LPT Coin Geleceği (2022)

LPT Coin Geleceği (2022)

LPT Coin Geleceği ile ilgili bilgi vermeye çalışacağımız makalemize hoş geldiniz. Ethereum blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan video akışı için bir ağ olan Livepeer protokolü, bir ERC-20 coini olan Livepeer Coini (LPT) kullanır. Videonun kalibresini yükseltmeye ve geliştiricilerin akış hizmetlerine erişimini artırmaya çalışır.

İnternette canlı yayının kullandığı bant genişliği miktarı önemlidir. Çeşitli donanım ve internet yapılandırmaları için optimize edilmek üzere akış videolarının kodlarının dönüştürülmesi gerekir. Ancak bu yöntemin maliyeti, küçük video odaklı firmaların bunu kullanmasını engellemektedir. Livepeer, geliştiricilere, uygulamalarına akış özelliklerini dahil etmek için kullanabilecekleri bir platform sunar ve bu sorunu çözer. Bu platformu destekleyen p2p mimarisi, akışın güvenilirliğini artırırken masrafların azaltılmasına yardımcı olur.

Bir tane LPT Coin’in fiyatı $18.86 ’iken toplam değeri ise $608,881,224.33 ’dır. Yani LPT coinin toplam sayısı 32,282,602 olmaktadır. LPT Coin bir günlük fiyat değişimi ise -7.54% civarındayke, bir saatlik fiyat değişimi 0.13% seviyesindedir. LPT coinin Bitcoin cinsinden değeri 0.0002857576 ₿’dir. Eğer şuan LPT coin almak isterseniz 50$ ile 2.65111347 tane LPT coin satın alabiliyorsunuz. O zaman LPT Coin Yatırım Yapılır Mı, LPT Coin Geleceği Nedir ve LPT Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

LPT Coin Yatırım Yapılır Mı?

LPT Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. LPT Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek LPT Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Livepeer fiyatlandırmasının gelecekteki potansiyel yönünü belirlemenin bir yöntemi, onu diğer önemli teknolojik gelişmeler ve trendlerle karşılaştırmaktır. Aşağıdaki rakamlar, geliştirme yörüngesi internetin genişlemesini veya Google ve Facebook gibi büyük teknoloji firmalarının yükselişini taklit ederse, 2023, 2024 ve 2025’in sonunda Livepeer’ın fiyatının ne olacağını gösteriyor. LPT Coin Geleceği de onlar gibi olursa gerçekten çok büyük bir potansiyelin en başında yatırım yapmış oluruz.

En iyi senaryoda, LPT fiyatının Facebook büyümesini takip ettiğini varsayarsak, 2025’te 151,18 ABD Dolarına ulaşacaktır. İnternet büyümesi devam ederse, 2025 yılında Livepeer için tahmin 29,80 ABD doları olacaktır.

LPT Coin Geleceği Nedir? (2022)

LPT Coin geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. Ancak yorumlar LPT Coin’in potansiyelinin olduğunu gösteriyor. 2022 yılında LPT coin geleceği için söyleyebileceklerimiz uzman görüşlerinden oluşacak ama tabii ki hiçbiri kesin bir bilgi değil. Kısacası genel tabloyu sizlerle paylaşacağız.

Livepeer, 29 Temmuz 2022 itibariyle USD para birimi bazında bir önceki saate göre yüzde -5,76’lık bir fiyat hareketiyle 12,92 dolardan işlem görüyor. LPT, toplamda 314.030,008 $ piyasa değerine ve 24 saatlik işlem hacminde 299,074,057 $’a sahiptir. Livepeer (LPT) şu anda kripto para piyasasında 107. sırada yer alıyor.
Bir kripto para yatırımcısıysanız ve Livepeer’ın 2030’da ne kadara mal olacağını bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin. 2030’da Livepeer değerli bir yatırım mı yoksa satın alma mı? LPT fiyatı rekor seviyeye ulaşacak mı? Bunlar, ileriye dönük LPT için sahip olduğumuz Livepeer fiyat tahminleridir.

LPT fiyatının 2030 yılında 360,55$ ortalama fiyat seviyesini geçmesi ve bu yılın sonunda Livepeer’ın beklenen minimum fiyat değerinin 350,53$ olması bekleniyor. Ek olarak, LPT ulaşabileceği 419.07 $’lık bir üst fiyat seviyesine sahiptir.


LPT Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

LPT coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 9 Kasım 2021 tarihinde 101.45$ dolardır. LPT coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 76$ civarında bir miktar durdu. LPT Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 6.23$ seviyelerinde oldu. LPT Coin Geleceğinde tekrar 101 dolar olmasının hayali bile çok güzel.

LPT Coin Artar mı?

Livepeer, fiyatlandırma açısından yeni zirvelere yükselmek için dikkate değer bir potansiyele sahiptir. LPT’nin değerinin artması bekleniyor. Spesifik uzmanlar ve iş analistleri, Livepeer’in 2030 yılına kadar en yüksek fiyatı olan 608.84$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

Kıtlığın genellikle fiyat artışlarına yol açtığı göz önüne alındığında, Livepeer’ın değerinin daha da artması bekleniyor. Lütfen her yatırımın bir miktar risk taşıdığını unutmayın. Herhangi bir karar vermeden önce, yapabileceklerinize yatırım yapın ve yapabileceğiniz en fazla araştırmayı yapın.

LPT Coin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :