VOXEL Coin Nedir? (Voxies)

VOXEL Coin Nedir? (Voxies)

VOXEL Coin, son dönemde kripto para piyasasında popülerlik kazanan bir dijital para birimi olarak dikkat çekmektedir. Kripto paralar arasında yer alan VOXEL Coin, özellikle sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojileri ile ilgilenen kullanıcılar arasında büyük ilgi görmektedir. VOXEL Coin, sanal dünyada pek çok farklı amaçla kullanılabilen bir dijital token olarak bilinir.

VOXEL Coin Nedir? (Voxies)

Voxies Coin şuan $0.23 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Voxies coinin değişimi -12.21% seviyesindeyken son bir saatte -0.11% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 300,000,000 tane Voxies coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $69,399,834.76 olan Voxies coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000036508 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 434.78260870 tane Voxies coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Voxies Coin Nedir, Voxies Coin Kimin Voxies Coin Ne işe Yarar, Voxies Ne Projesi ve Voxies Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

VOXEL Coin, 2014 yılında Eric Minick ve Max Keiser tarafından kurulan Voxelus’un bir parçasıdır. Voxelus, sanal gerçeklik oyunları ve içerik oluşturma platformudur. VOXEL Coin, Voxelus platformu üzerinde kullanılan bir ödeme birimidir. Platformda sanal varlıklar ve içerikler yaratılabilir ve bu içerikler VOXEL Coin ile alınıp satılabilir.

VOXEL Coin Kimin VOXEL Coin Hangi Ülkenin?

VOXEL Coin, Voxelus şirketi tarafından oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Şirketin merkezi ise Malta’da bulunmaktadır. Malta, son yıllarda dünya genelinde kripto para ve blokzincir teknolojilerine destek veren bir ülke olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle Voxelus’un merkezi olarak Malta’ı seçmesi, VOXEL Coin’in güvencesini artırmaktadır.

VOXEL Coin, kullanıcıların Voxelus platformunda sanal varlıklar ve içerikler alışverişinde bulunabilmesi için kullanılan bir ödeme birimidir. Kullanıcılar, VOXEL Coin ile oyun içi varlıklar satın alabilir veya kendi içeriklerini platformda satabilirler. Bu sayede sanal dünyada yaratıcılıklarını sergileme ve ticaret yapma imkanına sahiptirler.

VOXEL Coin Ne İşe Yarar?

VOXEL Coin, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerini benimseyen kullanıcılar için birçok fayda sağlamaktadır. İşte VOXEL Coin’in başlıca kullanım alanları:

1. Sanal Dünya Alışverişi

VOXEL Coin, Voxelus platformunda sanal varlıklar ve içeriklerin alım satımında kullanılan bir ödeme birimidir. Kullanıcılar, platform üzerindeki mağazadan çeşitli oyun içi varlıkları veya diğer sanal içerikleri VOXEL Coin ile satın alabilir. Bu, kullanıcıların sanal dünyada yaratıcılıklarını sergileyerek farklı içerikleri keşfetmelerine olanak tanır.

2. Sanal Gerçeklik Oyunları

VOXEL Coin, Voxelus platformunda bulunan sanal gerçeklik oyunlarında da kullanılmaktadır. Kullanıcılar, oyun içinde ilerlemek, güçlendirmeler yapmak ve daha fazla içerik keşfetmek için VOXEL Coin kullanabilirler. Bu sayede oyun deneyimleri daha da zenginleşir ve kullanıcılar sanal gerçeklik dünyasında daha fazla özgürlüğe sahip olurlar.

3. Sanal Varlık Oluşturma ve Ticareti

VOXEL Coin, kullanıcıların kendi sanal varlıklarını yaratmalarına ve bunları platformda ticaret yapmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, Voxelus platformunda 3D içerikleri oluşturabilir ve bunları VOXEL Coin ile satışa sunabilirler. Bu sayede kreatif yeteneklerini kullanarak gelir elde etme imkanına sahip olurlar.

VOXEL Coin Ne Projesi?

VOXEL Coin’in arkasında birçok proje bulunmaktadır. İşte VOXEL Coin’in en önemli projeleri:

Voxelus Platformu

VOXEL Coin, Voxelus platformunda kullanılan bir ödeme birimidir. Voxelus platformu, kullanıcılara sanal gerçeklik içerikleri yaratma ve keşfetme imkanı sunar. Kullanıcılar, bu platform üzerinde bulunan oyunları oynayabilir, 3D içerikler oluşturabilir ve ticaret yapabilirler. VOXEL Coin, bu platformda kullanılan birçok uygulamanın temel ödeme birimidir ve platformun büyümesini desteklemektedir.

Sanal Varlık Standardı

VOXEL Coin, Voxelus platformunda kullanılan sanal varlık standardını destekler. Bu standarda göre, kullanıcılar kendi sanal varlıklarını yaratabilir ve bunları platformda satabilirler. Voxelus platformunda yaratılan varlıklar, merkezi bir veritabanı yerine blokzincir teknolojisi kullanılarak güvence altına alınır. Bu sayede varlıkların sahiplik hakları ve transferleri tamamen şeffaf ve güvenilirdir.

Sanal Gerçeklik İçerikleri

VOXEL Coin, Voxelus platformunda bulunan sanal gerçeklik içeriklerinin oluşturulması ve ticareti için kullanılır. Kullanıcılar, platformda 3D içerikler oluşturabilir ve bunları VOXEL Coin ile satışa sunabilir. Böylelikle kullanıcılar, kendi yaratıcılıklarını sergileyebilir ve bu içeriklerden gelir elde edebilirler. Aynı zamanda, diğer kullanıcılar da bu içerikleri satın alarak sanal gerçeklik deneyimlerini zenginleştirebilir.

Sanal Dünya Ekonomisi


VOXEL Coin, Voxelus platformunda oluşan sanal dünya ekonomisini desteklemektedir. Kullanıcılar, 3D içeriklerini VOXEL Coin ile satabilir veya başkalarının içeriklerini VOXEL Coin ile satın alabilir. Bu sayede sanal dünya içerikleri arasında bir ekonomi oluşur ve kullanıcılar yaratıcılık ve ticaretleriyle gelir elde edebilirler.

VOXEL Coin Arzı Ne Kadar?

Voxies Coin’in toplam arzı 300,000,000 tanedir. Yani an itibariyle 300,000,000 tane Voxies Coin vardır ve toplam değeri $69,399,834.76 dolardır.

VOXEL Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Voxies coin için takip edeceğimzi fiyat $0.4715 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.2875 $0.345 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

VOXEL Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 300,000,000 adet Voxies coin bulunmaktadır. Voxies Coinlerinin toplam piyasa değeri $69,399,834.76 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:LRC Coin Nedir ? (Loopring)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :