Radio Caca Coin Nedir? (RACA)

Radio Caca Coin Nedir? (RACA)

Radio Caca Coin Nedir diye mi soruyorsunuz? The Sandbox ve Decentraland’a rakip olarak konumlanan, gelişen bir sanal dünya olan “USM Metaverse”nin yerel kripto para birimi, Radio Caca (RACA) coindir. Oyuncuların sevimli yaratıklar ve şeyler alıp sattığı blok zinciri tabanlı NFT oyunu Metamon, oyun içi para birimi olarak RACA’yı da kullanıyor. Gelin hep birlikte göz atalım Radio Caca Coin Nedir, Radio Caca Coin Kimin Radio Caca Coin Ne işe Yarar, Radio Caca Ne Projesi ve Radio Caca Coin Hangi Ülkenin.

Radio Caca Coin Ne işe Yarar?

Gate.io, ana merkezileştirilmiş değişim (CEX) olarak hizmet ederken, PancakeSwap, RACA (DEX) alışverişi için birincil merkezi olmayan değişim olarak hizmet eder. Bununla birlikte, PancakeSwap’ın likiditesinin yakın tarihli bir ölçümü, şirketin yalnızca 16.000 doları olduğunu gösterdi.

Toplamda 80 milyon RACA coini, Mayıs 2024’e kadar Radio Caca tarafından yedekte tutulmaktadır. Kullanıcılar, çeşitli NFT ödülleri karşılığında RACA veya NFT’lere de bahis oynayabilir. Radio Caca Coin Nedir ve ne işe yarar diye soran arkadaşların NFT dünyası ile ilgili biraz daha araştırma yapması gerekebilir.

Radio Caca Coin Nedir?

Talihsiz takma adına rağmen, Radio Caca NFT endüstrisinde büyük ilgi gördü. Şu anda, yaklaşık 12 milyon CoinMarketCap izleme listesi, yerel RACA kripto para birimini içeriyor. RACA’ya göre, son 24 saatlik bir süre içinde yaklaşık 880.000 $ (648.500 £) değerinde 4.321 NFT işlemi gerçekleştirildi.

İlgideki bu artış, belirli bir yüksek profilli (bazıları tuhaf diyebilir) bir onaydan önemli ölçüde etkilenmiş olabilir. Elektrikli araç kralı ve meme coin meraklısı Elon Musk’un annesi Maye Musk, Haziran 2021’de Radio Caca ile Radio Caca sanatçıları tarafından yaratılacak ve NFT borsası BakerySwap aracılığıyla satılacak olan “500 Maye Musk Gizemli Kutu” üretmek için bir işbirliği yaptığını duyurdu. Binance’de yer almaktadır. Birkaç dakika içinde hepsi gitmişti.

Bu sadece bir isim düşüşünden daha fazlasıydı. Yakın tarihli bir yuvarlak masa toplantısına ve bir dizi tweet’e göre, Musk’ın NFT’lerin geliştirilmesinde doğrudan bir eli vardı. Ne yazık ki, bazı müşterilerin hatalı meta veriler nedeniyle dijital ürünlerini kaybettikleri ve bunun da Kasım 2021’de Radio Caca tarafından bir geri ödeme planının uygulanmasını gerektirdiği iddia edildi. Radio Caca Coin Nedir sorusuna cevabımız bu kadar.


Radio Caca Ne Projesi?

Amaçları, insanlara bir kez daha Metaverse’e erişim sağlamaktır. Arsa maliyetlerimizi düşük tutarak bunu başarıyoruz. USM’nin bireylerin sahiplik katılımını sağladığından emin olmak istiyoruz.

RACA, yazı yazarken 327 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve onu CoinMarketCap’teki ilk 20 metaverse coini arasına yerleştiriyor. RACA, USM meta veri tabanı için yönetim belirtecidir ve daha önce Binance Akıllı Zincir olarak bilinen BNB Zinciri üzerine kurulmuştur. ETH ve OEC ile bağlantılıdır.

RACA Yatırımcı İlişkileri Başkanı Wolfgang Morton’a göre, üç aylık USM metaverse, kullanıcıların mülk sahibi olabileceği, evler yaratabileceği, mini oyunlara katılabileceği ve etkileşimde bulunabileceği bir 3D dünyadır. Morton, USM’nin Decentraland veya The Sandbox gibi “giriş için yüksek bir engeli” olan diğer metaverse’lerin aksine açık ve kapsayıcı olmaya devam etmek istediğini iddia ediyor.

Radio Caca coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki Radio Caca coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz Radio Caca coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :