STRAX Coin Nedir? (Stratis)

STRAX Coin Nedir? (Stratis)

STRAX Coin Nedir diye soruyorsanız, Stratis Coin ve Stratis Blockchain(ler)in piyasaya sürülmesinden bu yana Stratis’in Araştırma ve Geliştirme ekibi tarafından üretilen bir dizi yaratıcı buluş olmuştur. Stratis Token, ilk olarak Bitcoin’in özelleştirilmiş bir sürümü kullanılarak korunan ve sürdürülen bir blok zincirinde piyasaya sürüldü.

Stratis Platformu, çeşitli koşullar nedeniyle son dört yılda gelişti ve sağlam bir blok zinciri uzmanları ve meraklıları topluluğuna sahip olduğumuz için şanslıyız. Yaratıcı bir dahili ekip, 50’den fazla şirket yöneticisiyle dijital dönüşüm yoluyla blockchain teknolojisini başarılı bir şekilde birleştirmenin zorlukları ve dezavantajları hakkında konuşarak bu topluluğu desteklemek için Stratis’in iş geliştirmesiyle işbirliği yapıyor.

Gelin hep birlikte göz atalım STRAX Coin Nedir, STRAX Coin Kimin STRAX Coin Ne işe Yarar, STRAX Ne Projesi ve STRAX Coin Hangi Ülkenin.

STRAX Coin Kimin? STRAX Coin Hangi Ülkenin?

Daha önce çoklu aile ve öğrenci konutlarının karmaşık ihtiyaçlarını karşılamak için bir platform olmadan bağlantılı (IoT) cihazlar inşa eden seri girişimciler Felicite Moorman (CEO) ve Ryan Buchert (CTO), yeteneklerini genişletmeye karar verdiler ve STRATIS’i kurdular.

Endüstri uzmanları, en hızlı geri dönüşü sağlamak için STRATIS enerjisini, erişimini, yönetimini ve kontrolünü tam olarak seçmiştir. STRAX Coin Nedir ne değildir bütün bilgi founder takımında gizli.

EY Yılın Girişimcisi CEO’su ve Kurucu Ortağı Felicite Moorman GE’nin Tüketici ve Ev Elektroniği Markası için Gelişen Teknolojiler Bölümü kuruldu. Avukat. Uluslararası Yazar ve Konuşmacı.

Teknolojiden Sorumlu Başkan ve Kurucu Ortak Ryan Buchert, Yılın Drexel Girişimcisi seçildi. Küresel İşbirliği Eğitimi Onur Listesi. çok sayıda kablosuz patent. Çok protokollü donanım uygulamalarında kablosuz yenilik ile ilgili olarak, uluslararası tanınırlık (Z-Wave, Zigbee, BTLE, WiFi ve LoRa)

STRAX Coin Ne işe Yarar?

Aşağıdakiler, toplum üzerinde etkisi olacak Stratis projesinin birkaç faydasıdır:

  • Tıbbi araştırma — Stratis blok zinciri, gözden geçirenin, araştırmacının ve yayıncının meşru verilerle çalışabileceği bir veritabanını korumanıza izin verecektir.
  • İnternet iş lojistiği — ulaşım, şeyler ve hizmetler blok zinciri tarafından sunulabilir. Örneğin, Stratis platformu tarafından desteklenen bir akıllı kilit, herhangi bir anlaşmazlık veya insan etkileşimi olmaksızın Airbnb’de tam otomatik bir kiralamaya erişmenizi sağlar.
  • Kaynak — bu, ürünü kontrol etmek ve takip etmek anlamına gelir. Üretimin gelişmesiyle birlikte birçok kopya ve sahte var. Orijinal ürünler Stratis’e kaydedildikten sonra bu sorun çözülecektir. Elmasları kontrol etmek gibi Everledger.
  • Fintech — bu alanda Stratis, güven işlemleri, kişisel verilerin sızması, kimlik yönetimi, yerleşim yönetimi ve blok zinciri teknolojisini kullanan diğerleri gibi sorunları çözmeyi amaçlamaktadır. Bu kullanımların bazıları halihazırda üretimde ve bazıları hala geliştiriliyor.

Breeze Cüzdan Ana Ağı
Breeze cüzdan şu anda dağıtım için hazır değil ve ayrı bir TestNet ağında geliştirildi. İlk adım, cüzdanın beta sürümünü bitirmek ve onu ana Stratis ağına yüklemek. Bu sayede yüksek derecede gizlilikle iş yapabileceksiniz.

Katman Kimliği
Kullanıcı kimliklerini yönetmek ve bunları doğrulamak için bir program Stratis Identity Platform’dur. Program zaten yayınlanmış olmasına rağmen, 2017’nin dördüncü çeyreği için bir iOS sürümü planlanmaktadır.

Stratis Masternode Alpha
Stratis’in yaratıcıları yakında yatırımcılara kendi ana düğümlerini başlatmak ve yönetmek için çok seviyeli bir hizmet sunacak. Önceden, 250.000 STRAT jetonunun mevcudiyeti, bir Masternode düğümünü başlatmak için birincil ön koşuldu. Planlara göre, STRAT 1000, STRAT 10.000 ve STRAT 100.000 tutarındaki yatırımcılar yakında node çalıştırabilecekler.

Sidechains Alpha
Sidechains Alpha adlı bir hizmet, blok zinciri uygulamaları oluşturmak ve bunları C# veya.NET programlama dillerinde uygulamak isteyen işletmelere ve geliştiricilere ağ erişimi sağlar. STRAX Coin Nedir ile ilgili bir çok bilgi öğrendik gelin son olarak STRAX Coin Nedir inceleyelim.

STRAX Coin Nedir?

Stratis, C# ile yazılmış bir.NET Core Framework tabanlı blok zinciri geliştirme platformu olan Stratis Platformunu sağlama sözünü yerine getirdi. Bu geliştirme, yalnızca yakın zamanda oluşturulan Stratis Full Node ağı çalışır durumda tutarsa ​​desteklenen bir dizi yeni ürün ve özellik getirdi. Ayrıca, Stratis Full Node’un geliştirilmesi yoluyla Stratis’in tasarım seçimleri tarafından sağlanan genel iyileştirmeler sayesinde blok zincirinin doğal özellikleri daha iyi verimlilik seviyeleri üretmek için yükseltilebilir.

Tasarım ve geliştirme metodolojilerinin mümkün kıldığı teknolojik gelişmelere ek olarak, blok zincirinin ekosistemi ve tokenomikleri önemli değişiklikler geçirdi.

Stratis Blok Zincirinin korunmasından tarihsel bahis cüzdanı değil, Stratis Full Node sorumludur, bu nedenle bu işlevleri uygulamak için çaba sarf edilmiştir. Stratis Blockchain’in güven eksikliği ve merkezi olmayan yapısı nedeniyle mümkün olmayan bir şey.


STRAX Ne Projesi?

STRATIS’in kurulduğu 2013 yılından bu yana hedefi, her yerde bulunabilen ve küresel değere sahip bir platform sunmak olmuştur. Felicite ve Ryan, dünyanın en yaygın kullanılan teknolojilerinden bazıları için birlikte çalışabilirlik ve güvenlik standartları geliştirirken uluslararası standart kuruluşlarında bir araya geldi.

Nesnelerin İnterneti için kablosuz cihazlar yaratan, üreten ve onaylayan BuLogics, Inc., STRATIS’in ana şirketidir. STRAX Coin Nedir yazımızda sizlere bir çok faydalı bilgi vermeye çalıştık umarım sizler için faydalı olmuştur.

STRAX coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki STRAX coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz STRAX coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :