SWRV Coin Yorumları – SWRV Coin Fiyat Tahmini

SWRV Coin Yorumları – SWRV Coin Fiyat Tahmini

SWRV Coin Yorumlarına başlamadan önce SWRV coin ile ilgili yeni bir bilgi verelim. SWRV, Chainlink, Harvest Finance, Uniswap, Wrapped Bitcoin, Yearn Finance, Wrapped Ether, Tether ve USD Coin (LINK) dahil olmak üzere DeFi Swap’ta büyüyen bir coin grubuna katılıyor.

SWRV Coin an itibariyle $0.02 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde SWRV coin -1.58% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda -0.14% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 21,221,953 SWRV coin dolaşmaktadır. Bu SWRV coinlerin toplam değeri ise $365,675.88 seviyesindedir. SWRV coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000003509 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 10,000.00000000 tane SWRV coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden SWRV Coin Neden Yükseliyor ve SWRV Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını SWRV Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için SWRV coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

SWRV Coin Kaç Dolar Olur?

SWRV Coin kaç dolar olur diye merak edenler için 2022 yılında SWRV coinin 0.49$ seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak SWRV coin eğer kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa 0.01$ seviyelerine kadar gerileyebilir.

SWRV Coin Neden Yükseliyor?

SWRV Coin neden yükseliyor sorusu SWRV coin yorumlarında gizli. SWRV coin on-chain istatistikleri, çok çeşitli işlem sayılarını ve giderek artan işlem boyutlarını gösterir. 11 Eylül 2020’de coin dağıtımının ilk iki haftasında günlük işlem sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.482’ye ulaştı. Bu hafta, tipik işlem boyutu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 13.850 ABD Dolarına ulaştı. Aralık ayının sonundan bu yana işlem sayıları iki katına çıktı ve işlem boyutları altı kat arttı. SWRV Coin Yorumları SWRV coinin yükselmesindeki nedenin diğer platformlarla yaptığı işbirlikler olduğunu sölyüyor.

SWRV Coin Uzun Vadede Ne Olur?

SWRV Coin uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir artış ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan SWRV coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

Tamamen topluluğa ait ve düzenlenmiş bir çatal olan Swerve’nin yerel belirtecine Swerve (SWRV) adı verilir. Son derece verimli stablecoin ticareti sağlamak, riski azaltmak ve likidite sağlayıcılarına ek ücret parası sağlamak amacıyla Ethereum üzerinde geliştirilmiş adil bir likidite havuzudur. Swerve’e likidite konusunda yardımcı olan tüm sahipler, $SWRV üretmek için Swerve DAO’da stake edebilecekleri ySWRV coinleri alacaklardır. SWRV Coin Yorumlarında bu durum çok önemlidir.

Swerve Finance GitHub hesabı, geliştirme tarafında üç havuz ve iki aktif geliştirici içerir. Coinlerin çoğu, dosyaların “depolar” veya “depolar” adı verilen dizinlerde tutulduğu ve değişikliklerin, hangi değişikliklerin ne zaman ve kim tarafından yapıldığının kaydını tutan “taahhütler” ile not edildiği Github geliştirici platformunu kullanır. . Nitelikten ziyade nicelik taahhütlerle temsil edilse de, daha yüksek sayıda taahhüt, artan geliştirme faaliyeti ve ilgisini gösterebilir.


SWRV Coin Fiyat Tahmini

SWRV Coin kaç dolar olur diye merak eden ve SWRV Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. SWRV coinin önümüzdeki günlerde $0.022 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak SWRV coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0.016 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. SWRV Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

SWRV Coin Fiyat Tahmini 2023

SWRV Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. SWRV coinin $0.02 seviyelerinden $0.03 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak SWRV Coin 2023 yılında $0.025 $0.03 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı SWRV Coin Fiyat Tahmini ve SWRV coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

SWRV Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı SWRV coin için güzel geçecek. SWRV coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse SWRV coin 2024 yılında $0.03 civarlarından $0.041 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. SWRV Coini 2024 yılında $0.035 $0.041 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı SWRV Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

SWRV Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için SWRV Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $0.041 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $0.035 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. SWRV coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $0.05 ve $0.055 arası olacaktır.

SWRV Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. SWRV Coin 2027 yılında $0.062 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $0.074 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

SWRV Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden SWRV coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince SWRV Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. SWRV Coin bu yılda $0.098 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. SWRV Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $0.09 $0.098 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için SWRV coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

SWRV Coin Yorumları (Analiz)

Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) tabanlı Merkezi Olmayan Borsa (DEX) protokolü Eğrisi, Swerve’e çatallandı. Swerve ve Curve, mevcut AMM DEX’lerin aksine, sabit paralar gibi aynı değere sahip coinler arasında takas yapmayı amaçlıyor. DAI, USDC, USDC ve TUSD, Swerve’nin şu anda tek bir havuzda tuttuğu dört sabit paradır. Zamana dayalı bir bahis planına dayalı olarak Swerve değişim ücretlerini biriktirme yeteneğine sahip bir yönetim belirteci, Swerve DAO belirtecidir (SWRV).

SWRV Coin yorumlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :