STG Coin Nedir? (Stargate Finance)

STG Coin Nedir? (Stargate Finance)

STG Coin, son dönemde popüler hale gelen kripto para birimlerinden biridir. İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülen bu dijital para birimi, hızla büyüyen bir kripto topluluğu tarafından benimsenmiştir. Merkeziyetsizlik özelliği ve güvenli işlem yapma imkanı sunması nedeniyle yoğun ilgi görmektedir.

STG Coin Nedir? (Stargate Finance)

Stargate Finance Coin şuan $0.46 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Stargate Finance coinin değişimi -2.61% seviyesindeyken son bir saatte 0.10% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 1,000,000,000 tane Stargate Finance coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $457,597,350.94 olan Stargate Finance coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000074194 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 217.39130435 tane Stargate Finance coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Stargate Finance Coin Nedir, Stargate Finance Coin Kimin Stargate Finance Coin Ne işe Yarar, Stargate Finance Ne Projesi ve Stargate Finance Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

STG Coin Kimin STG Coin Hangi Ülkenin?

STG Coin, Türkiye kökenli bir kripto para birimidir. STG Coin, günümüzde Türkiye’deki birçok borsada işlem görmektedir ve Türk kripto topluluğu tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Türk geliştiriciler tarafından oluşturulmuş olan bu kripto para, yerli ve milli bir teknoloji ürünü olarak ön plana çıkmaktadır.

STG Coin Ne İşe Yarar?

STG Coin, diğer kripto para birimleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Özellikle Türkiye’deki ödeme sistemleri içerisinde aktif olarak yer almaktadır. STG Coin ile online alışveriş yapabilir, para transferi gerçekleştirebilir ve diğer kullanıcılar arasında hızlı ve güvenli bir şekilde para gönderebilirsiniz. Bu özellikleriyle STG Coin, geleneksel para birimlerine alternatif bir ödeme aracı olma potansiyeline sahiptir.

STG Coin Ne Projesi?

STG Coin, içerisinde farklı projeler barındıran bir kripto para birimidir. Bunlardan en önemlisi “STG Smart”. STG Smart, Ethereum tabanlıdır ve akıllı sözleşmeleri kullanarak farklı işlemleri gerçekleştirebilir. Örneğin, bir eşya kiralamak veya bir hizmet satın almak için akıllı sözleşme yapabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirilebilir.


Ayrıca STG Coin ekibi, uzun vadede STG Coin’i Türkiye’de kullanılan bir ödeme aracına dönüştürmeyi hedeflemektedir. Bunun için farklı sektörlerle iş birliği yaparak STG Coin’i yaygınlaştırmayı planlamaktadır. STG Coin ekibi, projelerini sürekli olarak geliştirmek ve topluluk katılımını artırmak için çalışmaktadır.

STG Coin Arzı Ne Kadar?

Stargate Finance Coin’in toplam arzı 1,000,000,000 tanedir. Yani an itibariyle 1,000,000,000 tane Stargate Finance Coin vardır ve toplam değeri $457,597,350.94 dolardır.

STG Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Stargate Finance coin için takip edeceğimzi fiyat $0.943 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.575 $0.69 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

STG Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 1,000,000,000 adet Stargate Finance coin bulunmaktadır. Stargate Finance Coinlerinin toplam piyasa değeri $457,597,350.94 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:SUSD Coin Nedir ? (Susd)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :