Roob Chronicles NFT Nedir? Mammoth Boof & Sloth Roob

Roob Chronicles NFT Nedir? Mammoth Boof & Sloth Roob

Sloth Roob, DWCC’nin “The Chronicles of Roob” adlı kitabından ilk en ikonik dijital karakterdir. Bazıları Sloth Roob’un buz devri döneminden olduğunu iddia edebilir. Tembel Roob, yüzyıllarca süren derin bir uykudaydı ve yeni uyandı. Asırlık bir uykudan sonra, toplam 5353 Tembel Roobs, arkadaşları insan hayranları ve koleksiyonerlerini aramak için Ethereum metaverse’inde dolaşıyor.

Sloth Roob NFT, Digital Web Creation Club’ın The Chronicles of Roob adlı kitabından esinlenen 5353 benzersiz ikonik dijital karakterden oluşan bir koleksiyondur. Bu sınırlı sürüm, özel nadirliğine sahip karakterlerden ve güvenli bir orijinallik sertifikası sağlayan özelliklerden oluşur.

DWCC, kripto meraklıları, NFT’ler ve SlothRoob hayranları için önde gelen bir merkez olacağından olağanüstü bir şey inşa ediyoruz. Bu dijital NFT’lerin sahipleri, sahiplerine inşa ettiğimiz metaverse’e giriş hakkı veren bir anahtar olduğundan, gelecekte Sloth Roob metaverse’de özel avantajlara sahip olacaklar.

Yol Haritası

• Q3 2021 Tamamlandı

Projenin geliştirilmesi için ekip ve danışmanların oluşturulması & Proje mimarisi ve konseptinin oluşturulması. Proje, Eylül 2021’de 5 tasarımcı ve sanatçıdan oluşan bir ekip tarafından kuruldu. Her şeyden farklı benzersiz bir konsept yaratmak istediler. 5 karakterle ilgili kısa bir hikaye üzerinde çalışmaya başladılar. Her karakter, tasarımcının her bir sanatçısının tarzına ve kişiliğine dayanmaktadır.

• Q4 2021 Tamamlandı

“Tembel Roob” karakterinin ilk taslağı. Sloth Roob, DWCC’nin “The Chronicles of Roob” adlı kitabından ilk en ikonik dijital karakter “Sloth Roob”.

• Q1 2022 Tamamlandı

A. DWCC Resmi web sitesi digitalwebcreation.com/ lansmanı.

B. “Roob Chronicles of Roob” ilk baskı kitap sürümü. 5 karakterle ilgili kısa bir hikaye. Her karakter, tasarımcının her bir sanatçısının tarzına ve kişiliğine dayanmaktadır. 5 karakterin macerasını anlatıyor. Tembel Roob, Mamut Boof, Sincap Toot, Kaplan Hooch ve Gelincik Wooz

C. Airdrop of Boss Sloth Roob – The 100 Boss Sloth Roob’daki Genesis 100 Editions Koleksiyonu Genesis Editions, Ethereum Blockchain üzerinde yaşayan benzersiz bir şekilde tasarlanmış orijinal Sloth Roob’lardır. Bunlar, sahipleri için manzaralı ortamlar, tasarımlar ve avantajlar sunan ilk üretilen Tembel Roob’lardır. Genesis Editions Sahipleri, gelecekteki koleksiyonlardan özel avantajlar elde etme hakkına sahip olacak. DWCC, bu koleksiyonu sanat ve vizyonlarını sergilemek için Şubat 2022’de piyasaya sürdü. Bu koleksiyon, markamızın sanat ve sanatseverlerle ve hayranlarla bağlantı kurma vizyonumuzu pazarlamasının bir parçasıydı. Öğelerin çoğu hayranlarımıza hava yoluyla bırakıldı. Henüz gelmemiş olan ana etkinliğimiz için bir teaser fragman koleksiyonu diyelim.

 • Q2 2022 Tamamlandı

A. 5353 Tembel Roob Resmi Koleksiyonunun lansmanı. Sloth Roob, DWCC’nin “The Chronicles of Roob” adlı kitabından ilk en ikonik dijital karakterdir. Sloth Roob NFT, Digital Web Creation Club’ın The Chronicles of Roob adlı kitabından esinlenen 5353 benzersiz ikonik dijital karakterden oluşan bir koleksiyondur. Bu sınırlı sürüm, özel nadirliğine sahip karakterlerden ve güvenli bir orijinallik sertifikası sağlayan özelliklerden oluşur. Bu dijital NFT’lerin sahipleri, sahiplerine inşa ettiğimiz metaverse’e giriş hakkı veren bir anahtar olduğundan, gelecekte Sloth Roob metaverse’de özel avantajlara sahip olacaklar.

B. Sloth Roob’un Ethereum ağındaki arkadaşlarını bulmak için arama görevinin başlangıcı.

 • Q3 2022

Digital Web Creation Club “DWCC” tarafından 4 koleksiyon daha oluşturulacak.

 1. Mamut Boof
 2. Sincap Dişi
 3. Kaplan Hooch’u
 4. Gelincik Wooz
 • Q4 2022

Yayıneviyle birlikte The Chronicles of Roob Second Edition Kitap Yayını (Evet, Ünlü Yazar).

 • Q1 2023

Roob Chronicles Epik Macera Oyunu

Sloth Roob Sneak Peeks

DWCC Nedir?

Digital Web Creation Club, bir Avustralya şirketidir. Kitapların ötesinde amacımız, merkezi olmayan teknolojiyi kullanarak okuyucularımız için bileşik değerler ve multimedya olanakları sağlamaktır.

Paradoksal olarak, merkezi olmayan teknoloji, insanların şiir ve edebiyatı eski moda deneyimlemelerine yardımcı olabilir: Şair ve izleyici arasındaki engellerin kaldırıldığı, paylaşılan, doğrudan bir deneyim olarak Web3, yazarlar ve okuyucular arasında eşler arası etkileşimleri teşvik eder – şimdi okuyucu-koleksiyoncular olarak yeniden doğar.

Kilit taşı

Eğlence endüstrisindeki tüm üyeler için dijital karakterlerimiz etrafında harika bir topluluk oluştururken sanat ve fayda arasında köprü kuruyoruz.

Herkesin bir meta kimliği olmalı ve metaverse geleceğinin bir parçası olmalıdır.
Evet, özel bir “Roobs Topluluğu” oluşturuyoruz.

Teklifimiz

DWCC Ekosistemi sonsuz olanaklar sağlar. Yazdığımız kitaplardan ilham alan dijital koleksiyonlarımız özgün ve son teknolojidir.

Bu ürünler bir NFT serisi ile başlar, ancak NFT sahiplerinin genişleyen bir dizi ürüne, aktiviteye ve deneyime erişmesini sağlayacak bir yol haritası yansıtır. İlk ve sonraki NFT satışlarından elde edilen gelir, markaya geri beslenir ve giderek daha iddialı projeleri destekler ve bu da NFT’lerin değerini artırır.

Böylece bir NFT’ye sahip olmak sizi bir yatırımcı, bir kulübün üyesi, bir marka hissedarı ve sahipler için en iyi avantajların tamamında bir katılımcı yapar.

Vizyonumuz şunları içerir:

 • Benzersiz Meta Kimliği Sağlamak
 • Dijital Eğlenceyi Geliştirme
 • Bir Ekosistem Haritalaması
 • Geleceğin Parçası Olmak

Başlangıç

Proje, Eylül 2021’de 5 tasarımcı ve sanatçıdan oluşan bir ekip tarafından kuruldu. Her şeyden farklı benzersiz bir konsept yaratmak istediler. 5 karakterle ilgili kısa bir hikaye üzerinde çalışmaya başladılar. Her karakter, tasarımcının her bir sanatçısının tarzına ve kişiliğine dayanmaktadır.

“Roob Günlükleri” adlı bir kitap yarattı. 5 karakterin macerasını anlatan bir hikaye kitabı. Tembel Roob, Mamut Boof, Sincap Toot, Kaplan Hooch ve Gelincik Wooz.

Gelecek

Sloth Roobs’un 5353 benzersiz ikonik dijital karakterleri, sahipleriyle bağlantı kurmaya ve onlara benzersiz bir meta kimlik vermeye hazır olacak.
Temmuz 2022’de Ethereum blok zincirinde ERC-721 akıllı sözleşmesinde basılmaya hazır olacaklar.
Tembel Rooblar, anında nadirlik sıralamasına ve sahipleri için benzersiz meta kimliğine sahip PFP’dir.

Tembel Roob basımının tamamlanmasının ardından, ekibimiz diğer 4 koleksiyonun lansmanı olan projenin bir sonraki aşamasını “Boof the Mammoth, Toot the Squirrel, Hooch the Tiger & Wooz the Weasel” yayınlayacak.

5 koleksiyonun tamamlanmasının ardından ortağımız (tanınmış hikaye yazarı) (Evet, Çok Gizli) “Roob Chronicles of Roob”un tam hikaye kitabını yayınlayacak.

 • Sahip için Avantajlar
 • Bu benzersiz NFT’lerin sahipleri, gelecekte piyasaya sürülen NFT’leri elde etmek için öncelikli pozisyon vereceklerdir. Evet, biz ona “Roobs List” diyoruz, siz bizimleyken “Whitelist” demiyoruz.
 • Pazar yerlerinde NFT’lerimizle toplayın, Ticaret yapın ve eğlenin.
 • Bir kez yayınlandıktan sonra “The Chronicles of Roob” hikaye kitabının özel baskısına erişim.
 • “Roobs kulübüne” özel üyelik ve topluluk eşantiyonları.
 • Projelerin oylama sistemine ve sahiplerinin oylarına özel erişim.
 • İş ortağının koleksiyonuna indirimli fiyata özel erişim.

DWCC Takımı

Ekibimiz, teknoloji ve stratejinin mükemmel bir birleşimidir. ekip üyeleri, ünlü sanat kurumlarında deneyime sahip geleneksel sanat endüstrisinden uzmanlardır. Çekirdek üyelerimiz, önde gelen internet şirketlerinden blok zinciri ve kriptografi ile ilgili deneyime sahip profesyonel mühendisleri içerir. Kendimizi hem ekibi hem de teknik kapasitesi açısından NFT alanında lider bir oyuncu olarak görmek istiyoruz.

• Mono, Kurucu Ortak, Sanatçı ve İşletme Müdürü.
• Luke, Kurucu Ortak, İş Geliştirme.
• Chase, Kurucu Ortak, Sanatçı ve Proje Yöneticisi.
• Mohammad, Kurucu Ortak, Sanatçı ve Pazarlama Müdürü.
• Yullia, İllüstrasyon ve Piksel.
• Omotosho, Teknoloji Geliştirme.
• Hamid, Pazarlama ve Toplum Katılımı.
• Rahul, Grafik Tasarımcı.
• Mbot, Yazar ve İçerik Oluşturma.

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Web Oluşturma Kulübü “DWCC” nedir?

Dijital Web Oluşturma Kulübü “DWCC”, lider sanatçıların, tasarımcıların ve yaratıcıların benzersiz, asla durmayan dijital koleksiyon karakterleri, değiştirilemez belirteçler ve blok zincirinde içerik oluşturduğu birinci sınıf merkezdir.

Dijital Web Oluşturma Kulübü “DWCC”nin arkasında kim var?

• Mono, Kurucu Ortak, Sanatçı ve İşletme Müdürü.
• Luke, Kurucu Ortak, İş Geliştirme.
• Chase, Kurucu Ortak, Sanatçı ve Proje Yöneticisi.
• Mohammad, Kurucu Ortak, Sanatçı ve Pazarlama Müdürü.
• Yullia, İllüstrasyon ve Piksel.
• Omotosho, Teknoloji Geliştirme.
• Hamid, Pazarlama ve Toplum Katılımı.
• Rahul, Grafik Tasarımcı.
• Mbot, Yazar ve İçerik Oluşturma.

Digital Web Creation Club “DWCC” tarafından kaç tane NFT koleksiyonu oluşturulacak?

Digital Web Creation Club “DWCC” tarafından toplam 5 koleksiyon oluşturulacaktır.

 1. Tembel Roob (Genesis Sürümleri ve Resmi Koleksiyon)
 2. MamutBoof
 3. Sincap Dişi
 4. TigerHooch
 5. GelincikWooz.

Her koleksiyonda kaç tane NFT olacak?

Her koleksiyon, Digital Web Creation Club “DWCC” tarafından oluşturulan Ethereum blok zincirinde yaşayan 10.000 ila 100 benzersiz şekilde oluşturulmuş dijital koleksiyon arasında değişir.

Hangi blok zinciri kullanılıyor?

NFT’lerimiz için Ethereum blok zincirinde ERC-721 ve ERC-1155 belirteçlerini kullanıyoruz. Alternatif ERC standartları artı diğer Katman 1 ve 2 çözümleri ve Solana zinciri araştırılmakta ve gelecekte hava damlalarında veya darphanelerde kullanılmak üzere değerlendirilmektedir.

Resmi Linkler

Sloth Roob Official Collection

Digital Web Creation Club ( DWCC )

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :