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :