SANTOS Coin Geleceği 2022, 2025, 2030

SANTOS Coin Geleceği 2022, 2025, 2030

Binance Launchpool platformundaki 26. proje, kripto para birimi Santos FC Fan Token (SANTOS) olacak. SANTOS Coin Geleceği Binance’den sonra çok farklılaştı. Santos Futebol Clube ve Binance, Taraftar Tokenı oluşturmak için işbirliği yaptı. Gönderimizi okuyarak Santos FC Taraftar Tokenının (SANTOS) buna değer olup olmadığını öğrenin.

Brezilya’nın en tanınmış futbol kulüplerinden biri, 1912’de kurulan FC Santos’tur. FC Santos, Campeonato Paulista’da 22 galibiyet ve 8 ulusal şampiyonluk içeren seçkin bir geçmişe sahiptir. Santos FC adına, oyunu oynayan en iyi oyuncu olarak kabul edilen Pelé tarafından 500’den fazla gol atıldı.

Santos FC (SANTOS), Santos FC fandomunu dönüştürmek için oluşturulmuş bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. Santos FC taraftarları, takım oylama anketlerine katılmak, dijital koleksiyonları aramak, NFT satın almak ve hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinden yararlanmak için kripto para birimini kullanabilir. Santos FC Token ile Santos FC taraftarları arasındaki bağ değişecek.

Bir tane SANTOS Coin’in fiyatı $6.30 ’iken toplam değeri ise $189,112,397.65 ’dır. Yani SANTOS coinin toplam sayısı 30,000,000 olmaktadır. SANTOS Coin bir günlük fiyat değişimi ise 24.15% civarındayken, bir saatlik fiyat değişimi -1.53% seviyesindedir. SANTOS coinin Bitcoin cinsinden değeri 0.0001000000 ₿’dir. Eğer şuan SANTOS coin almak isterseniz 50$ ile 7.93650794 tane SANTOS coin satın alabiliyorsunuz. O zaman SANTOS Coin Yatırım Yapılır Mı, SANTOS Coin Geleceği Nedir ve SANTOS Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

SANTOS Coin Yatırım Yapılır Mı?

SANTOS Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. SANTOS Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek SANTOS Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Taraftar Token, özellikle futbol kulüpleri de dahil olmak üzere organizasyonlar için katılımcılarını dahil etmek için ilgi çekici ve son teknoloji bir yöntemdir. Aslında PSG, CITY, BAR, ATM, OG ve diğerleri gibi coinlerin popülaritesi, fan coinlerinin kullanımında kademeli bir artışa yol açtı.

Şu anda çiftçilik hizmetleri sunan en iyi platformlardan biri Binance Launchpool. Bunun nedeni yüksek APY’ler değil, Binance Launchpool’da yayınlanan tokenlerin sonunda dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance Exchange’de listelenmesidir. SANTOS’un Binance Launchpool’a dahil edilmesi, tokenin potansiyelini gösteriyor.

Şüphesiz Binance, tanınmış bir şirket olduğu için bu tür coinlerin farkına varmıştır. Sadece birkaç ay içinde Binance Launchpool ve Binance Launchpad’de çok sayıda Taraftar Tokenı yayınlandı. Bu, Taraftar Tokenlarının bir sonraki piyasa trendini belirleyebileceği teorisini güçlendiriyor.

Bana göre Fan Token, hem kripto para birimi hem de spor için çok sayıda yeni seçenek ve fırsat sunan temiz bir nefes. Girişinin spor takımlarının hayran kitlelerini, gelirlerini ve token sahipleri ve destekçilerinin sayısını iyileştirmesinin yanı sıra kripto para birimlerinin pazarını ve popülaritesini önemli ölçüde genişletmesi bekleniyor.

SANTOS Coin Geleceği Nedir? (2022)

SANTOS Coin geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. Ancak yorumlar SANTOS Coin’in potansiyelinin olduğunu gösteriyor. 2022 yılında SANTOS coin geleceği için söyleyebileceklerimiz uzman görüşlerinden oluşacak ama tabii ki hiçbiri kesin bir bilgi değil. Kısacası genel tabloyu sizlerle paylaşacağız.

SANTOS Coin Geleceği 2023

SANTOS Coin Geleceği 2023 yılında da 2022 yılında olduğu gibi devam edebilir. SANTOS coin fiyatı 2023 yılında $6.30 ’dan $9.45 ’a kadar yükselebilir. 2023 yılı içerisinde SANTOS Coin için izleyeceğimiz aralık $7.875 $9.45 arası olacaktır. Bu bölgenin dışındaki fiyatlamaların kalıcı olmayacağını tahmin ediyoruz. Bu analiz her ne kadar %100 kesin değilse de Coininiz ekibinin 2023 yılı SANTOS Coin Geleceği tahmini yansıtmaktadır. Her zaman yatırım yaparken kendi riskinizi aldığınızı unutmayın.

SANTOS Coin Geleceği 2025

SANTOS Coin Geleceği 2025 yılında biraz gelgitli olacaktır. İlk etapta $12.915 seviyesinden küçük bir geri çekilme yaparak $11.025 ’e kadar düşebilir. Biz ekip olarak 2025 yılı içerisindeki bu düşüşün kalıcığı olacağını düşünmüyoruz. SANTOS Coin geleceği 2025 yılı içerisinde tekrar toparlayacak ve uzun vadeli beklentilere oturacaktır. Gerçek manada SANTOS coin için izleyeceğimiz fiyatlama ise $15.75 ile $17.325 bölgesindedir.

SANTOS Coin Geleceği 2030

2030 yılı bugünden bakıldığı zaman biraz uzak gözükebilir. Ama SANTOS Coin Geleceğini 2030 yılı için de tahmin edebiliriz. 2030 yılı kripto piyasalarının doygunluğa çok yaklaştığı bir yıl olacak gibi gözüküyor. SANTOS Coin 2030 yılında $30.87 ‘ı görüp yükselişine bir ara verebilir. Sizin “yahu 2030 yılı için bu yıldan nasıl tahmin yapıyorsunuz” dediğinizi duyar gibiyim. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu elimizdeki verilerle yaptığımız teknik bir analizin sonucu. SANTOS Coin Geleceği 2030 yılında $28.35 $30.87 bölgesinde gidip gelecektir. Kısacası SANTOS Coin yatırımcısına kazandırmak için elinden geleni yapacak gibi gözüküyor.


SANTOS Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

SANTOS coin’in bugüne kadar ulaştığı en büyük değer 2 Aralık 2021 tarihinde 36.101$ dolardır. SANTOS coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 21$ civarında bir miktar durdu. SANTOS Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Mayıs ayında 1.98$ seviyelerinde oldu.

SANTOS Coin Artar mı?

SANTOS Coin’in kısa vadede $7.875 seviyelerine çıkmasını bekliyoruz. 2-4 Sene aralığında ise SANTOS Coin $11.025 ‘a kadar artabilir. 2025 yılında SANTOS Coin’in $17.325 bölgelerinde dalgalanmasını beklerken, 2030 yılında SANTOS Coin $28.35 ‘a kadar çıkabilir.

SANTOS Coin Hangi Ülkenin?

Brezilya futbol kulübü Santos, Binance’i taraftar tokenları ve NFT’ler için yeni sponsoru ve lisans sahibi olarak duyurdu. Santos FC Taraftar Tokeni, Binance Launchpool aracılığıyla çıkarılacak ve kullanıcılar 30 gün boyunca BNB Havuzunda ve BUSD Havuzunda tokenleri kullanabilecek.

SANTOS Coin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :