SANTOS Coin Yorum – SANTOS Coin Fiyat Tahmini

SANTOS Coin Yorum – SANTOS Coin Fiyat Tahmini

SANTOS Coin Fiyat Tahmini yapmak için futbolu takip etmek gerekir. SANTOS Coin Yorumcuları da bir nevi futbol yorumcusu desek aslında mantıksız olmaz. SANTOS’un fikri, diğer birçok taraftar tokeni gibi, taraftarları “kendi adını taşıyan futbol takımı” ile ilişkilendirmekti. Brezilyalı ekip, amacını gerçekleştirmek için Binance Launchpool ile birlikte çalıştı. Daha sonra borsanın yoklama arayüzünden ve NFT pazarından yararlanabildi.

Binance’in NFT haklarını elde etmek için takımı finanse etmesini içeren anlaşma Kasım 2021’de açıklandı. SANTOS’un CoinMarketCap profiline göre, ittifakın hedefleri “fan etkileşimini artırmak, kulüp ve hayranlar arasındaki bağları güçlendirmek ve Binance müşterileri çekmek”.

Santos FC Binance’den kazanç sağlayabilir, ancak tersi de olabilir. Futbol takımının seçkin bir geçmişi var ve Pele, Neymar ve Rodrygo gibi oyuncuları oyunculara kazandırdı.

SANTOS Coin an itibariyle $6.30 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde SANTOS coin 24.15% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda -1.53% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 30,000,000 SANTOS coin dolaşmaktadır. Bu SANTOS coinlerin toplam değeri ise $189,112,397.65 seviyesindedir. SANTOS coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0001000000 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 31.74603175 tane SANTOS coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden SANTOS Coin Neden Yükseliyor ve SANTOS Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını SANTOS Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için SANTOS coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

SANTOS Coin Neden Yükseliyor?

SANTOS Coin neden yükseliyor sorusunu SANTOS coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. Taraftar tokeni, Kasım 2021’de yapılan işbirliğinin duyurulmasının ardından ertesi ay 23.03$ fiyatla CoinMarketCap’te yayınlandı. Ancak hemen bu ilk fiyatın çok altına düştü. Aralık ayı sonunda 5 doların altına düşmüştü.

11 Ocak 2022’de, yılın açılış maçı için sosyal medya duyurusuna karar verecek olan SANTOS Sahipleri için yapılan oylama sırasında mütevazı bir yükseliş yaşadı. Daha sonra düşmeden önce 4,43$’a ulaştı.

Taraftar tokeni Mart ayında yükselişe geçerek 2022’den bu yana en yüksek fiyatına ulaştı. Takımın balina maskotları Baleinha ve Baleio, sahipleri arasında oylandı. Bir YouTube videosunda balinaların kaykay yapmasına karar verdiler.

13 Mart’ta SANTOS 7.84$’a ulaştı, ancak sonraki iki ay içinde bu kazançlardan kademeli olarak vazgeçildi.

Ancak, son zamanlarda bir kopuş gördü. Kaptanın kol bandı için bir mesaj şu anda sahipleri arasında oylanmak üzere hazır. Ek olarak, 16 Mayıs’ta hayran tokeni Binance ABD platformunda listelendi.

SANTOS için günlük ticaret 17 Mayıs’ta başladığında, token açılış fiyatı 1,74$’dan 4,40$’a yükseldi. Bu, ertesi gün devam etti ve bu yazı itibariyle (18 Mayıs), şu anda 5,75 dolarda oturuyor.

SANTOS Coin Uzun Vadede Ne Olur?

SANTOS Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir yükseliş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan SANTOS coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

Cüzdan Yatırımcı tarafından SANTOS coinin fiyatı için yapılan birkaç tahminden biri karamsar. “Zayıf” bir yatırım olarak anılıyor ve bir yıl içinde 1,54 dolara düşeceği tahmin ediliyor. Web sitesindeki Santos FC Taraftar Token fiyat tahminine göre, 2025 yılına kadar 1 doların altına düşecek.

daha iyimser TechNewsLeader’a göre, para birimi bu yıl 3,33$’a ulaşabilir ve sonunda beş yıl içinde 10,93$’a ulaşabilir. 2030 için Santos FC Taraftar Token fiyat tahmini, 45,53 $ ‘a meteorik bir artış öngörüyor.

DigitalCoinPrice’a göre, klin daha da erken 5 doları aşacak. Tahminine göre, 2022’de bir Santos FC Taraftar Tokeninin ortalama fiyatı 7.31$ olacak. Tahminlere göre, bunlar 2025’te 10.39 dolara, 2030’da 25.05 dolara çıkacak.

Buna karşılık, Gov.SANTOS Capital’in fiyat tahmini, tokenin yalnızca bir yıl boyunca 4.70$’a ulaşmasını öngörüyor. Tahminci, taraftar tokenin sonunda 2023 yılına kadar tüm değerini kaybedeceğine inanıyor.

Analistler hayran tokeni için çeşitli senaryolar sunabilse de, SANTOS nihayetinde spekülasyon için değil hayranlar için yaratıldı.


SANTOS Coin Fiyat Tahmini

SANTOS Coin kaç dolar olur diye merak eden ve SANTOS Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. SANTOS coinin önümüzdeki günlerde $6.93 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak SANTOS coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $5.04 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. SANTOS Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

SANTOS Coin Fiyat Tahmini 2023

SANTOS Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. SANTOS coinin $6.30 seviyelerinden $9.45 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak SANTOS Coin 2023 yılında $7.875 $9.45 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı SANTOS Coin Fiyat Tahmini ve SANTOS coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

SANTOS Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı SANTOS coin için güzel geçecek. SANTOS coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse SANTOS coin 2024 yılında $9.45 civarlarından $12.915 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. SANTOS Coini 2024 yılında $11.025 $12.915 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı SANTOS Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

SANTOS Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için SANTOS Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $12.915 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $11.025 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. SANTOS coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $15.75 ve $17.325 arası olacaktır.

SANTOS Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. SANTOS Coin 2027 yılında $19.53 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $23.31 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

SANTOS Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden SANTOS coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince SANTOS Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. SANTOS Coin bu yılda $30.87 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. SANTOS Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $28.35 $30.87 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için SANTOS coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

SANTOS Coin Yorumları (Analiz)

SANTOS Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. SANTOS coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde SANTOS coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

SANTOS Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :