Atom Coin Geleceği (2022)

Atom Coin Geleceği (2022)

Atom (ATOM), terk edilmiş bir altcoin projesiyle aynı şey değildir. Atom Coin Geleceği parlaktır çünkü birlikte çalışabilirliği, ölçeklenebilirliği ve ayrı zincirler arasında iletişimi sağlayan Cosmos platformunda çalışan birincil kripto para birimine Atomic Coin (ATOM) adı veriliyor. “Blockchain’lerin İnterneti” olarak adlandırılan Cosmos, farklı blok zincirlerini tek bir platformda birleştirmeyi ve bu teknolojiyi en başından beri besleyen birçok büyük sorunu çözmeyi amaçlıyor.

Bir tane ATOM Coin’in fiyatı $8.73 ’iken toplam değeri ise $3,465,321,268.95 ’dır. Yani ATOM coinin toplam sayısı 396,770,304 olmaktadır. ATOM Coin bir günlük fiyat değişimi ise -1.41% civarındayken, bir saatlik fiyat değişimi -0.37% seviyesindedir. ATOM coinin Bitcoin cinsinden değeri 0.0001385714 ₿’dir. Eğer şuan ATOM coin almak isterseniz 50$ ile 5.72737686 tane ATOM coin satın alabiliyorsunuz. O zaman ATOM Coin Yatırım Yapılır Mı, ATOM Coin Geleceği Nedir ve ATOM Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

Atom Coin Yatırım Yapılır Mı?

Atom Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Atom Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek Atom Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Blok zincirler arasında birlikte çalışabilirliği desteklemeye yaptığı vurgu nedeniyle, kullanıcılar Cosmos ağını ilgi çekici bulunuyor. Atom Coin Geleceği COSMOS ağı ile direk bağlantılıdır.

Cosmos ağı birçok farklı amaç için kullanılmıştır. Fiyat istikrarlı bir kripto para birimi ve tüccarların varlıklarını kullanmalarını sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) teknolojisi iki örnektir.

Geliştiricilerin ısmarlama blok zincirleri oluşturmalarına izin veren çerçevelere akın edeceğini düşünürlerse, yatırımcılar ATOM’u satın alıp portföylerine eklemeye çalışabilirler.

Atom Coin Geleceği Nedir? (2022)

Atom Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Haziran ayında Atom coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Atom Coin Geleceğini anlamak için Cosmos platformunu tam manasıyla çözmek gerek. IBC veya Blok Zincirler Arası İletişim protokolü, Cosmos uygulamalarını ve hizmetlerini bağlamak için kullanılır. Bu buluş sayesinde ulusal sınırlar arasında serbestçe varlık ve veri alışverişi yapabilirsiniz. Cosmos’un ekonomik merkezi olarak hizmet veren bir blok zinciri olan Cosmos Hub, zincirler arası temel hizmetler sunar.


Atom Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

Atom coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer Eylül 2021 ve Ocak 2022 tarihlerinde 44.63$ dolardır. Atom coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 40$ civarında bir miktar durdu. Atom Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 5.68$ seviyelerinde oldu. Atom Coin Geleceğinde bu fiyatların çok çok üstüne de çıkma ihtimali var tabi.

Atom Coin Artar mı?

PricePrediction.net’e göre, 2022’deki maksimum fiyatın 13,42 ABD doları, bir sonraki yıl ise ortalama fiyatın 18,55 ABD doları olacağı tahmin ediliyor. Web sitesi, 2024 için 26.51 dolar ve bir yıl sonra için yaklaşık 39.43 dolar fiyat öngörüyor. PricePrediction.net, kozmosun ortalama maliyetinin 2026’da 60.21 dolar olacağını ve bir sonraki yıl yaklaşık 86.33 dolar olacağını tahmin ediyor.

Web sitesine göre, 2028’de ortalama fiyatın 120.51 dolar olması ve ATOM’un ertesi yıl 178.44 dolara yükselmesi bekleniyor. Para birimi, kozmik fiyat tahminine göre 2030 yılına kadar ortalama 253.64 dolar olacak. Gov.capital tarafından yapılan bir tahmine göre, bir Cosmos madeni parasının fiyatı bir yıl sonra yaklaşık 41.34$ olmalıdır.

Atom Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :