PROM Coin Nedir? (Prometeus)

PROM Coin Nedir? (Prometeus)

Prometeus Network, halka açık ve açık kaynaklıdır. PROM Coin Nedir sorusunun en net cevabı, hiç kimse ona sahip değil veya yönetmiyor ve ona katılmak ve kullanmak ücretsizdir. Prometeus Network, verilerle etkileşime girmek ve ondan para kazanmak için yeni fırsatlar sunarak, insanların sahip olduğu veri pazarlarını mümkün kılıyor. Herhangi bir sınırın veya otoritenin dışında faaliyet göstermek için eşler arası bir strateji uyguluyoruz.

Blok zinciri tabanlı altyapımız, sınırsız, küresel iletişimi sağlamak için inşa edilmiştir. Her türlü veriyi güvenli, merkezi olmayan bir şekilde satın almayı ve takas etmeyi mümkün kılar. Amaçları herkese ücretsiz konuşma hakkı sağlamak ve verilerinin sahipliğini geri almaktır.

Gelin hep birlikte göz atalım PROM Coin Nedir, PROM Coin Kimin PROM Coin Ne işe Yarar, PROM Ne Projesi ve PROM Coin Hangi Ülkenin.

PROM Coin Kimin? PROM Coin Hangi Ülkenin?

PPROM Coin merkezi olmayan ve sansürsüz iletişimi teşvik etmek için bir araya gelen birçok meslek ve işletmeyi temsil eden bir grup birey olan Prometeus Labs. PROM Dao büyük veri, reklam teknolojisi, yapay zeka, blok zinciri ve kriptografi alanlarında geçmişe sahip yüksek nitelikli uzmanlardan oluşan bir grup.

Günümüz dijital dünyasında yaygın olan veri gizliliği ve ifade özgürlüğü ihlallerinin korkunç durumunu mesleki becerilerimiz sayesinde öğrendiğini savunan PROM coin grubu popüler kültürün söylemlerini tekrarlıyor. PROM ekibi Özel bilgilerimizin bilgimiz, iznimiz veya tazminatımız olmadan alınıp satılmasını haksız buluyor.

Prometeus işte böyle ortaya çıktı: Kullanıcıların tamamen kendi verilerine sahip olmalarını ve onlardan kâr etmelerini sağlayan bir veri ticareti çözümü oluşturulmuş gözüküyor. Misyonları, herkesin kendilerini ifade etmesini ve tüm sınırlar ve kısıtlamalar arasında veri alışverişi/paylaşmasını sağlamak için halka açık blok zincir teknolojilerini kullanarak merkezi olmayan ve sansüre dayanıklı bir çerçeve oluşturmaktır. PROM Coin Nedir ne işe yarar?

PROM Coin Ne işe Yarar?

Merkezi olmayan, güvenli Prometheus ekosistemi, tamamen anonim ve güvenilir veri depolama ve alışverişi sağlar.

Prometeus’un bir zamanlar veriler için bir ticaret platformu olması amaçlanmıştı. Kişiler kişisel verilerini veya emeklerinin dosya olarak saklanan ürünlerini Stoa adlı Prometheus veri alışverişi platformunda satarak para kazanabilirler. Bir örnek olarak, sanatçıların orijinal müzik, film, fotoğraf ve diğer içerikleri sattıkları için hayranlarından tazminat almalarını sağlar.

Tüm sektörlerden veri tedarikçilerini veri tüketicilerine bağlar ve büyük veriler (Sağlık Hizmetleri, Finans, Kamu, Araştırma, Perakende, Pazarlama) için merkezi olmayan çapraz yatay bir merkez görevi görür. Gelin bakalım PROM Coin Nedir ne değildir.

PROM Coin Nedir?

Akıllı sözleşmelere dayalı şeffaf iş mantığı, tüm değeri ağ üzerinde şeffaf ve sürdürülebilir bir şekilde dağıtır. Genel bir blok zinciri, tüm işlem verileri için değişmez bir depo görevi görür. KYC veya başka tür bir kimlik gerekli değildir. Güvenilir ve güvenli dağıtılmış veri depomuza yüklenirken tüm veriler şifrelenir. Parasını ödemediği sürece hiç kimse verilere erişemez.

Dağıtılmış bir veri deposunda, Prometeus ağındaki veriler kalıcı olarak depolanır. Prometeus Ağı’ndaki hiçbir veri sansürlenemez çünkü tasarım gereği imkansız olacaktır. Kendi kendini düzenleyen topluluğumuz itibar yönetiminden sorumludur.


PROM Ne Projesi?

Prometeus Laboratuarlarında dünyayı ileriye taşıyabilecek tek şeyin ifade özgürlüğünü de içeren bilgi alışverişi özgürlüğü olduğunu ifade ediyorlar. Kişisel bilgilerinizi nasıl yöneteceğinize karar veren tek kişinin kullanıcı olması gerektiğini savunan PROM ekibi tartışmalı bakış açıları bile bu konuda olmamalıdır diyor.

Amaçları, çevrimiçi serbest bilgi akışını kolaylaştırırken, herhangi bir kısıtlama olmaksızın bireysel özgürlüğü destekleyen dünya çapında iletişimi teşvik etmektir. Prometeus ürünleri merkezi değildir, yani herhangi bir varlık tarafından kontrol edilmezler ve bir güvenlik duvarı veya başka türden bir bariyer tarafından durdurulamazlar. PROM Coin Nedir makalemiz burada son buluyor

PROM coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki PROM coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz PROM coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :