Mi Coin Nedir?

Mi Coin Nedir?

Mi Coin, topluluk üyelerini ödüllendirmek için Mi Community tarafından oluşturulan sanal bir puan sistemidir. Mi Coin Nedir diye merak edenlerdenseniz yazımız tam da size göre. Mi Topluluğunda aktif olan kullanıcılar Mi Coin kazanabilir. Mi Topluluğu, Mi Coin’in kullanılabileceği tek yerdir.

Kullanıcılar, mi.com’daki her işlem için işlem değerinin %10’unu Mi Token olarak alır. Ürün başarıyla teslim edildikten sonra jetonlar verilecektir. Örneğin, bir Mi gadget’ına 10.000 ABD Doları harcarsanız, 1.000 Mi Simgesi veya toplam işlem değerinin %10’unu alırsınız.

MI Coin şuan $0.0003 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde MI coinin değişimi -1.96% seviyesindeyken son bir saatte -0.05% değişim göstermiştir. MI coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000000043 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 333,333.33333333 tane MI coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte MI Coin Nedir, MI Coin Kimin MI Coin Ne işe Yarar, MI Ne Projesi ve MI Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

Mi Coin Ne Demek?

Mi malları satın alarak, ürün sayfaları ve incelemeler paylaşılarak ve Mi etkinliklerine ve girişimlerine katılarak Mi Coin kazanılabilir. Bunlar Mi topluluğuna dahil olmak için harika bir yoldur. Mi Coin Nedir sorusu burada çok önemli.

Bir yıldan daha eski olan Mi Puanları 1 Ocak günü saat 12:00’de sona erecektir. Süresi dolmuş Mi Puanları otomatik olarak Mi Point hesabınızdan alınacaktır.

Mi Coin Ne işe Yarar?

Sarı sayfalar (Arayan Kimliği), işletmelerden gelen SMS mesajlarını ve aramaları tanıyan bir MIUI 8 ve 9 özelliğidir. Bu özellik, Xiaomi telefonlarında varsayılan olarak etkin değildir ve kullanıcıların bunu açıkça etkinleştirmesi gerekir. Telefonunuzda bu seçeneği henüz etkinleştirmediyseniz, bu sayfayı sonuna kadar okumalısınız.

Kuponları Mi Puanları ile kullanma. Mi Points Center’da mevcut kuponların bir listesini görebilirsiniz. Her kuponun değeri, kullanım için gerekli puanlar, kullanım koşulları ve geçerlilik süresi görüntülenir.

Mi Coin Nedir?

Mi Coin, topluluk üyelerini ödüllendirmek için Mi Community tarafından oluşturulan sanal bir puan sistemidir. Mi Topluluğunda aktif olan kullanıcılar Mi Coin kazanabilir. Mi Topluluğu, Mi Coin’in kullanılabileceği tek yerdir. Mi Coin Nedir sorusunun cevabı aslında Mi Coin tam bir kripto para değildir.

Daha Fazla Oku: LRC Coin Nedir? (Loopring)

Mi Nasıl Alınır?

GetApps’te “Keep Calm and Play On” koleksiyonunu bulun ve içerdiği “Racing” kategorisindeki oyunları adlandırın. Bir tane bulduğunuzda, bir ekran görüntüsü alın ve bize gönderin. Doğru yanıtlarsanız, üç şanslı kazanan seçeceğiz ve GetApps Para Kazanın sayfalarına 500 milyon jeton yatıracağız. Şimdi acele etme zamanı.

Check-in yaparak da Mi Coin kazanabilirsiniz. Mi uygulamasını son sürümüne güncelleyerek düzenli olarak check-in yapmak için Mi Coins alın. Aşağıdakiler özel kurallardır.

  • Üst üste 8. gün, ikinci döngünün başlangıç günü olarak yeniden hesaplanacak ve Mi Coin aktivitelerini elde etmek için sürekli check-in yaparak Mi Coin kazanılır. Sürekli bir check-in durdurulursa, bir sonraki çevrim, bir sonraki check-in ile başlar. Tekrar check-in yaparken, Mi Coin ilk günkü check-in’e göre hesaplanacaktır.
  • Bir mesajı 20 saniyeden fazla okuyup yorum yaptığınızda 1 Mi Coin alacaksınız. Bu, her gün kişi başına 5 defaya kadar yapılabilir.
  • Konuyu beğen: 5 konuyu beğenirsen 1 Mi Coin kazanırsın. Bunu her gün 5 defaya kadar yapabilirsiniz.
  • Mi Community faaliyetlerine katılın: Belirtilen faaliyetlere uygun olarak verilir.

Mi coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki Mi coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz Mi coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :