REI Coin Nedir? (Zerogoki)

REI Coin Nedir? (Zerogoki)

Deneysel model Unit-00, Zerogoki olarak bilinir ve belirteci REI, “sıfır” (sıfır) kelimesinin Japonca telaffuzudur. REI Coin Nedir sorusunun cevabı bu kadar kısa değil tabi ki. Bu nedenle prototipik bir metafordur. Algoritmik bir sabitleme süreci üzerine inşa edilen Ethereum tabanlı kaldıraçlı token basma platformu Zerogoki, kullanıcılara tahvil, altın ve döviz dahil olmak üzere geleneksel varlıklar için kaldıraç araçlarına erişim sağlayabilir. Kullanıcılar, kaldıraç belirteçleri oluşturmak için protokolün sentetik dolar-zUSD’sini veya platform belirteci REI’yi kullanarak kaldıraç varlıklarını doğrudan satın alabilir.

REI Coin şuan $0.09 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde REI coinin değişimi -8.84% seviyesindeyken son bir saatte -1.17% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 1,000,000,000 tane REI coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $94,797,953.25 olan REI coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000013433 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 1,111.11111111 tane REI coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte REI Coin Nedir, REI Coin kimin, REI Coin Ne işe Yarar, REI Ne Projesi ve REI Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

REI Coin Kimin? REI Coin Hangi Ülkenin?

REI Coin aslen Japon asıllı bir takımın üretitği bir kripto varlıktır. Yazılım üzreine ağrılık vermiş bu takım çok teknolojik ve sağlam temelli bir coin çıkarmış. Bize de incelemek düşer. REI Coin Nedir gelin bakalım.

Önerilen tasarıma göre, zAsset yükseldikçe toplam REI emisyon oranı artacaktır. Duet ile karşılaştırıldığında, likidite teşviklerinin tüm serbest bırakma döngüsü 6 yıldan 1 yıla indirilecektir. Kullanıcıların likidite sağlama teşviki, takas havuzundan alınan işlem ücretlerine, arbitraj geliri elde etmek için aktif piyasa yapımına veya yeni sistem geliştirmelerine aktif olarak katılmaya bağlı olacaktır, ayrıca REI jeton ödülü verildiğinde daha sonraki aşamada kullanıcılar için karla sonuçlanacaktır. daha düşük ancak işlem hacmi daha yüksek.

REI Coin Ne işe Yarar?

Zerogoki, yalnızca Lite-basma modülünü içeren Duet Protocol deneysel pilot protokolüdür. Başka bir deyişle, sistem testine daha fazla baskı yapmak için, listelenen varlıklar olarak uçucu kaldıraç jetonları seçilir ve sentetik varlıklar yalnızca protokol varlığı REI’yi yok ederek oluşturulur. Ayrıca, Duet’in zorlu bir ortamda düzgün çalışma yeteneği, daha yavaş, daha pahalı Ethernet ana ağı kullanılarak test edilir. Kısaca REI Coin kendine özgü bir zincire sahiptir ve holderl’lara fayda sağlamaya çalışır. Ama gerçek manada REI Coin Nedir?

REI Coin Nedir?

Zerogoki deneysel bir üründür, bu nedenle kullanıcılar bu bilgiyi uygulamaya koymadan önce protokolün tasarım sürecini anlamalı ve katılımın risk yapısını incelemelidir. Zerogoki, Duet Protokolünün daha etkili risk kontrol fikrinin aksine, Duet için belirli bir basınç testi işini kabul eder. Farklı mekanizma tasarımı nedeniyle, risk ve gelir yapıları büyük ölçüde farklıdır. Varyasyonların detayları aşağıdaki gibidir:

  1. Zerogoki, Duet Protocol’ün çift kanallı sentetik varlık basımının aksine, yalnızca algoritma basımına/kullanımına izin verir. Sonuç olarak esnek sabitlenmiş sentetik varlıklar olarak, zAssets. Zerogoki’de CDP kavramı yoktur, çünkü REI servetin kaynağıdır ve borç pozisyonu olarak kullanılacak ekstra teminat varlıkları yoktur.
  2. Kripto para birimleri, emtialar, döviz, tahviller, hisse senetleri ve finansal endeksler gibi finansal varlıkların basımı ve ticareti, varlık listeleri açısından Zerogoki tarafından desteklenmektedir. Kaldıraçlı tokenler Zerogoki tarafından sistem üzerindeki yükü artırmanın bir yolu olarak sunulmaktadır. Örneğin, Zerogoki tarafından altını desteklemek için kullanılan 3X boğa jetonları zGOLD3L olarak belirlenmiştir. FTX kaldıraçlı jetonlar, kaldıraçlı jetonların fiyatlandırma teorisinde tartışılmaktadır.
  3. Zerogoki topluluk odaklı bir girişim olduğundan ve likidite sağlayıcıları protokol belirtecinin ekonomik mimarisi açısından daha fazla risk üstlendiğinden, belirteçlerin tahsisi, REI belirteçlerinin %50’sini alacak olan ödüllendirici likidite sağlayıcılarına daha fazla odaklanır. Ayrıca, Duet ekosisteminin yönetişim katılımcıları %10 REI ile ödüllendirilir. Geri kalan kısmın gelecekte nasıl kullanılacağına topluluk karar verecek ve bu yedek fon olarak tutulacaktır.

REI Ne Projesi?

Sistem belirteci REI ve yapay varlık zAsset, Zerogoki’nin ürettiği iki tür varlıktır. Sistem belirteci REI, sentetik varlıkların oluşturulmasına güç sağlamak için kullanılır ve yönetişim yetkilerine sahiptir. Sistem, sabit para zUSD’yi bir teklif para birimi olarak teşvik eder ve diğer kaldıraçlı jetonlarla birlikte zAsset’i içerir. Zincir içi takas piyasasındaki fiyat değişimlerini takip etmeyecek, ancak bu varlıkların daha fazla likiditeye sahip olduğu zincir dışı fiyatlandırmadan hesaplanan fiyatı takip edecek olan Zerogoki Oracle, basım sürecindeki dönüşüm oranını belirler. REI Coin Nedir makalemizi burada sonlandıracağız.

REI coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki REI coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz REI coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :