TLM Coin Nedir? (Alien Worlds)

TLM Coin Nedir? (Alien Worlds)

TLM Coin, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş yeni bir kripto para birimidir. Bu yazıda, TLM Coin’in ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve ne tür fırsatlar sunduğunu ele alacağız. Ayrıca, bu kripto para biriminin arkasındaki proje ve hedefleri hakkında da bilgi vereceğiz.

TLM Coin Nedir? (Alien Worlds)

Alien Worlds Coin şuan $0.02 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Alien Worlds coinin değişimi -0.96% seviyesindeyken son bir saatte -0.28% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 6,360,762,505 tane Alien Worlds coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $106,303,573.61 olan Alien Worlds coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000003030 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 5,000.00000000 tane Alien Worlds coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Alien Worlds Coin Nedir, Alien Worlds Coin Kimin Alien Worlds Coin Ne işe Yarar, Alien Worlds Ne Projesi ve Alien Worlds Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

TLM Coin Kimin TLM Coin Hangi Ülkenin?

TLM Coin, Uluslararası Tuz Gölü Vadisi Kalkınma-Sıkılaştırma ve Entegrasyon Ajansı tarafından geliştirilen bir proje olan Alien Worlds projesinin yerel kripto para birimidir. Bu proje Estonya merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Tuz Gölü Vadisi Kalkınma-Sıkılaştırma ve Entegrasyon Ajansı, TLM Coin’i Alien Worlds oyununda kullanılan içerik ve ödüller için bir ödeme ve kaynak birimi olarak tasarlamıştır.

TLM Coin Ne İşe Yarar?

TLM Coin, Alien Worlds oyununda birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Oyun içinde oyuncular, farklı gezegenlerde arazi parçalarını kazarak ve maden çıkararak TLM Coins kazanabilirler. Bu TLM Coins, oyuncuların oyun içindeki Diğer Madencilik İstasyonlarına taşınabilecekleri ve diğer madencilik istasyonlarından farklı kaynaklar elde edebilecekleri Madencilik Tarlalarında kullanılabilir. TLM Coin ayrıca oyunda kullanılan diğer kripto para birimleriyle takas edilebilir ve Alien Worlds platformunda ticaret yapabilirsiniz.

TLM Coin Ne Projesi?

TLM Coin, Alien Worlds projesinin bir parçası olarak geliştirilmektedir. Alien Worlds, NFT’lerin (Non-Fungible Token) bir oyun dünyasına entegre edildiği bir blockchain projedir. Oyuncular, farklı gezegenleri keşfederek ve arazi parçalarını kazarak oyun içinde madencilik yaparlar. Bu madencilik, özel token’lar olan NFT’leri üretir.

TLM Coin, Alien Worlds platformunda kullanılan bir ödeme ve kaynak birimidir. Madencilik istasyonları arasında kaynakların taşınmasında kullanılır ve farklı kaynaklara erişmek için kullanılır. Ayrıca, TLM Coin ile diğer oyuncular arasında ticaret yapılabilmektedir. TLM Coin, Alien Worlds projesinin büyümesini ve oyuncuların daha fazla etkileşimde bulunmasını sağlayan bir öneme sahiptir.


Bu yazıda, TLM Coin’in ne olduğunu ve nasıl çalıştığını ele aldık. Estonya merkezli olan Alien Worlds projesinin yerel kripto para birimi olan TLM Coin, oyuncuların Alien Worlds oyununda kullanılabilecek içerik ve ödülleri almak için kullanılan bir ödeme ve kaynak birimidir. TLM Coin ayrıca ticarete de konu olabilir ve diğer kripto para birimleriyle takas edilebilir. Alien Worlds projesi, NFT’lerin entegre edildiği bir blockchain oyun projesidir. Oyuncular, farklı gezegenleri keşfederek madencilik yaparlar ve TLM Coin’i kullanarak farklı kaynaklara erişirler. Böylece, oyuncular oyun içinde interaktif bir deneyim yaşayabilir ve NFT’leri kazanabilirler.

TLM Coin Arzı Ne Kadar?

Alien Worlds Coin’in toplam arzı 6,360,762,505 tanedir. Yani an itibariyle 6,360,762,505 tane Alien Worlds Coin vardır ve toplam değeri $106,303,573.61 dolardır.

TLM Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Alien Worlds coin için takip edeceğimzi fiyat $0.041 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.025 $0.03 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

TLM Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 6,360,762,505 adet Alien Worlds coin bulunmaktadır. Alien Worlds Coinlerinin toplam piyasa değeri $106,303,573.61 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:ZKS Coin Nedir ? (Zkspace)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :