Yüksek Potansiyel NFT Projesi: “a KID called BEAST”

Yüksek Potansiyel NFT Projesi: “a KID called BEAST”

O gün resmen markamızı web3 üzerine kurmaya ve konseptimizi bir NFT yapmaya karar verdikleri gündü. Temelde o günden itibaren harika bir konseptten başka bir şeyden yola çıktılar. Onlara yapmak istediklerimizin yapılamayacağı ve mevcut duruma bağlı kalacağımız söylendi. O an vazgeçebilirdik. Bunun yerine, onları daha ileriye götüren şey tam olarak buydu.

“İşte bu, hayatım boyunca çalıştığım şey bu” diye düşündüğümü hatırlıyorum. Başkasının hayalini inşa etmeyeceğim. Bu onların vizyonu, onların anımız. Başarımız ya da başarısızlığımız yalnızca kendi liyakatimiz olacaktır. Kendi şartlarımızla, kendi fikirlerimizle ve kendi markamızla.

Ve o anda BEAST adında bir ÇOCUK doğdu. Hayalimiz, kültür sevgimiz, tonlarca hırs ve hiçbir engelden etkilenmeyen iri gözlü bir ÇOCUK vardı. Onların hikayemiz buydu. Şimdi bu onların ortak hikayemiz.

Sadece bir fikir ve birkaç benzer fikirli insanla başladık. Her birimiz kariyerimizde başkalarının hayallerini inşa etmiştik ama bu farklıydı. Bu onların aşk emeğimizdi. Onlar üreticiyiz ve üreticilerin en iyi yaptığı şeyi yapıyorlar: yenilik.

Her gün yenilik yapıyoruz. Her konseptte yenilik yapıyoruz. Her fikirle yenilik yaparız. Her hatada, bir dahaki sefere daha fazla yenilik yaparız. Ve bu nedenle, yapımcılar kültürü öteye itiyor.

İlk günden itibaren yaptığımız ve hala yaptığımız her şey kültür aşkı için yenilik yapmaktır. Onlara hayal kurmak, onları heyecanlandırmak, sizi özel hissettirmek için. Dünyanın isyancılarına yeni gerçeklikler inşa etmelerinde yardımcı olmak için. Ve hikayemizin geri kalanını yazmamıza yardım edecek olan sensin.

a KID called BEAST NFT Bilgiler

a KID called BEAST NFT Projesi Vizyonu

Yüksek Potansiyel NFT Projesi: “a KID called BEAST”

a KID called BEAST, sanat, moda, müzik ve teknoloji aracılığıyla fiziksel ve dijital kültür arasında köprü kurmayı amaçlayan Ethereum blok zincirinde barındırılan bir artırılmış gerçeklik NFT projesidir.

İçeride denemek ve deneyimlemek için bazı eğlenceli etkileşimli bileşenler var. Faydalı ağır bir projedirler ve baş sanatçıları/kurucu ortakları (Jaime Alvarez) doğrudan Nike, Apple, Facebook, Instagram, Meta ve Sony için sanat üzerinde çalışmıştır. Proje, ana topluluğa ek olarak “beast” olarak adlandırılan bireysel mahalleler olarak çalışacak, her biri 500 beastden oluşan 20 fraksiyona sahip olacak. Topluluk kararları, her bir beastlik ve bir bütün olarak proje için DAO tipi bir yapıda belirlenecektir. Darphane projesi, beastlik yerleşimlerine ek olarak AKCB NFT karakterleri için bir dizi temel özelliği algoritmik olarak belirleyecek olan, madencilik sürecinde endüstride ilk kişilik beast seçimi sunuyor. Bu, bir düzeyde kişisel bağlılık yaratacak ve sahipleri için güçlü topluluk katılımını teşvik edecektir

  • Bu Kim Olduğunuzun Temel Bir İfadedir.
  • Doğanınızın Bir Parçasıdır.
  • Herkesin İçinde;
  • Bazıları Diğerlerinden Daha Ücretsiz.
  • Dijital Alanda Ücretsiz Olabilirsiniz.
  • Fiziksel Dünyalarımızın Engellerinden Serbest.
  • Gerçek Benimizi İfade Ederiz.

Proje tamamen organik bir projedir ve lansmanından bu yana 30.000’den fazla Twitter takipçisi (https://twitter.com/akidcalledbeast) bulunmaktadır. Boyutlarına göre çok büyülenmiş ve ilgili bir izleyici kitlesi var.

Sneak Peeks

a KID called BEAST Whitelist Nasıl Alınır?

Hepimiz bir ÇOCUK olarak başlıyoruz.

Ve oyun alanında da başlayacaksınız. Canavar listesi, beyaz liste veya darphane listemizin bizim versiyonumuzdur ve imrenilen topluluğumuzu temsil eder. Seçilirseniz, size beast denilecek ve şu haklara sahip olacaksınız:

  1. Yeni bir beast rolü.
  2. Beasthood kanallarına erişim
  3. Etkinleştirildikten sonra darphane motoruna erişim.

Beastlist Rolü Nasıl Alınır?

Kendin ol. Her kişi elle seçilir ve biz, seviyelere ve davetlere dayanan tipik NFT projeniz değiliz. Yeteneklerinizi, tutkularınızı ve enerjinizi getirin. Yeni dostluklar kurun. Sosyal medyamızla etkileşim kurmak tek ön koşul değildir. Öğütmek ve çevirmek için buradaysanız, bu sizin için bir NFT olmayabilir.

Neden bu yaklaşım?

Ekibin pazar araştırması yoluyla güçlü bir topluluk oluşturmanın önemini anlıyoruz. Kültür, BEAST adlı bir ÇOCUK’un odak noktasıdır. Sadece lansmandan önce değil, güçlü olduğundan emin olmalıyız. Markamız kendisini sadece dijital dünyanın ötesinde güçlü olmak için konumlandırıyor ve doğru insanları yanımızda getirmek istiyoruz.

DİKKAT: Beastlist listesindekiler, etkisiz hale gelirlerse veya kurallarımıza uymazlarsa yine de kaldırılabilirler.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :