TheForeverWar NFT Projesi Nedir? (S O P H O N)

TheForeverWar NFT Projesi Nedir? (S O P H O N)

NFT dünyası her ne kadar Bearish bir havada olsa da son zamanlarda gerçekten muazzam NFT projeleri çıkıyor. TheForeverWar’de bunlardan biri. Kendi özel tarzı olan TheForeverWar güzel bir çıkış yakalayacağa benziyor. Sloganları ise “Savaş asla değişmez”. Dünyanın sonu tahmin ettiğimiz gibi gerçekleşti. Çok fazla insan, dolaşmak için yeterli alan veya kaynak yok. Ayrıntılar önemsiz ve anlamsız, nedenler her zaman olduğu gibi tamamen insani. Sophon, Ethereum üzerinde bir 3.3K CC0 koleksiyonudur. Mint tarihi 30 Eylül olan projeyi mintlemesi tamamen ücretsiz bir, ve Önce gelen alır mantığıyla mintlenecek projeden WL almak ise sanıldığı kadar zor değil.

Mint Ayrıntıları

  • İlk Mintleyen: 690 Dolar
  • Sonraki 69: $69
  • Sonraki 690: $6,90
  • Kalan Tümü: 6.9K $ISK

Satış Sonrası Teşvikler önceden ilan edilecektir.

Pozitif Toplamlı Yol Haritası

Sophon, yaklaşmakta olan NFT pazar yerimizde mülkiyet hakları veren bir üyelik NFT’sidir.

  • %33’ü Sophon’a aittir.
  • %33’lük mülkiyet Hodlers’a ayrılmıştır.
  • %33’lük sahiplik @Contributors’a ayrılmıştır.

Sektörde ilk if–then(–else) Boolean yol haritası geliştirdik. Tüm projelerin, toplulukları ile pozitif toplamlı oyunlara katılmak için bu yol haritası yapısını benimsemesi gerektiğine inanıyoruz.

Burada, yeterli satış sonrası ilgi/hacim alırsak, pazar yeri geliştirme çabaları ciddi bir şekilde devam edecektir. Aksi takdirde, tüm NFT sahipleri, yaklaşmakta olan L1 blok zincirimizde ücretsiz, tohum öncesi tahsis alacaktır. kazan-kazan

TheForeverWar NFT Projesi Nedir? (S O P H O N)

TheForeverWar NFT Whitelist Nasıl Alınır?

WL şansınızı artırmak için bu adımları tamamlayın!

Zorunlu

WL Alma Şansınızı arttırmak için:

  • Sunucuyu takviye et!
  • Bizi 100.000’den fazla KOL ve projeyle tanıştırın!

Tamamlandı? Discord’daki #proof kanalında ekran görüntüleri paylaşın.
@Mod’ları size @FOMO rolünü verecek.

Not: WL gereksinimleri herhangi bir zamanda değişebilir – bu tüm projelerde standarttır. WL spotları için ezici bir talep var, bu yüzden adalet adına, Discord’larında çekiliş kanalı aracılığıyla birçok yer tahsis edilecek.

WL için ticket açmanıza gerek yok! Cüzdan adresinizi göndermeyi unutmayın. Takım sana asla DM atmaz! Herhangi bir projeden DM alırsanız, bunun bir dolandırıcılık olduğunu varsayın. Eğer böyle bi durum olursa Discord’da #scam kanalında rapor edebilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :