ROSE Coin Yorum – Fiyat Tahmini

ROSE Coin Yorum – Fiyat Tahmini

ROSE Coin Yorumlarını merak ediyor ve ROSE Coin Fiyat Tahmini almak istiyorsanız en güvenilir bilgilere ulaşabileceğiniz doğru yerdesiniz. Cosmos SDK, açık finans için gizlilik odaklı bir akıllı sözleşme platformu olan Oasis Network’ü oluşturmak için kullanıldı. Projede veri gizliliğini ve kullanıcı gizliliğini destekleyen uygulama ve kullanım örneklerine öncelik verilmektedir. Konsensüs katmanını sözleşme yürütme katmanından yalıtarak ve gizliliği koruyan hesaplama için ikisini birbirine bağlayan yerleşik bir arayüz sunarak bu amacı gerçekleştirmeye çalışır.

Proof-of-Stake (PoS) yöntemi, konsensüs katmanı tarafından ağı korumak ve işlem yasallığı konusunda anlaşma sağlamak için bir merkez olarak kullanılır. Özel hesaplama gereksinimleri için yürütme katmanı, her biri fikir birliği katmanına bağlanan bir dizi paralel çalışma zamanından (ParaTimes olarak anılır) oluşur.

ROSE Coin an itibariyle $0.16 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde ROSE coin 4.66% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.69% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 10,000,000,000 ROSE coin dolaşmaktadır. Bu ROSE coinlerin toplam değeri ise $1,594,000,000.00 seviyesindedir. ROSE coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000025806 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 1,250.00000000 tane ROSE coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden ROSE Coin Neden Yükseliyor ve ROSE Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını ROSE Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için ROSE coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

ROSE Coin Neden Yükseliyor?

ROSE Coin neden yükseliyor sorusunu ROSE coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. Oasis ekibi, büyümeyi ve benimsenmeyi teşvik ederken aynı zamanda ağ için bir ton yepyeni hizmet sunmaya çalışıyor. Bir yatırım olarak ROSE coinlerinin geleceği, sık yapılan güncellemeler, kurumsal yatırımcıların desteği ve çekirdek geliştirme ekibinin uzmanlığı sayesinde parlak.

Kasım 2020’de tanıtılan Oasis Ağı, yerel coini olarak ROSE’a sahiptir. İşlem ücreti ödemesi, konsensüs katmanı delegasyonu ve validator node stake için kullanılır.

Dolaşımda maksimum 10 milyar ROSE coini var. Ana ağın ilk çıkışı sırasında, 1,5 milyardan fazla coin dağıtıldı ve mevcut arza eklendi. Aralık 2021 itibariyle 3,4 milyardan fazla ROSE coini kullanılıyordu.

ROSE Coin Uzun Vadede Ne Olur?

ROSE Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir yükseliş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan ROSE coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

ROSE, kripto para piyasasına yeni girmiş olmasına rağmen, piyasa değerlemesine göre ilk 100 kripto para birimi arasında yer almayı başardı. Sadece bir yıl içinde değeri, Kasım 2020’de kurulduğu sırada 0,03 ABD dolarından neredeyse 0,20 ABD dolarına yükseldi.


ROSE Coin Fiyat Tahmini

ROSE Coin kaç dolar olur diye merak eden ve ROSE Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. ROSE coinin önümüzdeki günlerde $0.176 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak ROSE coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0.128 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. ROSE Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

ROSE Coin Fiyat Tahmini 2023

ROSE Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. ROSE coinin $0.16 seviyelerinden $0.24 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak ROSE Coin 2023 yılında $0.2 $0.24 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı ROSE Coin Fiyat Tahmini ve ROSE coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

ROSE Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı ROSE coin için güzel geçecek. ROSE coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse ROSE coin 2024 yılında $0.24 civarlarından $0.328 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. ROSE Coini 2024 yılında $0.28 $0.328 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı ROSE Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

ROSE Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için ROSE Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $0.328 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $0.28 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. ROSE coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $0.4 ve $0.44 arası olacaktır.

ROSE Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. ROSE Coin 2027 yılında $0.496 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $0.592 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

ROSE Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden ROSE coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince ROSE Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. ROSE Coin bu yılda $0.784 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. ROSE Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $0.72 $0.784 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için ROSE coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

ROSE Coin Yorumları (Analiz)

ROSE Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. ROSE coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde ROSE coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

ROSE Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :