Atom Coin Yorumları – Atom Coin Fiyat Tahmini

Atom Coin Yorumları – Atom Coin Fiyat Tahmini

Hold’lamak, harcamak, iletmek veya stake etmek için kullanılabilen Atom Coin Yorumları ve Atom Coin Fiyat Tahminini duymak için sabırsızlanır gibisiniz Atom Coin daha büyük Cosmos ağındaki tüm bölgeler arasında birlikte çalışabilirliği korumak için gereklidir.

Sonuç olarak, ağ içinde daha fazla blok zinciri geliştirildikçe ve işlem geçmişlerini depolamak için Cosmos Hub’a güvendikçe, ATOM’un değeri artabilir.

ATOM Coin an itibariyle $8.64 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde ATOM coin -1.30% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.55% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 396,571,614 ATOM coin dolaşmaktadır. Bu ATOM coinlerin toplam değeri ise $3,424,539,773.62 seviyesindedir. ATOM coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0001464407 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 23.14814815 tane ATOM coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden ATOM Coin Neden Yükseliyor ve ATOM Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını ATOM Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için ATOM coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

Atom Coin Kaç Dolar Olur?

Atom Coin kaç dolar olur diye merak edenler için 2022 yılında Atom coin’in 7.55$ seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak Atom coin eğer kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa 3.43$ seviyelerine kadar gerileyebilir.

Atom Coin Neden Yükseliyor?

Atom Coin neden yükseliyor sorusu Atom coin yorumlarında gizli. Kullanıcılar, ATOM’a sahip olarak ve stake ederek ağ geliştirmelerine oy verebilir ve her oy, stake edilen ATOM miktarıyla orantılıdır. Cosmos, kaç token yatırdıklarına bağlı olarak, doğrulayıcıları ATOM ile telafi eder ve delegeler ödemenin küçük bir kısmını eve götürür.

Yatırımcılar, şu anda kaç tane yeni ATOM üretilebileceği konusunda bir sınır olmadığının farkında olmalıdır. Bunun yerine, Cosmos, yatırılan ATOM sayısına göre üretilen jeton miktarını değiştirir. Bu, 2020’de yüzde 7 ila 20 arasında değişen yıllık bir enflasyon oranına yol açıyor.

Atom Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Atom Coin uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir artış ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan Atom coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

2021’de piyasa fazlasıyla iyimserdi ve 2022’de ATOM, piyasa genelindeki düşüş trendleri sırasında azim gösterdi ve tutundu. Bununla birlikte, kripto para birimlerinin değerinin hem inişler hem de çıkışlar ile büyük ölçüde dalgalanabileceğini unutmayın. Bu sorguyu yanıtlamaya yalnızca siz yetkilisiniz. Kendi araştırmanızı yürütmeli ve kripto para birimlerine kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla para yatırmaktan kaçınmalısınız çünkü bunlar oldukça değişken olabilir ve fiyatlar kesinlikle hem yükselebilir hem de düşebilir. Kriptonun geleceği konusunda umutluysanız ATOM Coin olmadan Kripto geleceği düşünülemez.


ATOM Coin Fiyat Tahmini

ATOM Coin kaç dolar olur diye merak eden ve ATOM Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. ATOM coinin önümüzdeki günlerde $9.504 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak ATOM coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $6.912 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. ATOM Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

ATOM Coin Fiyat Tahmini 2023

ATOM Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. ATOM coinin $8.64 seviyelerinden $12.96 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak ATOM Coin 2023 yılında $10.8 $12.96 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı ATOM Coin Fiyat Tahmini ve ATOM coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

ATOM Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı ATOM coin için güzel geçecek. ATOM coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse ATOM coin 2024 yılında $12.96 civarlarından $17.712 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. ATOM Coini 2024 yılında $15.12 $17.712 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı ATOM Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

ATOM Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için ATOM Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $17.712 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $15.12 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. ATOM coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $21.6 ve $23.76 arası olacaktır.

ATOM Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. ATOM Coin 2027 yılında $26.784 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $31.968 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

ATOM Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden ATOM coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince ATOM Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. ATOM Coin bu yılda $42.336 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. ATOM Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $38.88 $42.336 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için ATOM coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

Atom Coin Yorumları (Analiz)

Atom Coin’in 24 saatlik işlem hacmi yüzde 13,77 azaldı ve şu anda önceki günün işlem hacmine göre önemli bir düşüş olan 436 milyon doların üzerinde. Token için dolaşımda yaklaşık 286 milyon ATOM var.

CoinMarketCap’in en büyük kripto para projeleri listesinde, ATOM piyasa değeri açısından 27. sırada yer alıyor. ATOM’un şu anda 5.1 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. 5,2 milyar dolardan fazla piyasa değeri ile FTX Token’ın (FTT) hemen altında yer almaktadır. 4,8 milyar doları aşan piyasa değeriyle ATOM, Uniswap’ın (UNI) bir sıra önünde yer alıyor.

Atom Coin yorumlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :