ROSE Coin Nedir? (Oasis Network)

ROSE Coin Nedir? (Oasis Network)

ROSE Coin Nedir ne işe yarar merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Zaman içinde “Ethereum katilleri” veya Ethereum ağının yerini alma potansiyeline sahip projeler olarak adlandırılan çok sayıda blok zinciri girişimi ortaya çıktı. Bu projelerin arkasındaki kişilerin Ethereum’u yok etme niyetiyle çalışması pek olası olmasa da, bu tabir kullanılmaya devam ediyor, ancak Ethereum hüküm sürmeye devam ediyor.

“Ethereum katili” olarak adlandırılan en yeni blok zinciri projesi Oasis Network’tür (ROSE Coin). Ethereum ile karşılaştırılabilir, ancak iki önemli yönden farklıdır: yerleşik gizlilik ve ölçeklenebilirlik. Bu makale Oasis Network’ü, nasıl çalıştığını, ROSE coinlerinin ne olduğunu ve ROSE’nin neden akıllıca bir yatırım olduğunu açıklayacaktır. ROSE Coin Nedir kısmını önce rakamlarla başlıyoruz.

ROSE Coin şuan $0.09 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde ROSE coinin değişimi -0.66% seviyesindeyken son bir saatte -1.38% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 10,000,000,000 tane ROSE coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $913,100,000.00 olan ROSE coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000014286 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 1,111.11111111 tane ROSE coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte ROSE Coin Nedir, ROSE Coin Kimin ROSE Coin Ne işe Yarar, ROSE Ne Projesi ve ROSE Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

ROSE Coin Nedir?

Oasis Ağı, kullanıcı gizliliğini korurken verileri etik olarak ve açık finansman için bir platform olarak kullanmayı amaçlayan bir hisse kanıtı blok zinciri ağıdır. Ethereum veya Bitcoin’e benzer şekilde, Oasis, veri gizliliğine ve saniyede 1.000 işleme kadar çıktı artışına sahip bir temel katman blok zinciridir.

Teknolojinin benimsenmesinin önündeki en büyük engellerden biri şüphesiz blok zincirinde anonimlik eksikliğidir. Oasis Network, merkezi olmayan bir veri ekonomisine ve açık finansmana izin veren gizlilik odaklı bir blok zinciri sistemi olarak bu açığı kapatmayı hedefliyor.

Özel, ölçeklenebilir merkezi olmayan finansal uygulamaları güçlendirmek ve özel gizlilik özelliklerini hızlı verim ve güvenli tasarımla birleştirdiğinden, açık finansmanı yalnızca kripto tüccarlarının ve erken benimseyenlerin ötesine genişletmek için mükemmeldir.

Oasis Network, uçtan uca veri gizliliği sunarak, işleme sırasında veri gizliliğini koruyabilen özel akıllı sözleşmeler oluşturmak için kullanılabilir. Ağın muazzam ölçeklenebilirliğinin bir sonucu olarak, rakip ağların uzun işlem süreleri ve pahalı işlem maliyetleri gibi sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilir. ,

Oasis Network tarafından ölçeklenebilir, özel merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) geliştirilmesinin, veri gizliliğini ve DeFi’yi ve ürünlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmaya yardımcı olabilecek özel DeFi’deki yeni kullanım durumlarını desteklemesi bekleniyor. ROSE Coin Nedir sorusu kadar kimlerin sorusu da önemlidir.

ROSE Coin Kimin? ROSE Coin Hangi Ülkenin?

Oasis Network’ün birincil geliştiricisi Oasis Labs’dir. Kaliforniya Üniversitesi, Berkeley Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nden Profesör Dawn Song, grubu 2018’de kurdu.

Oasis ekibi, Google, Apple, Amazon, Carnegie Mellon, Harvard, Stanford ve daha fazlasından deneyime sahip dünyanın en iyi yeteneklerinden oluşuyor. Hepsi Oasis Network’ün etkisini artırmaya ve güçlendirmeye adanmıştır.

Oasis Network’ün çekirdek geliştiricisi olan Oasis Labs, 2018 yılında California Üniversitesi tarafından Berkeley profesörü Dawn Song’da kuruldu. Geliştirme ekibi, ilk protokol geliştirmeyi desteklemek için diğerlerinin yanı sıra a16z kripto, Polychain Capital ve Binance Labs’tan 45 milyon dolar topladı. ROSE Coin Nedir bir giriş yapmış olduk, gelin bir de ne işe yaradığına bakalım.

ROSE Coin Ne işe Yarar?

Oasis Network tarafından kullanılan PoS konsensüs süreci, yeni blokları doğrulama ve ödüller alma hakkı karşılığında yerel cpinleri, bu örnekte ROSE’u belirleyen rastgele doğrulayıcı düğümleri kullanır.

Oasis Network, fikir birliği ve hesaplama faaliyetlerini, fikir birliği katmanı ve ParaTime katmanı olarak adlandırdığı şeye bölerek ölçeklendirebilir. Bunu inceleyelim.

Yakınsama Katmanı: Doğrulayıcı düğümler tarafından işletilen oldukça güvenli bir fikir birliği sürecini barındırır. Bloklar doğrulanır ve oradaki blok zincirine konur.

ParaTimes Katmanı: ParaTimes adı verilen çalışma zamanı ortamları, hesaplamayı paylaşılan bir durumda simüle eder. Herkes kendi ParaTime’ını oluşturabilir ve geliştirebilir. Her ParaTime, belirli bir uygulamanın gereksinimlerini karşılamak için bağımsız olarak tasarlanabilir.

Oasis Network, konsensüs ve yürütmeyi ayırmak için iki katman kullanır ve ağın aynı anda birkaç işlemi gerçekleştirmesine izin verir. Bu şekilde, bir ParaTime’daki işlem işleme, başka bir ParaTime’da yoğun kaynak kullanan hesaplamalar tarafından yavaşlamaz.

2.3 milyar ROSE coini, Oasis Network tarafından, ağı koruyan stakers ve delegeler için stake teşvikleri olarak ayrıldı. Stake ödülleri olarak belirlenen coinlerin dağıtımı, ağın madencilik algoritması doğrultusunda gerçekleşecek.

Oasis Network, ROSE coinlerini depolamak ve stake etmek için ideal bir yer olarak çevrimiçi cüzdanını tanıtıyor. Cüzdan bakiyenizi korumak için sağlam güvenlik mekanizmaları ve anımsatıcı tabanlı kimlik doğrulama ile hızlı ROSE coin transferleri için şık bir kullanıcı arayüzü sağlar.

ROSE’u stake etmenin en basit yolu Oasis Web Cüzdanını kullanmaktır. Coin sahipleri, ağı desteklemek için varlıklarını stake etme seçeneğine sahiptir ve %20’ye kadar stake teşviki alır. Ana web cüzdanının tüm temel işlevleri, cüzdanın Chrome uzantısı aracılığıyla da kullanılabilir.


ROSE Ne Projesi?

Oasis Network, aşağıdaki üç ana özelliğe sahip, gelecek vaat eden bir hisse blok zinciri projesi kanıtıdır: gizlilik, ölçeklenebilirlik ve esneklik. Ethereum ve Polkadot’un bir melezine benziyor, ancak DeFi uygulamaları ve tokenize veriler için yeni uygulamalar açabilecek yerleşik gizlilik özelliklerine sahip. Sorumlu bir veri ekonomisine, özel bilgi işlem teknolojilerine ve özel akıllı sözleşmelere odaklanan Oasis ağı, görünüşte sınırsız bir potansiyele sahiptir ve şüphesiz takip etmeye değer bir projedir. ROSE Coin Nedir makalemiz burada sonlanıyor. Umarım aklınızdaki ROSE Coin Nedir sorusunu giderebilmişizdir.

ROSE coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki ROSE coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz ROSE coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :