SWRV Coin Geleceği (2022)

SWRV Coin Geleceği (2022)

DeFi Swap artık Swerve’yi (SWRV) destekliyor. SWRV Coin Geleceği için muhteşem bir haber gibi görünebilir. Kullanıcılar, SWRV’yi takas etme, ücret almak için SWRV Likidite Sağlayıcısı olma ve gelirlerini 20 kata kadar artırmak için CRO’yu stake etme seçeneğine sahiptir. O zaman SWRV Coin Yatırım Yapılır Mı, SWRV Coin Geleceği Nedir ve SWRV Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

SWRV Coin Yatırım Yapılır Mı?

SWRV Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. SWRV Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek SWRV Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Eylül 2020’de John Deere adındaki bir geliştirici, Swerve’i oluşturmak için Curve’u gizli bir şekilde çatalladı. Topluluk odaklı mülkiyet, Swerve’nin başlangıcında önemli bir bileşendi. “Sahte dağıtım yok, şüpheli ön madencilik yok, yönetim oylarının çoğunluğunu kontrol eden bir kurucu yok, şüpheli ekip önerileri yok, ‘hissedarlara’ %30’luk tahsis yok, ekip tahsisi yok, on yıllarca süren dağıtım yok, hiçbiri” kurucu iddia ediyor.

NVT’deki açık bir düşüş eğilimi, coinin ekonomik faaliyetine ve faydasına bağlı olarak değerinin düşük olduğunu gösterdiği için yükseliş fiyatı göstergesidir. Ekim ayında, haftalık aktif adreslerin sayısı sabitlendi ve önceki birkaç ayda 100’e yakın kaldı.

SWRV Coin Geleceği Nedir? (2022)

SWRV Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Haziran ayında SWRV coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Likidite sağlayıcılarının (LP’ler) aldığı ySWRV, SWRV’yi oluşturmak için DAO’ya yerleştirilebilir. LP’ler belirli bir likidite havuzuna para katkıda bulunur. LP’ler, merkezi borsaların geleneksel sipariş defterlerinin yerini alır. SWRV yönetişim coin’inin maksimum miktarı 33 milyondur ve takip eden altı yıl boyunca tüm coinler likidite teşvikleri yoluyla serbest bırakılacaktır. SWRV Coin Geleceğinde alışverişin daha hızlı olacağını tahmin ediyoruz.


SWRV Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

SWRV coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer BBB tarihinde 3.1$ dolardır. SWRV coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 1$ civarında bir miktar durdu. SWRV Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 0.065$ seviyelerinde oldu. SWRV Coin Geleceğinde fiyatlar çok daha yüksek veya düşük seviyelerde seyredebilir.

SWRV Coin Artar mı?

  • Açık piyasada SWERVEcoinleri satın alırken, likidite madenciliği için likidite emisyonlarından tasarruf edilecektir.
  • Tüm ortaklık coinlerinde zincir üzerinde yetkilendirme vardır (6 aylık uçurum, 3 yıllık doğrusal yetkilendirme)
  • Yaklaşan emisyonlar için çizelgeler, çiftliğin serbest bırakılması sırasında açıklanacak.

SWRV Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :