Jrokez Coin Nedir?

Jrokez Coin Nedir?

Jrokez Coin Nedir sorusu son günlerde herkes tarafından çok merak ediliyor. Twitch yayıncısı olan “Jrokez” lakaplı Oğuzhan Dalgakıran tarafından ortaya atılan bu fikir sanıldığından çok daha fazla ses getirdi. Jrokez Coin Nedir ile ilgili elimize geçen bütün bilgileri derlediğimiz yazımız umarım sizler için aydınlatıcı olur. Sizleri çok bekletmeden makalemize başlayalım.

Jrokez Coin Nedir?

Jrokez Coin Nedir?

Jrokez Coin tamamen izleyicilerin yayını izleyerek kazandığı ve aynı şekilde sadece Jrokez Store’da harcayabileceği bir puan türüdür. Jrokez Coin’in hiçbir şekilde maddi bir değeri yoktur, alınıp satılamaz ve ticareti yapılamaz. Böyle bir şey fark edildiği takdirde o ana kadar kişinin elde ettiği tüm coinler silinir. Jrokez Coin Nedir daha iyi anlamak için Twitch platformuna hakim olmak gerekir.

Jrokez Coin sadece kanal canlı yayındayken kazanılabiliyor fakat Jrokez Store’dan yayında olunmasa bile puanınız ile bi ödülü alabilirsiniz. Jrokez Store’dan aylık 1 ödül ve 1 içerik ödülü alabilir. Örneğin 1 kişi Twitch aboneliği alırsa, Aylık Bundle vs alamaz fakat TTEN Ticket ya da KRAL BENIM! gibi içerik ödüllerine o ay için 1 kere katılabilir.

TTEN Ticket Nedir?

Jrokez Coin Nedir sorusunu sorarken karşınıza TTEN Ticket nedir sorusu çıkmış olabilir. TTEN Ticket’ı alan kişi Jrokez’a meydan okur ve eğlenceli bir 1v1 oyun mücadelesine hak kazanır. TTEN Ticket mücadelesine katılan kişi kazanırsa 100TL kaybederse 30TL oyun kodu kazanacaktır.

TTEN Ticket’ı alan kişi kendisi yerine başkasını oynatamaz. TEN Ticket’ı alan kişi başkasının yerine Ticket alamaz. TTEN Ticket’ı alan kişi yayın içeriğinin duruma müsait ve yapılabilir olmasını beklemelidir.

TTEN Ticket sahibi yayıncının istediği ve belirlediği oyunlara göre seçim yapabilir. Son olarak TTEN Ticket içeriği abonelerin yararlanabileceği eğlenceli bir içerik olarak düşünülmüştür ve sürekli değişip, endini geliştirebilir.

Kral Benim Sistemi Nasıl Çalışır?

Jrokez Coin Nedir sorusuna bir yanıt da Kral Benim sistemini içerir. KRAL BENİM! içeriği yayıncının belirlediği oyunlarda, abonelerin başka abonelere meydan okuduğu bir içeriktir. KRAL BENİM! içeriği canlı yayında yapılır ve hiçbir şekilde yayın dışında meydan okuma gerçekleşemez.

KRAL BENİM! seçilen oyunlarındaki ilk Kral Jrokez’dur. Jrokez elendiği takdirde yeni kral başa geçer ve devam eder. KRAL BENİM! içeriğinin meydan okuyan] Kral’ın istediği tarih ve zamanı beklemek zorundadır.

KRAL BENİM! içeriğinin Kralı meydan okuyan kişiye 1 hafta içerisinde yanıt verip gün ayarlamalıdır. KRAL BENİM! içeriğinde meydan okuyan kişi yerine başkasını oynatamaz. KRAL BENİM! başkasının yerine alınamaz.

KRAL BENİM! mücadelesine katılan kişi kazanırsa 100TL kaybederse 30TL oyun kodu kazanacaktır. Son olarak KRAL BENİM! içeriği abonelerin yararlanabileceği eğlenceli bir içerik olarak düşünülmüştür ve sürekli değişip, kendini geliştirebilir.

Yer mi Yemez mi!

Yer Mi Yemez Mi? içeriği özel olarak hazırlanıp katılan abone’nin hem chat hem de kendi için mücadele ettiği bir oyundur. Yer Mi Yemez Mi? içeriği ayda sadece 1 kere yapılır. Yer Mi Yemez Mi? de kazanılan ödülün %50 si kazanan kişiye %50 si ise diğer ay lrokez Store’a eklenecek şekilde ayarlanır.

Yer Mi Yemez Mi? diğer içerikler gibi anında yürürlüğe koyulamaz ve zaman ve tarih belirlenip izleyiciye duyurulmak zorundadır. Jrokez Coin Nedir sorusunda karşımıza çıkan en son kapı Yer mi Yemez mi etkinliğidir.

Yer Mi Yemez Mi? içeriğine katılan kişi kamera açması zorunlu olmasada mikrofonla Discord veya başka bir program üzerinde, sesli görüşmeye katılmak zorundadır ve bu haklarını o yayın için yayıncıya vermektedir.

Yer Mi Yemez Mi? içeriğinin oyun kuralları canlı yayında katılan kişiye sunulup anlatılacaktır. Son olarak Yer Mi Yemez Mi? içeriği abonelerin yararlanabileceği eğlenceli bir içerik olarak düşünülmüştür ve sürekli değişip, kendini geliştirebilir.

Daha Fazla Oku: Mi Coin Nedir?

Jrokez Coin Nedir?

JC Store Nedir?

Jrokez Store stoklar bittiği takdirde tamamen rastgele günler ve haftalarda yenilenecektir. O an istediğiniz ürünün olmaması ilerde olmayacağı anlamına gelmemektedir. Jrokez Coin’i herkes kazanabilir fakat Jrokez Store‘da bulunan ürünleri alabilmek için abone olmanız gerekmektedir.

Jrokez Store’da bulunan tüm ürünler stoklarla sınırlıdır ve stok bittiği takdirde herkes yeni stok gelmesini beklemek zorundadır. Jrokez Store’da olan ürünlerin aylık belirli bir bütçesi vs yoktur. O ayın bütçesi önceki aydan yüksek veya düşük olabilir.

Jrokez’a abone olan ve abonelik atan her kişi abonelik başına 10 Jrokez Coin kazanmaktadır. Son olarak Jrokez Coin ve Jrokez Store’dan kanaldan banlanan izleyici ve abone yararlanamaz, ve o kişinin tüm puanları silinir. Jrokez Coin Nedir sorusunun burada sonuna gelmiş bulunmaktayız.Jrokez Coin Kaç TL?

Jrokez Coinler yayında 10 dakika duran izleyicilere 1, abonelere 3 puan gelecek şekilde ayarlanmıştır. Jrokez Coin kazanımı bazı yayınların durumuna göre daha fazla kazanılacak şekilde ayarlanabilir. Örneğin 10 dakikada izleyiciler 2 Aboneler 4 şeklinde. Jrokez Coin şuan herhangi bir borsada satılmadığı için Jrokez Coin Kaç TL sorusuna cevap veremyeceğiz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :