LPT Coin Yorum – Fiyat Tahmini

LPT Coin Yorum – Fiyat Tahmini

Canlı video kod dönüştürme ve isteğe bağlı video için Livepeer, ETH üzerine kurulmuştur. LPT Coin Yorum çeşitliliği bu yüzden yüksektir. Tiktok ve YouTube gibi diğer yerleşik video akışı hizmetlerinden farklı olarak Livepeer farklıdır. Filmleri saklamayarak, barındırmayarak veya yaymayarak bunu başarır. Bunun yerine LPT, videoyu yayıncılardan son kullanıcılara daha verimli bir şekilde aktarmak için daha fazla hesaplama gücü kullanan bir teknik geliştirmeye odaklanmıştır.

Bazı tahminlere göre, video akışı dünya çapındaki internet trafiğinin birincil itici gücüdür ve tüm internet trafiğinin %80’inden fazlasını oluşturur. Video yayıncıları için en büyük maliyet kod çevrimidir. Küçük akıllı telefonlardan devasa reklam panolarına kadar çeşitli ağlarda ve cihazlarda görülebilmelerini sağlamak için kesilmemiş video kayıtlarını yeniden biçimlendirme ve dönüştürme işlemidir. LPT Coin Yorumlarına göz atmadan LPT coini rakamlarla inceleyelim.

LPT Coin an itibariyle $15.26 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde LPT coin 1.39% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda -1.02% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 32,120,582 LPT coin dolaşmaktadır. Bu LPT coinlerin toplam değeri ise $490,196,216.21 seviyesindedir. LPT coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0002422222 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 13.10615990 tane LPT coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden LPT Coin Neden Yükseliyor ve LPT Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını LPT Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için LPT coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

LPT Coin Neden Yükseliyor?

LPT Coin neden yükseliyor sorusunu LPT coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. Yatırımcılar, video paylaşımına ve medyaya dağıtılmış bir yaklaşım için bir düzenleyici olarak hareket etmekle ilgileniyorlarsa, LPT’ye yatırım yapmayı düşünmek isteyebilirler. Merkezi olmayan mimarisi sayesinde kullanılmayan bilgi işlem kaynaklarını sistemlerinde kullanabilirler.

Livepeer, GPU’nun farklı bir bileşenini kullandığından, Ethereum gibi diğer blok zincirlerinde madencilik yapmak için grafik kartları kullanan madenciler, Livepeer’in video kod dönüştürmesi için kullanılmayan GPU kapasitelerinden yararlanarak ekstra para kazanabilirler.

LPT ve temsilci işlevi, düzenleyicilere kod dönüştürme hizmetleri sağlamada yardımcı olurken aynı zamanda stake etme yoluyla coinleri üzerinde pasif gelir elde etmek isteyenler için faydalı olabilir.

Merkezi olmayan, eşler arası video ağlarının gelecekte benimsenmesini etkilemek için, Livepeer kullanım durumunun potansiyelini gören yatırımcılar, LPT’yi satın alıp portföylerine eklemekle ilgilenebilirler. LPT Coin Yorumları da bu yüzden kesinlik belirtmemektedir.

LPT Coin Uzun Vadede Ne Olur?

LPT Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir yükseliş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan LPT coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

2022’nin geri kalan ayları için Livepeer fiyatlandırma tahminleri hakkında birkaç bakış açısı var. PricePrediction.net, yıl sonuna kadar 17.63$’lık bir artış öngörüyor ve WalletInvestor onlarla 25.642$ ile aynı fikirde. TradingBeast’tekiler gibi diğer analistler, Livepeer’in gelecekte fiyatı konusunda daha az iyimserler ve Aralık ayına ait 9.33744$ kadar düşük rakamlara dikkat çekiyorlar.

Livepeer coinin fiyatı, 2019’da alım satım başladıktan kısa bir süre sonra 7-8$’a yükseldi ve bir sonraki düşüşe kadar orada kaldı. Livepeer fiyat trendi, 2 ila 3 doların altına düştüğü 2020’nin sonuna kadar sorunsuzdu. Grayscale Investments’ın proje sponsorluğunun ilk olarak Ocak 2021’de açıklanmasından sonra, fiyat önceki seviyeye doğru yükselmeye başladı. Bu kazanç, Mart ayındaki onayıyla daha da güçlendi ve Nisan ayı başlarında Livepeer 40 dolarlık engeli aşmıştı. Öne çıkan birkaç ilan, fiyatın 11 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 45.22$’a ulaşmasına şüphesiz katkıda bulundu.

Ancak Livepeer, Bitcoin’in düşüşünden en fazla darbeyi alan girişimlerden biri oldu: Mayıs ayının ilerleyen saatlerinde fiyatı keskin bir şekilde düştü ve bir seferde 10.95 dolara ulaştı. Livepeer önceki seviyelerine ulaşmamış olsa da toparlanabildi; Temmuz ayı başlarında, yaklaşık 17 dolardan işlem görüyordu. LPT Coin Yorumlarını aşağıdaki grafiklerde bulabileceksiniz.


LPT Coin Fiyat Tahmini

LPT Coin kaç dolar olur diye merak eden ve LPT Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. LPT coinin önümüzdeki günlerde $16.786 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak LPT coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $12.208 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. LPT Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

LPT Coin Fiyat Tahmini 2023

LPT Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. LPT coinin $15.26 seviyelerinden $22.89 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak LPT Coin 2023 yılında $19.075 $22.89 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı LPT Coin Fiyat Tahmini ve LPT coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

LPT Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı LPT coin için güzel geçecek. LPT coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse LPT coin 2024 yılında $22.89 civarlarından $31.283 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. LPT Coini 2024 yılında $26.705 $31.283 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı LPT Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

LPT Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için LPT Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $31.283 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $26.705 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. LPT coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $38.15 ve $41.965 arası olacaktır.

LPT Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. LPT Coin 2027 yılında $47.306 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $56.462 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

LPT Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden LPT coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince LPT Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. LPT Coin bu yılda $74.774 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. LPT Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $68.67 $74.774 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için LPT coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

LPT Coin Yorumları (Analiz)

LPT Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. LPT coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde LPT coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

LPT Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :