SNX Coin Geleceği (2022)

SNX Coin Geleceği (2022)

SNX Coin zamanında çok iyi fiyatlar ulaşmış ve sağlam bir kadrosu bulunan bir Coindir. SNX Coin Geleceğinin kötü olması için bütün Coin piyasasının (bu aralar olduğu gibi) çok kötü gitmesi gerekiyor. Yatırımcıların kripto para birimine yönelmesi durumunda, ayılar kontrolü ele geçirebilir ve Synthetix’i (SNX) mevcut yukarı konumunda bir çok coini tahttan indirebilir. Layman’ın sözleriyle, Synthetix (SNX) 3,40 doların altına düşers ve orada kalırsa bu da olumsuz bir göstergeye işaret eder.

Bir tane SNX Coin’in fiyatı $2.56 ’iken toplam değeri ise $841,642,640.94 ’dır. Yani SNX coinin toplam sayısı 328,193,104 olmaktadır. SNX Coin bir günlük fiyat değişimi ise 9.10% civarındayken, bir saatlik fiyat değişimi 0.11% seviyesindedir. SNX coinin Bitcoin cinsinden değeri 0.0000387879 ₿’dir. Eğer şuan SNX coin almak isterseniz 50$ ile 19.53125000 tane SNX coin satın alabiliyorsunuz. O zaman SNX Coin Yatırım Yapılır Mı, SNX Coin Geleceği Nedir ve SNX Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

SNX Coin Yatırım Yapılır Mı?

SNX Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. SNX Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek SNX Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Bu arada, 2022 için olumlu bir uzun vadeli Synthetix (SNX) fiyat tahminimiz var. CoinMarketCap’e göre, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28.77$’ı geçme şansı çok az. Bununla birlikte, bu ancak daha önceki bir dizi psikolojik engelin üstesinden gelirse gerçekleşecektir.

SNX Coin Geleceği Nedir? (2022)

SNX Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Haziran ayında SNX coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

SNX Coin Geleceği için iyimser fiyat modelini takip ederek, kripto fiyatının önümüzdeki yıl olan 2022’de bile yükselmeye devam edeceğine dair tahminler var. Ardışık inişler ve çıkışlar serisi dikkate alındığında, SNX fiyatı sadece gerileyen Pandemi senaryosunda yükseliş eğilimi gösteriyor. 2022’de 4.18-5.70$’a ulaşacak gibi görünüyor.

Daha kısa ve daha uzun fiyat tahminlerinin fiyat grafiği analizine göre, Synthetix fiyatı her birkaç yılda bir normal seyrinden sapıyor. SNX Coin Geleceği bundan dolayı her zaman inişli çıkışlı olacaktır.

SNX Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

SNX coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 27.07$ dolardır. Bu değere 12 Şubat 2021 tarihinde ulaştı. SNX coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 27$ civarında bir miktar durdu. SNX Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 1.52$ seviyelerinde oldu.

SNX Coin Artar mı?

Sonuç olarak, 2022’nin sonu veya 2023’ün başı, SNX fiyatının yükselmesi için pek uygun olmayabilir. Şuanki yükseliş trendiyle eski seviyelerine çıkan SNX Coin geleceğinde fiyatının bir düşüşe uğraması ve 2023’te tekrar 6,71 dolara düşmesi tahmin ediliyor. Ancak, bu karamsar bir senaryo olarak kalıyor.

SNX Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :