POND Coin Geleceği (2022)

POND Coin Geleceği (2022)

POND Coin Geleceğini bir çok yatırımcı fazlasıyla merak ediyor. Ancak bizim elimizde de sihirli bir küre yok. O yüzden bu işin teknik yönünü sizlere analatacağız. Marlin, ölçeklenebilirlik üçlemiyle karşı karşıya kalan diğer ölçeklendirme çözümlerinin aksine katman 1 ve katman 2 test edilmiş ağ geçitleri sunan bir protokol çözümüdür böylece merkezi olmayan güvenlikten olumsuz bir şekilde ödün verilmeden tehlikeye atılabilir. tüm sistemin kararlılığını etkiler. Ethereum ağına dayanan Marlin, tüketicilere ve geliştiricilere uygulamalarını geliştirmeleri için aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi yetenek sunar:

  • Multicast SDK: Geliştiricilerin Marlin Network ile bağlantı kurmak ve arayüz oluşturmak için oyunlar, akış uygulamaları gibi uygulamalar tasarlamasına olanak tanır. Ortak bir yapı taşı olarak işlev görür ve düğümleri arasında gerçek zamanlı iletişim sağlar.
  • Marlin Önbelleği: Blok zinciri sorgularını azaltmak için bir dizin oluşturma stratejisi kullanan Dapps için dağıtılmış olay güdümlü bir önbelleğe alma sistemidir.
  • Marlin Gateway: Merkezi bir düğüm olmadan büyük blokları ve işlemleri değiştirmek için tasarlanmıştır. Düşük gecikmeli röleler kullanarak, tüccarlar, 0 katmanında kısa işlem sürelerine sahip blok zincirlerini ölçeklerken gaz fiyatı açık artırmalarından yararlanabilir.

Birkaç katman-0 protokolünden biri olan Marlin, etkili ağ katmanlarını etkinleştirebilecek ve ekosistemleri genişletebilecek çok çeşitli yetenekler sunar.

Ağın metanodları sayesinde DDoS saldırılarının meydana gelme olasılığı, ağ içeriğini şifreleyen Marlin’in güvenlik özelliğine göre daha düşüktür.

O zaman POND Coin Yatırım Yapılır Mı, POND Coin Geleceği Nedir ve POND Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

POND Coin Yatırım Yapılır Mı?

POND Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. POND Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek POND Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

0.0133231 $, 0.010537 $ ve 0.008234 $ destek seviyeleri ile 0.01634 $, 0.024234 $ ve 0.023553 $ direnç seviyeleri Marlin için çok önemli fiyat seviyeleridir. Fiyattaki belirli seviyelerden kırılmalar, sonraki günlerde daha fazla oynaklığın sinyalini verebilir.

Marlin’in 2022’deki mevcut prognozu Nötrdür ve birkaç teknik nicel faktöre dayanmaktadır. Bu, Marlin’in 2022’de akıllıca bir yatırım olduğunun bir işareti olabilir. Marlin’i satın alıp almamaya karar vermeden önce, hem teknik (fiyat geçmişi) hem de temel (zincir içi faaliyet ve geliştirme) unsurları hesaba katmak çok önemlidir.

Marlin ve Trust Wallet coin (TWT), Qtum (QTUM), Celsius Network (CEL), OKB (OKB) ve BitDAO arasındaki korelasyon en yüksek (BIT). Bu coinler, aralarında pozitif bir ilişki olduğunda sıklıkla aynı yönde hareket eder. POND Coin Geleceği ve bu coinlerin geleceği birbiriyle ilişkilidir.

POND Coin Geleceği Nedir? (2022)

POND Coin geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. Ancak yorumlar POND Coin’in potansiyelinin olduğunu gösteriyor. 2022 yılında POND coin geleceği için söyleyebileceklerimiz uzman görüşlerinden oluşacak ama tabii ki hiçbiri kesin bir bilgi değil. Kısacası genel tabloyu sizlerle paylaşacağız.

Marlin’in en çok ters bağlantılı olduğu para birimleri XinFin Network (XDC), Huobi BTC (HBTC), Bitcoin (BTC), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve DeFiChain (DFI). Sonuç olarak, bu coinlerin ve Marlin’in fiyatları genellikle tam tersi yönde hareket eder.

Marlin projeksiyonumuz, Marlin fiyatının önümüzdeki hafta yüzde -10,56 oranında düşeceğini ve 1 Ağustos 2022’ye kadar 0,012815 dolara ulaşacağını gösteriyor. POND Coin Geleceğinde bu fiyatları tekrar görmemiz biraz zor gibi.

Marlin tahminimiz, önümüzdeki ay Marlin fiyatının yüzde 44,81 artarak 26 Ağustos 2022’de 0,020822 dolara ulaşacağını belirtiyor.

Marlin için 200 günlük süre 0.026543 dolardır. Bir varlığın uzun vadeli fiyat eğilimini belirlemek için çok sevilen bir gösterge 200 günlük SMA’dır. Olumlu uzun vadeli eğilim, Marlin 200 günlük SMA’yı artırarak gösterilmiştir. Bu arada azalan 200 günlük SMA, POND’un uzun vadede düşüşe geçtiğini gösteriyor.


POND Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

POND coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 4 Nissan 2021 tarihinde 0.34$ dolardır. POND coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 0.2$ civarında bir miktar durdu. POND Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Mayıs ayında 0.006$ seviyelerinde oldu.

POND Coin Artar mı?

POND Coin Geleceği (2022)

Mevcut Marlin fiyatı, 200 günlük SMA gibi önemli bir hareketli ortalamayı geçtiğinde, birçok kripto para birimi tüccarı piyasalara çok dikkat ediyor.

POND’un Marlin için 14 günlük RSI’si 69.59’da ve bu da şu anda nötr olduğunu gösteriyor. POND Coin Geleceği o yüzden hem yukarı hem de aşağı yönde harekete edebilir.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI, marlin de dahil olmak üzere birçok farklı varlığın değerlerini değerlendirmek için kullanılan oldukça sevilen bir teknik göstergedir. RSI en sık 14 günlük bir süre boyunca uygulanır. Piyasa momentumu RSI kullanılarak ölçülür. RSI göstergesi, 30 ve 70’in önemli seviyeler olduğu 0 ile 100 arasında değerler üretir. RSI okuması 30’un altındaysa varlık şu anda düşük değerlidir ve RSI okuması 70’in üzerindeyse şu anda aşırı fiyatlandırılmıştır.

Baskın olarak iyimser bir duygu satmak için iyi bir fırsat olabilirken, diğer tüccarlar baskın bir şekilde olumsuz bir duyguyu satın almak için iyi bir fırsat olarak görüyorlar. Korku ve Açgözlülük endeksini oluşturmak için fiyat oynaklığı, işlem hacmi, sosyal medya havası ve daha fazlası gibi çeşitli önlemler kullanılır.

POND Coin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :