Voiders Platformu Hakkında Herşey! Voiders NFT Koleksiyonu ve Oyun

Voiders Platformu Hakkında Herşey! Voiders NFT Koleksiyonu ve Oyun

Voiders, Apex Legends ve Overwatch gibi diğer tanınmış nişancı oyunlarının en iyi özelliklerini taklit etmek için geliştirilmiş, sürükleyici PvP ve PvE oyun modları sağlayan, son derece rekabetçi birinci şahıs nişancı kahraman tabanlı bir oyundur. Voiders oynanışı, birinci şahıs nişancı PvP/PvE oyunundan beklediğiniz her şeyi yansıtır, ancak aynı zamanda son derece sürükleyici meta oyunlara sahiptir ve Voiders, ilk gerçek rekabetçi mobil PvP oyunu olarak tek başına durur.

Geliştirme ekibi olarak tüm oyunculara sadece ilginç bir oyun oynayarak para kazanamayacaklarını, aynı zamanda iklim değişikliği, küresel ısınma ile mücadele edip ihtiyacı olan insanlara yardım edebileceklerini göstermek istiyoruz. Örneğin, Afrika’da her gün su, yiyecek ve temel ihtiyaçlardan yoksun olan insanlar. Bu küresel sorunun ortadan kaldırılmasına katkıda bulunmak istiyoruz.

Ayrıca, geleneksel oyun pazarındaki oyunculara sadece oyun oynayıp zevk alabileceklerini değil, aynı zamanda iyi para kazanabileceklerini ve sevdikleri işi yaparken yaşam kalitelerini artırabileceklerini göstermek de misyonumuzun önemli bir parçasıdır. Blockchain oyunları, yüksek kaliteli yenilikçi oyun ürünlerinin varlığını gerçekten hak ediyor ve Voiders’ın birçoklarının ilki olmasını umuyoruz.

Vizyonumuz, Web3’ün geleceğin oyun pazarı haline gelmesidir. Eski pazardaki oyuncuların bakış açısını dönüştürmek ve onlara klasik F2P oyunlarının geçmişte kaldığını ve eski nesil oyunlara ait olduğunu göstermek istiyoruz. Çünkü mevcut sistemde şirketler oyunculardan çok para kazanıyor ve oyuncular karşılığında ne alıyor? Hiç bir şey. Modern F2P oyunları tarihinde tek bir oyuncu, doğrudan oyun şirketinin kârından kazanç elde etmedi. Bunu değiştirmek istiyoruz.

Çok daha adil bir fon dağıtım sistemi uygulayacağız ve oyuncular oyundaki başarı seviyelerine bağlı olarak kazanacaklar. Ardından oyuncu, projeye yatırılan zaman ve kaynaklarla orantılı gelir elde eder. Buradaki özet şudur: Voiders ile artık derin bir metagame ve irfana sahip yüksek kaliteli bir FPS PvP/PvE oyunu oynayabilir, bunu yaparken eğlenebilir ve dönem sonunda ödeme alabilirsiniz.

Resmi Linkler

Oynanış

Voiders’daki aksiyon, çeşitli bir evrende gerçekleşir ve oyunların zengin bilgisi, oyuncuların çeşitli görsel haritalardan faydalanmasını mümkün kılar. Terk edilmiş bir çöp sahasından veya bir gökdelenin çatısından başlayıp bir uzay istasyonunda biten; Oyuncular, Voiders’da çeşitli oyun konumlarının keyfini çıkaracaklar. Aynı oyun ortamında bile oyun modları farklı seviyelerde tasarımlara sahip olacak. Daha sonra, genel oynanış inanılmaz derecede çeşitli olacak ve oyuncuya aşina olan ancak onları estetik olarak meşgul tutmak için yeterli özelleştirmeyi koruyan konumlar olacak.

PvE modunda, bir seviyeyi geçmek için gereken gereksinimleri etkilemek (veya karmaşıklaştırmak) için değişiklik kartları kullanılacaktır. Örneğin, böyle bir değiştirici, “Patron olmayan rakipler, %30’dan daha az canları kaldığında çılgına döner ve ölene kadar %50 daha fazla hasar verir” diyebilir. PvE oyun modunda çok sayıda değiştirici olacak ve oyuncuların hiçbiri belirli bir oyun sırasında hangi kartların etkinleştirileceğini bilemeyecek. Ancak, oyuncular doğru sarf malzemelerine [veya bir değiştiriciyi devre dışı bırakacak kadar güçlü bir öğeye] sahipse, maç başlamadan önce değiştiricileri değiştirebilir veya kapatabilir.
İşte Voiders evrenindeki oyun modlarının kısa bir özeti:

Voiders Platformu Hakkında Herşey! Voiders NFT Koleksiyonu ve Oyun

Heroic PvP: Bu, gerçek bir eSport PvP olarak sunulur. Hedefimiz Web3 ekosistemindeki ilk ve en büyük PvP oyunlarından biri olmaktır.

Heroic PvE: Bu mod, hikaye odaklı ortak görevler, baskınlar ve bir oyuncu katıldığında oynanışı değiştiren prosedürel bir üretim sistemine dayanan ek alt modları içerir.

Pets metagame: Pets, oyuncular ve oyun içi karakterler arasında duygusal bir bağ kurmayı amaçlayan bir meta oyundur. Voiders evreninde nadir bulunan karakterleri yetiştirmeyi, beslemeyi ve toplamayı içerir. Pets, PvP ve PvE oyun modlarıyla birlikte gelir; PvP, oyuncuların evcil hayvanlarını büyük turnuvalara girmesine ve ödüller kazanmak için diğer evcil hayvanlara karşı savaşmasına izin verir. Oyuncular, güçlü evcil hayvanlar yetiştirmekten ve onlarla yarışmalar kazanmaktan büyük fayda sağlar ve bu oyun modunda çok çeşitli evcil hayvanlar bulunur. Bununla birlikte, oyunculara PvE modunda yardımcı olabilecek ve kaynak çıkarma yeteneklerini en üst düzeye çıkarabilecek nadir evcil hayvanlar da vardır.

Gemiler meta oyunu: Gemiler meta oyun modunda, uzay gemilerine sahip oyuncular onu diğer oyuncuların topraklarına bir yolculuğa gönderebilir. Ve eğer arazi yeterince korunmuyorsa, saldıran oyuncu araziye baskın yapabilir ve araziden ve sahibinden kaynakları çalabilir. Bu modda, ayrıca oyuncuların değerli kaynaklar bulabileceği küçük asteroitler. Bazı kahramanlara ve evcil hayvanlara sahip olmak, başarılı bir baskın şansını artırır.

Lands meta oyunu: Lands meta oyunu, oyuncuların arazilere sahip olmalarını, üzerlerinde evler inşa etmelerini ve buralardan faydalı kaynaklar elde etmelerini sağlar. Bu kaynaklar galaksiler arası pazardaki diğer oyunculara satılabilir. Toprak, Voiders evrenindeki en büyük değerlerden biridir ve diğer oyuncular toprağa saldırabilir ve kaynaklarını çalabilir – bu nedenle oyuncuların topraklarını savunması gerekir. Bir oyuncunun arazisinde değerli evcil hayvanların bulunması, kaynak çıkarma kapasitesini artırır ve oyundaki belirli kahramanların varlığı, arazilerin güvenilir şekilde korunmasına katkıda bulunur. Oyuncular ayrıca arazilerini geliştirerek kaynak çıkarımını önemli ölçüde artırabilirler.

Kahramanca PvP

Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) oyun modu, kullanıcının Voiders ağındaki diğer kullanıcılara karşı oynamasını sağlar. Oyunculara ayrıntılı hikayeler, zengin özelliklere sahip karakterler, oyun içi ödüller, üst düzey oyuncular için boşta gelir ve unutulmaz bir deneyimin keyfini çıkarmak için gereken her şeyle desteklenen sürükleyici bir ortam sağlayan çeşitli modları ve varyasyonları vardır.

Kahramanca PvE

Hero PvE, oyuncuları çevreye karşı koyar ve diğer oyunculara karşı savaşmak yerine, bilgisayar kontrollü düşmanlara karşı hikaye odaklı, prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelerde düello yaparlar. Oyuncular bu modda PvE oynayarak ve en üst seviye oyuncu olarak ek gelir elde edebilirler.

Evcil Hayvanlar

Pets, Voiders evrenindeki büyük bir meta oyundur. Pets, Pokemon’un oyun, koleksiyon ve görsel olarak uyarıcı özelliklerini Tamagotchi’nin üreme ve teşvik edici deneyimi ve Axie Infinity’nin kolektivite ve NFT merkezli stiliyle birleştirir. Her yeni evcil hayvan bir yumurtadan üretilir ve oyuncuya özeldir. Oyuncular evcil hayvanlarını üretebilir, büyütebilir ve geliştirebilir.

Voiders dünyasında kahraman bu özel canlılardan yardım alır. Evcil hayvanlar, 8 güçlü (temel seviye) öğe ve 4 çivit öğesi ile birlikte gelir. Öğeler, evcil hayvanların becerisini ve görünümünü belirler. Evcil hayvanlar efendilerine sadıktır, oynamayı ve birbirleriyle savaşmayı severler ve gerçek bir PvE savaşına dahil edilebilirler. İndigo evcil hayvanlar, Voiders evrenindeki en büyük değerlerden biridir ve temel evcil hayvanlardan daha yeteneklidirler. Tüm evcil hayvanlar yavruları doğurur ve temel ebeveynler süper yetenekli bir çivit hayvanı yaratmak için bir araya gelebilir. Bu indigo evcil hayvanların benzersiz yeteneklere ve yeni pompalama seviyelerine erişimi var ve bunların her biri gerçekten özel.

Oyuncuların evcil hayvanlarıyla ilgilenme, onlarla zaman geçirme, onları daha güçlü kılan yeteneklerle donatma ve savaştan sonra iyileşmelerine yardımcı olma sorumluluğu vardır. Oyuncular ayrıca evcil hayvanlarının yaşam alanlarını iyileştirebilir ve bu onların savaş performanslarını iyileştirebilir, onlara yeni ekipmanlara erişim sağlayabilir ve onlara daha yüksek sınıf evcil hayvan yetiştirme şansı sunabilir.

Karakterler, Sarf Malzemeleri, Araziler

Voiders Platformu Hakkında Herşey! Voiders NFT Koleksiyonu ve Oyun

Oyun içi karakterler: Kahramanlar ve Kötü Adamlar

Voiders evreninde 21 kahraman var ve her biri kendine özgü becerilere ve silahlara sahip benzersiz. Sonuç olarak tüm kahramanlar, oyunculara benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Ana kötü adam, Void’in Gazabı adlı kötü bir yaratıktır. Sonra Wrath’tan muazzam güç çeken başka kötüler var ve Voiders’ın konusu, kahramanlar ve bu kötü yaratıklar arasındaki mücadele etrafında dönüyor. Kötüler farklı evrenlerden ve kahramanlar için kullanılan karakterler de öyle. Genel olarak, sekiz patron var ve her birinin generalleri ve çeteleri var. Çeteler piyadedir ve generaller çetelerin lideridir – onları çetelerden daha güçlü yapan özel güçlerle donatılmıştır. Oyuncuların amacı, mutlak kötülüğü – Wrath’ı yok etmek için çetelere, generallere ve patronlara karşı savaşmaktır.

Sarf malzemeleri: ana, buff’lar, debuff’lar ve seans öncesi

Sarf malzemeleri İşleyenlerin büyük bir bölümünü oluşturur ve sonucu önemli ölçüde etkileyebilirler. Farklı mekaniklere uygulanabilirler, ancak çoğu Heroic PvE modunda kullanılır. Bir oyuncu bir görev sırasında doğru zamanda bir sarf malzemesini kullanırsa, bir seviyeyi geçmelerine veya bir görevi tamamlamalarına önemli ölçüde yardımcı olabilir. Yaşam puanı arzını artıran, oyunculara kalkanlar (hem fiziksel hem de enerji kalkanları) sağlayan ve kahramanların hareket hızını artıran ana güçlendiriciler var. Ardından, düşmanların hızını azaltabilen ve neden oldukları hasarın etkisini yavaşlatabilen debuff güçlendiriciler var. Oyunda ayrıca özel ve premium güçlendiriciler olacak – örneğin, kısa bir süre için düşman saldırılarına karşı bağışıklık veya bir seviyeyi geçerken bir değiştiricinin zorluğunu değiştirme.

Topraklar

Topraklar, Voiders evrenindeki ana üslerdir. Her oyuncu bir arazi parçasına sahip olabilir ve evi, laboratuvarı ve çiftliği burada yer alacaktır. Evcil hayvanlar bu yerde büyür ve gelişir ve her ülkenin kendine özgü kaynakları vardır.

Ödüller

Voiders, oyun moduna, meta oyuna ve oyuncunun oynadığı diğer özelliklere bağlı olarak tonlarca farklı ödüle sahiptir. Ödüller genellikle iki ana bölüme ayrılır: boş ve elde edilebilir ödüller.

 • Idle Ödülleri: Oyun moduna bağlı olarak, oyuncular boşta ödüller alabilir. Bu, maaş veya farklı arazilere sahip olmak için ödeme alma şeklinde olabilir, ancak asıl nokta, oyuncuların aktif olarak oynamadan ödül alabilmeleridir. Boşta kalma ödülünün bir sınırı vardır ve oyuncunun bunu elde etmek için oyunda oturum açması gerekir. İşte boşta kalan ödüllerin tam bir dökümü:
  • Maaş: Oyuncular, PvP veya PvE oyun modlarında iyi performans için ödüllendirilebilir. Bir oyuncu (veya her ikisinde) liderlik tablosunun zirvesine çıkarak, bir oyuncu maaş ve ayrıca boş ödüller almaya hak kazanabilir.
  • Araziler: Bazı araziler sahiplerine boş ödüller kazanma ayrıcalığı verir.
  • Evcil Hayvanlar: Bazı evcil hayvanlar, belirli bir süre boyunca sahipleri için boş ödüller üretir.
 • Elde edilebilir ödül: Bu, Voiders’taki ikinci ödül türüdür. Bu, aşağıdaki sınıflara ayrılabilir:
  • Savaş ödülleri: Bu sınıftaki tüm ödüller, PvE görevleri sırasında bulunabilir ve patronları yendikten sonra kazanılabilir. Ayrıca PvP yarışmalarında eşleşmeler kazanarak da kazanılabilirler.
  • Jetonlu savaşlar. Kahramanlar ve Evcil Hayvanlar oyun mekaniğinde bir oyuncunun yeteneğini gösterebileceği ve bir ödül havuzundan kazanabileceği özel PvP savaşları.
  • Meta oyun ödülleri: Bunlar, evcil hayvanların dövüşmesi veya gemi seyahati gibi meta oyun etkinlikleri sırasında elde edilebilir.
  • Savaş Bileti ödülü: Savaş Bileti, bir oyuncunun veya bir topluluğun üyelerinin bazı görevleri (günlük, haftalık ve aylık) tamamlamasını ve başka hiçbir yerde bulunamayan benzersiz ödüller almasını sağlayan bir mekaniktir.
   • Oyuncu Savaş Bileti: Savaş Bileti sistemi aracılığıyla herkes, diğer işlevsel öğelerin yanı sıra ücretsiz içerik katmanlarının kilidini açabilir ve keyfini çıkarabilir. Bazı öğeler yalnızca topluluk Battle Pass’ın görevlerini çözerse açılabilir.
   • Topluluk Savaş Bileti: Topluluk savaş geçişinin ardındaki fikir, normal oyuncunun Savaş Geçişine benzer. Ancak bu durumda, kilidini açmak için daha benzersiz içerik var.
  • Gacha ve Casino ödülü: Gacha, oyuncuların mini oyunlar oynamasına izin vererek, onlara değerli ödüller kazanma şansı verir, örneğin bazı nadir kaynaklar veya nadir bir kahraman görünümü. Oyuncuların ilgisini çekmek için ara sıra ücretsiz denemeler yapılır. Ancak, oyuncuların oyun içi jetonlarla sonraki denemeler için ödeme yapması gerekir. Casino, oyuncuların basit oyunların keyfini çıkarmasını ve önemli sayıda jeton kazanmasını sağlar.
  • Ticaret ödülü: Bunlar, galaksiler arası veya gece pazarında başarılı ticaret için kazanılan ek ödüllerdir.
  • Görev ödülleri: Bu, oyun içindeki bazı görevleri tamamlayarak kazanılan özel ödülleri tanımlar. Bazıları kişisel görevler, bazıları ise topluluk temelli.

Koleksiyon

Voiders evrenindeki oyunculara bir dizi özel koleksiyon sunulacak. Bu öğeler farklı oyun modlarında bulunabilir ve bir oyuncu bunlardan birini aldığında, bizim için önemli olan küresel amaçlara küçük bir miktar bağış yapmayı taahhüt ederiz. Bu nedenle, koleksiyonlar söz konusu olduğunda, oyuncu ödülü alamaz. Ancak, eğlenirken ve Voiders oyununu oynarken bile dünyanın her yerindeki insanlara yardım ettiklerini bilmenin memnuniyetini yaşıyorlar.

Küresel ısınma, yoksulluğun ortadan kaldırılması ve dünya çapında açlık ve susuzluk gibi konulara odaklanan hayır kuruluşlarını desteklemeyi planlıyoruz. Sonunda hedefimiz, bir Web3 oyununa dayalı en büyük hayır kurumlarından birini yaratmaktır.

Voiders Platformu Hakkında Herşey! Voiders NFT Koleksiyonu ve Oyun

Voiders NFT

Fungible olmayan jetonlar (NFT’ler) Voiders evreninin büyük bir parçası olacak ve birkaç karakter, oyun içi özellikler ve eklentiler tokenleştirilecek ve NFT’ler olarak basılacak. Yeni oyuncular en sevdikleri kahramanların NFT’lerini (tercih ettikleri görünümlerle) satın alabilirler…
Ayrıca, yüksek puan alan oyuncular, NFT’lerini üçüncü taraf platformlarda satışa çıkarmayı (veya kiralamayı) seçebilirler ve bu sayede onlardan ekstra gelir elde edebilirler. Aşağıda Voiders NFT girişimi hakkında daha fazla ayrıntı sunuyoruz:

 1. Kahramanlar: Belirli kahramanları NFT olarak satmayı planlıyoruz. Oyunun kendisinde, her kahramanın önceden tanımlanmış bir tasarımı vardır, ancak oyuncular orijinal tasarımın üzerine ek çıkartmaları özelleştirme fırsatı elde eder ve özelleştirme, oyuncunun takdirine bağlı olacaktır. Oyundaki her kahramanın skinleri olduğu için skinler ayrı NFT olarak satılacak.
 2. Tılsımlar: Voiders’taki silahlar tılsımlarla süslenebilir (ve tamamlanabilir). Bu tılsımlar sadece görsel olarak hoş değil, aynı zamanda oyuncuya bir avantaj da sağlıyor. Cazibeye bağlı olarak, PvE ve P.E.T.S savaşlarında bonus güçlendirmeler olacak. Her tılsım oyundaki herhangi bir kahraman için uygundur, ancak çoğu özellikle belirli kahramanlar için tasarlanmıştır. Böylece, tılsımın NFT’sini satın alarak ve onu doğru kahramana ekleyerek oyuncular daha da fazla güçlendirme elde edebilirler. Bu, iyi bilinen RPG oyunlarında en uygun silah, zırh ve eser koleksiyonuyla tam bir kahraman yapısı elde eden bir oyuncuya benzetilebilir. Oyuncular, satın almanın yanı sıra tılsım satabilecekler. Ancak, bir oyuncunun kahramanına ekleyebileceği tılsım miktarı sınırlı olacaktır.
 3. Araziler: Voiders oyununda üç farklı arazi boyutu vardır: S, M ve L. Oyunda arazi miktarı ciddi şekilde sınırlıdır, bu nedenle tüm oyuncuların arazileri olamaz. Yani araziler NFT olarak satılacakken, sadece birkaç slot mevcut olacak ve araziler yüksek biletli ürünler olacak. Bunun, oyuncuları onları satın almaktan caydırması ve onları oyundan almaya daha fazla zorlaması bekleniyor. Araziler çok önemlidir çünkü:
  • Oyunculara oyun içi kaynakları toplama fırsatı verirler. Her arsanın belirli kaynakları yetiştirmeye elverişli benzersiz toprağı vardır. Ve bir oyuncunun arazisi ne kadar büyükse, kaynakları büyütmek için o kadar fazla alana sahip olurlar ve nadir kaynakları yetiştirme şansları o kadar yüksek olur. Bununla birlikte, en büyük topraklar bile, üzerinde büyüyebilecek sınırlı sayıda kaynağa sahiptir. Arazilerden alınan kaynaklar, galaksiler arası pazarda jetonlar için satılabilir.
  • Ev inşa etmek için alan sağlarlar ve arazi ne kadar büyükse, bir oyuncunun inşa edebileceği ev o kadar büyük olur. Ancak Arsalara her türlü konut yapılamamaktadır. Ek olarak, araziler oyuncuların laboratuvarlar, evcil hayvan evleri, iniş bölgeleri ve savunma yapıları dahil olmak üzere diğer yapıları inşa etmesine izin verir.
  • Oyunculara önceden inşa edilmiş yapıları daha yüksek bir seviyeye yükseltme kapasitesi verirler. Yapının yükseltilebileceği seviye arazinin büyüklüğüne bağlıdır.
  • Belirli evcil hayvanların para basma şansını arttırırlar ve bir oyuncunun arazisi yeterince büyükse, Voiders evrenindeki en nadide ve en değerli evcil hayvanlar olan İndigo evcil hayvanlarını basabilirler. Ek olarak, bir arazinin ek gücü varsa, sahibinin Legendary ve hatta Exalted evcil hayvanlarını basma şansını artırır.
 1. Petler: Petler meta oyununda petler 12 elemente ayrılmıştır: 8 güçlü ve 4 prestij sınıfı. Evcil hayvana bağlı olarak, onları parça parça oluşturan bir jeneratör sağlıyoruz. Aynı elementin evcil hayvanları için gövde ve diğer 1 veya 2 parça değişmeden kalır. Bununla birlikte, diğer bazı vücut parçaları ve zırh, ekipman ve diğer eklentiler evcil hayvandan evcil hayvana farklılık gösterebilir. Tamamen biçimlendirilmiş petler hiçbir oyuncuya satılmayacak, bunun yerine yumurta satıyoruz ve oyuncuların evcil hayvanı yetiştirmesine izin veriyoruz. Bu yumurtalar NFT olarak satılacak ve 5 nadir bölüme ayrılmıştır (1 Yaygın, 2 Nadir, 3 Destansı, 4 Efsanevi ve 5 Yüce). Yumurta ne kadar nadir olursa, ortaya çıkarabileceği evcil hayvanın seviyesi (veya potansiyeli) o kadar yüksek olur. Bununla birlikte, iki özdeş evcil hayvanı beslemek neredeyse imkansızdır.
 2. İç öğeler: Oyuncular evlerinin iç tasarımı için bir tasarım seçebilir ve iç mekanları NFT olarak satmayı planlıyoruz. Dekoratif özellikler ve iç tasarım öğeleri şeklinde olacaklar, ancak oyuncuya avantaj sağlayan bonuslarla da gelecekler. Evde kurulu olmayan iç eşyalar piyasada satılabilir.
 3. Paketler: Oyuncular farklı öğelerden oluşan bir koleksiyon satın alabilir; bu, onları ayrı ayrı satın almaktan daha ucuzdur.
 4. Genesis koleksiyonu: Genesis düşüşü aracılığıyla, sevgili izleyicilerimize Voiders’ın benzersiz NFT’lerine sahip olma ve ek ayrıcalıklar kazanma şansı veriyoruz. Bu ayrıcalıklar şunları içerebilir:
  • a. Genesis koleksiyonunun bir parçasına sahip olmak, gelecekteki beyaz listelere ve özel tekliflere özel erişim elde etmek için olanaklar sağlayacaktır.
   b. Ek ürünlere ve Voiders karakter temalı öğelere erişim.
  • c. Eşsiz evcil hayvanlar yaratma imkanı
  • d. Özel oyun geliştirme partilerine erişim
  • e. Benzersiz özelliklere sahip özel profil resmi (PfP) avatarı
 5. Gemiler: Oyuncular, Gemiler meta oyununda kullanılabilecek belirli gemileri satın alabilirler.

Mint İşlemi

İlgilenen taraflar, koleksiyonlarımızı listeleyeceğimiz pazar yerlerinden birinde para basarak bir Voiders NFT’ye sahip olabilir ve evcil hayvanlar dışında her öğe bu şekilde satın alınabilir. Evcil hayvan NFT’leri yumurta şeklinde satılmaktadır. Daha sonra, Heroes PvE dahil oyun içi etkinlikler sırasında ve Heroes Turnuvalarında özel bir ödül olarak yumurta bulunabilir. Ayrıca oyuncular Gacha mekaniğinde yumurta kazanabilir ve Battlepass’larda bulabilirler.

Yumurtadan bir evcil hayvana dönüşür, ancak onu yetiştirmek için özel yapılar gerekir ve bu oyun dışında yapılamaz. Oyun içinde yeni bir evcil hayvan basmak için oyuncuların iki veya daha fazla evcil hayvanı birleştirmesi gerekir. Bir evcil hayvanın bir başkasını basmak için kullanılabilme sayısı, evcil hayvanın nadirliğine bağlı olarak 2 ila 5 arasında değişir.

Blok Zinciri

Voiders NFT’leri çok zincirli bir sistemi benimseyecek ve katılımcılar Ethereum, Solana ve Binance Akıllı Zinciri üzerinde para basabilecekler. Ancak Genesis NFT düşüşü Ethereum’da yapılacak, ardından Solana ve Binance Smart Chain desteği daha sonra eklenecek. Blockchain entegrasyonumuz üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve zamanı geldiğinde daha fazla bilgi sağlanacaktır.

Dağıtım

Voiders NFT’leri, OpenSea’den Magic Eden ve Binance NFT’ye kadar tüm büyük pazarlarda dağıtılacaktır.

Droplar

Birkaç damla yapmayı planlıyoruz. İlki Genesis olarak adlandırılacak ve düşük bir 888 NFT arzına sahip olacak. Ardından, kahraman demetleri, değerli muskalar ve çok sınırlı miktarda arazi satmayı planladığımız ikinci bir drop (Founders Set) yapmayı planlıyoruz. Ardından Evcil Hayvanlar, bazı yeni Kahramanlar ve sınırlı sayıda arsa satacağımız üçüncü bir düşüş olacak. Dördüncü indirim için odak noktası, gelecekteki oyuncularımıza gemiler, bazı yeni Kahramanlar ve Evcil Hayvan Cenneti Paketleri satmak olacak. Lütfen sadece sınırlı sayıda kişinin NFT damlalarımıza katılmaya davet edileceğini unutmayın.

Avatarlar

Voiders evrenindeki her kahraman, diğer oyunlarda bir avatar olarak uyarlanabilir. Üçüncü taraf projelerin bu özelliği uygulamasını kolaylaştırmayı planlıyoruz. Voiders birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu olduğundan, birinci şahıs ve üçüncü şahıs görünümlerinde 3D modeller ve animasyon paketlerimiz olacak. Ek olarak, Voiders mobil öncelikli bir oyundur, bu nedenle markamızla ilişkili tüm varlıklar mobil cihazlar için optimize edilmiş olarak gelir.
Fiziksel mallar

Bazı oyuncuların ve yatırımcıların ticari ürünlerin ve fiziksel ürünlerin büyük hayranları olduğunu biliyoruz, bu nedenle bu fiziksel öğeleri kullanıma sunmak için planlarımız var. Voiders topluluğundaki insanlar için ne hazırladığımıza dair hızlı bir fikir edinmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Nadirlik

Tüm NFT öğelerimiz 5 nadirlik sınıfına sahip olacak: 1. Yaygın 2. Nadir 3. Destansı 4.
Efsanevi 5. Yüce

Topluluk

Voiders topluluğu henüz emekleme aşamasında, ancak uzun vadeli planımız oyuncularımız için aktif bir topluluk oluşturmayı içeriyor. Bunun da ötesinde, Voiders evreninin dünyanın her yerinden oyuncular için bir yuva olmasını istiyoruz. Oyuncuların oyunu oynayabileceklerini, eğlenebileceklerini, biraz gelir elde edebileceklerini ve dünyada kalıcı bir değişim sağlayabileceklerini görmelerini sağlayan yeni bir harekete öncülük etmek istiyoruz.

Topluluğumuzda, oyunun zaman ve para kaybı olduğuna dair yanlış inanç daha da düşürülecek ve oyunla bağlantısı olan herkes kârdan pay alma şansına sahip olacak. Peki, tüm bunları nasıl gerçekleştirmeyi planlıyoruz? Tüm dünyada medya etkinlikleri ve konferanslar düzenleyerek. Voiders adını oraya koyarak ve insanların oyun tutkunları için statükodan daha üstün bir seçenek olduğunu anlamalarına yardımcı olarak. Oyun ve Web3 ekosistemlerindeki önemli kişilerle iletişim kurmayı ve işbirliği yapmayı ve Voiders misyon ve vizyonuyla uyumlu bir plan geliştirmeyi planlıyoruz.

Özetle, SADECE Voiders oyunu için bir topluluk oluşturmayı değil, tüm oyuncuların kendilerini evlerinde hissettikleri bir topluluk oluşturmayı planlıyoruz. Genel hedefimiz, oyuncuların zihniyetini değiştirmek ve onları zaman ve emekleri için ödüllendirmektir. İzleyicilerimizle her zaman iletişim halinde olmak, oyun aracılığıyla onlar için sihir yaratmak ve becerilerini sergileme şansı buldukları eSpor turnuvaları düzenlemek istiyoruz. Voiders katılmak için burada değil, oyun dünyasında devrim yaratmayı planlıyoruz.

Takım

Voiders üzerinde çalışan 45’ten fazla tutkulu geliştirici var ve uluslararası ekip, dünyanın en büyük oyunlarından bazılarında (Call of dahil) çalışan en üst düzey şirketlerde (EA Tiny Build, Wargaming, My.com gibi) çalışan yeteneklerden oluşuyor. Görev, Merhaba Mühendis, Merhaba Komşu 2, Kayıp Sektör, World of Tanks, 11×11 vb.)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :