SANTOS Coin Nedir? (Santos FC Fan Token)

SANTOS Coin Nedir? (Santos FC Fan Token)

SANTOS Coin Nedir rehberimize hoşgeldiniz. SANTOS tokeni, merkezi Vila Belmiro, Santos’ta bulunan bir Brezilya spor organizasyonu olan Santos FC’nin taraftar tokenidir. Kulüp hem Paulisto’da (So Paulo Eyaleti için en iyi eyalet ligi) hem de Brasileiro’da (Brezilya futbol ligi sisteminin en üst ligi) yarışıyor.

Santos FC Taraftar Tokeni, futbol taraftarlarının tercih ettikleri kulüpleri destekleme şekillerinde devrim yapmak için oluşturulmuş bir BEP-20 yardımcı program simgesidir.

SANTOS Coin şuan $6.30 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde SANTOS coinin değişimi 24.15% seviyesindeyken son bir saatte -1.53% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 30,000,000 tane SANTOS coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $189,112,397.65 olan SANTOS coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0001000000 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 15.87301587 tane SANTOS coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte SANTOS Coin Nedir, SANTOS Coin Kimin SANTOS Coin Ne işe Yarar, SANTOS Ne Projesi ve SANTOS Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

SANTOS Coin Nedir?

SANTOS Coin Nedir? (Santos FC Fan Token)

Brezilya’daki en iyi futbol takımlarından biri, bazılarının tarihin en büyük takımı olduğuna inandığı Santos FC. Santos FC, beş düz Brasileires de dahil olmak üzere 20’den fazla şampiyonlukla açık ara en çok madalyalı Brezilya kulüplerinden biri – bugün hala eşsiz bir başarı – ve futbol tarihinde 10.000 gollük kilometre taşına ulaşan ilk takım, bu onları ideal yapıyor Binance Taraftar Token ortağı.

Uzun tarihinde, Santos FC, Brezilya milli takımının Dünya Kupası’nı kazanmasına yardım eden birçok kişi de dahil olmak üzere, dünyanın en iyi oyuncularından bazılarını sahaya çıkardı. Bu oyuncular arasında Gilmar, Mauro Ramos, Mengálvio, Coutinho, Pepe ve belki de en önemlisi, hala spor tarihinin en büyük ve en başarılı oyuncusu olarak kabul edilen Pelé yer alıyor. Santos FC, Brezilya’nın en yükseği olan Brasileires’de yarışmaya devam ediyor. futbol ligi, mevcut teknik direktör Fábio Carille yönetiminde.

Santos FC Taraftar Token sahipleri, takımın çabalarını destekledikleri için özel taraftar hakları ve ödüller alırlar. Örneğin, taraftarlar katılımlarına bağlı olarak özel Taraftar Rozetlerine ve ödüllere, özel NFT koleksiyonlarına, sadece taraftarlar için önemli takım seçimlerinde anket oylama haklarına ve özel NFT koleksiyonlarına erişebilecekler.

SANTOS Coin Kimin? SANTOS Coin Hangi Ülkenin?

SANTOS Coin Nedir rehberinde SANTOS coin kimin sorusuna kısaca değineceğiz. SANTOS fan tokeni, ana merkezi Vila Belmiro, Santos’ta bulunan bir Brezilya spor kulübü olan Santos FC’nin taraftar coinidir. Kulüp hem Paulisto’da (So Paulo Eyaleti için en iyi eyalet ligi) hem de Brasileiro’da (Brezilya futbol ligi sisteminin en üst ligi) yarışıyor. Aynı zamanda çok fazla genç yetenek yetiştirmesi ile ünlüdür.

SANTOS Coin Ne işe Yarar?

Sadece Santos FC Taraftar Tokenine sahip olmak, takımın taraftarları için faydalı olacaktır. SANTOS’a sahip olmanın aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi kayda değer faydası vardır:

 • Katılım: Binance Fan Token platformundaki hayran etkileşim etkinliklerine katılın.
 • Hizmete abone olarak hayran ödülleri: dijital koleksiyon ürünleri, sadakat puanları ve daha fazlasını elde edin.
 • Eticaret: Eşi benzeri olmayan ürünler, spor etkinlikleri biletleri, üyelikler vb. için ödeme seçeneği olarak Binance Pay’i kullanın.
 • Yararları: İmzalı hatıraları imzalamak, futbol efsaneleriyle tanışmak, takım üyeleriyle bire bir telefon görüşmeleri yapmak, takım antrenmanlarına katılmak vb. dahil olmak üzere çeşitli benzersiz şekillerde Santos FC ile doğrudan etkileşim kurun.
 • Oyunlaştırma: Bir dizi oyunlaştırma özelliğine erişmek için Binance Taraftar Token Platformunu kullanın.
 • Bağış: Bağış yapın ve bir sadakat kanıtı rozeti alın.

Santos FC’ye göre, destekçileriyle ilişkileri geliştirmeye devam etmek için blockchain teknolojisini kullanıyor. SANTOS sahipleri, sınırlı NFT koleksiyonlarına ve özel teşviklere erişebilir.

Kulübün ilk animasyonlu NFT’leri, kişiselleştirilmiş iç saha formalarından antrenman formalarına kadar çeşitli futbol kıyafetlerini içeriyordu. Ek olarak, bu NFT’lerin sahipleri, kulüp yıldızları Ricardo Goulart ve Marcos Leonardo tarafından imzalanmış özel bir forma kazanmaya hak kazanırlar.

CoinMarketCap’e göre SANTOS sahipleri kulüp oyuncularıyla etkileşime girme, imzalarını alma ve bir futbol antrenmanına katılma fırsatına sahip.

SANTOS Coin Nedir sorusunda en önemli kısımlardan biri de oy meselesi. Taraftar coininin sahipleri de kulüp içinde oy kullanabilir, ancak yalnızca oyunun tema şarkısını seçmek gibi belirli alanlarda.


SANTOS Ne Projesi?

SANTOS Coin Nedir son bir göz atalım. Havuza yatırdığınız tüm tokenlerin yüzdesi olarak kaç coin katkıda bulunduğunuza bağlı olarak her gün belirli sayıda SANTOS tokeni alacaksınız. Çiftçilik aşaması 30 gündür. Her kullanıcı için bir üst sınır yoktur. Kullanıcıların katılabilmeleri için KYC doğrulamasından geçmiş bir Binance.com hesabına ve minimum 0.1 BNB bakiyesine sahip olmaları gerekir.

BUSD bir banka/kredi kartı, banka havalesi, P2P veya diğer fiat ağ geçitleri kullanarak satın alarak bir sabit para olduğundan, hayranlar ve yeni kullanıcılar BUSD havuzuna çok az riskle katılabilir.

Peki Santos FC Taraftar Token sahipleri ne gibi avantajlar elde ediyor? Bu nedenle, standart bir hayran kulübünden veya topluluğundan, şimdiye kadar gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen avantajlar bekleyin. SANTOS Coin Nedir ne işe yarar en kısa anlatımı aşağıda.

 1. Santos FC’den NFT’ler ve Gizemli Kutular
  SANTOS Taraftar Tokenlarının sahipleri, tokenlerin, her biri benzersiz bir nadirlikte bir NFT içeren NFT Gizemli Kutuları satın almak için harcayabilirler.
 2. Santos FC taraftarlarının anketlerde oy kullanma hakları
  Binance ve Santos FC’nin düzenleyeceği hayran oylama anketlerinde yalnızca SANTOS token sahipleri oy kullanabilecek. Bu anketler, örneğin yeni ürünler veya hayran etkinlikleri için seçenekler sunabilir.
 3. Santos FC Taraftar Rozetleri
  Özel Taraftar Rozetleri alma olasılığınız, Santos FC ile ne kadar çok etkileşim kurarsanız o kadar artar.

SANTOS coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki SANTOS coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz SANTOS coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

SANTOS Coin Kime Ait?

SANTOS tokeni, Vila Belmiro, Santos merkezli bir Brezilya spor kulübü olan Santos FC futbol takımının Taraftar Tokenidir. Kulüp hem Paulistão’ya (São Paulo Eyaleti’nin önde gelen eyalet ligi) hem de Brasileirão’ya (Brezilya futbol ligi sisteminin en üst ligi) katılıyor.

SANTOS Coin Kaçıncı Sırada?

Santos coin an itibariyle bütün coinler arasında 6264. sırada yer almaktadır.

SANTOS En Yüksek Kaçı Gördü?

2 Aralık 2021’de SANTOS coini bugüne kadar en yüksek 36.101$’ı gördü. Bu değere ilk çıkış zamanlarında ulaştı. Merak ediyorsanız, SANTOS tokenin fiyatı kabaca 21 dolarda biraz durdu.

SANTOS Coin Hangi Borsada?

Binance’de. Bunun nedeni yüksek APY’ler değil, Binance Launchpool’da yayınlanan tokenlerin sonunda dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance Exchange’de listelenmesidir. SANTOS’un Binance Launchpool’a dahil edilmesi, tokenin potansiyelini gösteriyor.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :