6 Ekim 2022, Perşembe
Ana SayfaAltcoinUnimex (UMX) Coin Nedir?

Unimex (UMX) Coin Nedir?

-

Unimex Ağı, birbirine bağlı bir DeFi uygulama ekosistemidir. UMX Coin Nedir diye son zamanlarda çok soru geliyor bunun nedeni ise birden fiyatının çok fazla yükselmesidir. Bu DeFi paketi çoğunlukla marj ticaretine odaklanıyor, ancak gelecekte seçenekler gibi diğer merkezi olmayan finansal ürünlere yayılmayı hedefliyor.

Ağın temel amacı, finansal hareket için karşılıklı teşvik yapıları oluşturmaktır. Bu, zenginliğin ekosistem belirteci pay sahipleri ve borç verenler arasında çok sayıda ağ ve ürün arasında dağıldığı uzun vadeli bir geri bildirim döngüsü oluşturacaktır.

UMX Coin şuan $0.04 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde UMX coinin değişiumx 1.28% seviyesindeyken son bir saatte 0.16% değişim gösterumxştir. Şu anda piyasada 10,000,000 tane UMX coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $378,157.55 olan UMX coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.00000188 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 2,500.0000 tane UMX coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte UMX Coin Nedir, UMX Coin Kiumxn UMX Coin Ne işe Yarar, UMX Ne Projesi ve UMX Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

Unimex Coin Yatırım Yapılır Mı?

Unimex Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Unimex Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek Unimex Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Nihayet UMX Coin için bekleme bitti! Perde arkasında önemli şeylerin olduğundan bahsetmişlerdi ve nihayet heyecan verici markalarını unlimited defi olarak ve yeni ekosistem simgemiz UWU’nun lansmanını açıkladılar.

İlginizi Çekebilir: Mi Coin Nedir?

UMX Coin Twitter

UMX Coin Twitter adresi https://twitter.com/unimex_network budur. Aşağıda sizler için en son twitlerini gösteren bir şablon bırakıyoruz.

UniMex Network için en yüksek fiyat neydi?

Unimex coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 22 Haziran 2022 tarihinde 0.81$ dolardır. Unimex coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 0.65$ civarında bir miktar durdu. Unimex Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 0.05$ seviyelerinde oldu.

Unimex coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki Unimex coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz Unimex coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Önceki İçerikMi Coin Nedir?
Sonraki İçerikAtom Coin Nedir? (COSMOS)

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Makaleler

Merge Coin (Merge BCDG)

Medeniyetlerdeki devrim, toplumların üretkenliği ile ölçülür. Birincisi, makineler ve elektrik tarafından yönlendirilen Sanayi Devrimiydi. Şimdi, bilgisayar kullanımı yoluyla fikirler tarafından yönlendirilen yirmi birinci yüzyılın Teknolojik...

En Güvenilir Çekiliş Platformu RocketBot – Çekilişlerle Para Kazan!

RocketBot, kullanıcılara sosyal medya aracılığıyla kripto gönderip almanın daha kolay bir yolunu sunmayı amaçlıyor. Kripto ve sosyal medya platformları arasındaki uçurumu kapatıyor.RocketBot sayesinde, reklamcılar artık...

NEPT Coin Nedir? (Metanept)

NEPT Coin Nedir sorusunu en net cevabını MetaNept takımından alıyoruz. Vizyonumuz, yeni nesil iletişim, e-ticaret ve eğlence için tamamen yeni bir dünya inşa etmektir. Ve,...

Jrokez Coin Nedir?

Jrokez Coin Nedir sorusu son günlerde herkes tarafından çok merak ediliyor. Twitch yayıncısı olan "Jrokez" lakaplı Oğuzhan Dalgakıran tarafından ortaya atılan bu fikir sanıldığından çok...

Takip Et

google news abone ol

Popüler Yazılar

tr Türkçe
X