PUNDIX Coin Nedir? (Pundi X (New))

PUNDIX Coin Nedir? (Pundi X (New))

PUNDIX Coin, kripto para birimi dünyasına yeni giriş yapmış olan bir dijital para birimidir. PUNDIX Coin, Pundi X Labs tarafından geliştirilen bir proje olan Pundi X’in yerel tokenıdır. Pundi X, blockchain teknolojisini kullanarak günlük hayatta kullanılabilecek birçok farklı ödeme çözümü sunmayı hedeflemektedir. PUNDIX Coin ise bu ödeme çözümlerinde kullanılan token olarak karşımıza çıkmaktadır.

PUNDIX Coin Nedir? (Pundi X (New))

Pundi X (New) Coin şuan $0.66 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Pundi X (New) coinin değişimi 4.81% seviyesindeyken son bir saatte -0.29% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 258,408,779 tane Pundi X (New) coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $169,413,252.75 olan Pundi X (New) coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000104762 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 151.51515152 tane Pundi X (New) coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Pundi X (New) Coin Nedir, Pundi X (New) Coin Kimin Pundi X (New) Coin Ne işe Yarar, Pundi X (New) Ne Projesi ve Pundi X (New) Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

PUNDIX Coin, ERC-20 token standardını kullanmaktadır. Bu da demektir ki PUNDIX Coin, Ethereum blockchain ağı üzerinde çalışmaktadır. ERC-20 standardı, Ethereum platformunda oluşturulan akıllı sözleşmelerin token tabanlı projelerde kullanılmasını sağlar. Bu sayede PUNDIX Coin, kullanıcıların Ethereum cüzdanlarında tutulabilir ve Ethereum ağının sağladığı avantajlardan yararlanabilir.

PUNDIX Coin Kimin PUNDIX Coin Hangi Ülkenin?

PUNDIX Coin, Singapur merkezli olan Pundi X Labs tarafından geliştirilen bir projenin tokenıdır. Pundi X Labs, özellikle blockchain ve kripto para teknolojilerini günlük hayatta kullanılabilecek çözümler sunmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Şirketin Pundi X adında bir cihazı bulunmaktadır ve bu cihazlar ile kripto para birimleriyle yapılan ödemelerin kolaylıkla gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Pundi X Labs, Singapur merkezli olmasına rağmen dünya genelinde birçok ülkede çalışmalar yürütmektedir. PUNDIX Coin projelerinin birçok farklı ülkede hayata geçirilmesi hedeflenmekte ve kullanıcılar da bu projelerin destekçisi olarak doğrudan veya dolaylı olarak PUNDIX Coin’e sahip olabilmektedir.

PUNDIX Coin Ne İşe Yarar?

PUNDIX Coin, Pundi X Labs tarafından geliştirilen ödeme çözümleri üzerinde kullanılan bir token olarak hizmet vermektedir. Pundi X, günümüzde tüketici ve satıcılar arasındaki ödeme işlemlerini kolaylaştırmayı hedefleyen farklı projeler üzerinde çalışmaktadır. Bu projelerden bazıları:

– XPOS: XPOS, fiziksel dünyada kripto para ödemelerini kabul etmek için kullanılan bir cihazdır. Bu cihazla, tüccarlar PUNDIX Coin ve diğer kripto para birimlerini kabul ederek ödemeleri kolaylıkla alabilirler.

– XWallet: XWallet, kullanıcılara kripto para birimlerini kolayca saklama, gönderme ve alabilme imkanı sunan bir mobil cüzdandır. PUNDIX Coin de XWallet üzerinde saklanabilir ve kullanılabilir.

– XPass: XPass, kullanıcılara fiziksel dünyada kripto para ödemelerini kolaylaştıran bir NFC kartıdır. Bu kart sayesinde, kullanıcılar XPOS cihazlarına dokunarak ödemelerini gerçekleştirebilirler.

PUNDIX Coin Ne Projesi?

PUNDIX Coin’in temel amacı, blockchain ve kripto para teknolojilerini günlük hayatta kullanılabilecek çözümler sunmak ve ödemeleri kolaylaştırmaktır. Pundi X Labs, bu amaçla farklı projeler geliştirmiş ve bunların destekçileri arasında yer alan kullanıcılara PUNDIX Coin sunmaktadır.

Özellikle geliştirdiği XPOS cihazı ile Pundi X Labs, tüccarların kripto paraları kolaylıkla kabul edebileceği ve ödemeleri gerçekleştirebileceği bir alt yapı sunmaktadır. XWallet ise kullanıcılara kripto paralarını saklama, gönderme ve alabilme imkanı sunmaktadır. Böylelikle PUNDIX Coin’i günlük hayatta kullanmak isteyen kullanıcılar, XWallet aracılığıyla kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirebilirler.


PUNDIX Coin projesi, özellikle blockchain teknolojisinin sağladığı güvenli ve hızlı ödemelerin yaygınlaşmasını hedeflemektedir. Kripto para birimlerinin popülerliği arttıkça, PUNDIX Coin ve Pundi X Labs projeleri de kullanıcılar arasında daha fazla kabul görmeye başlamaktadır.

PUNDIX Coin Arzı Ne Kadar?

Pundi X (New) Coin’in toplam arzı 258,408,779 tanedir. Yani an itibariyle 258,408,779 tane Pundi X (New) Coin vardır ve toplam değeri $169,413,252.75 dolardır.

PUNDIX Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Pundi X (New) coin için takip edeceğimzi fiyat $1.353 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.825 $0.99 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

PUNDIX Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 258,408,779 adet Pundi X (New) coin bulunmaktadır. Pundi X (New) Coinlerinin toplam piyasa değeri $169,413,252.75 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:BLT Coin Nedir ? (Blocto Token)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :