POLY Coin Yorum – POLY Coin Fiyat Tahmini

POLY Coin Yorum – POLY Coin Fiyat Tahmini

Sevgili okuyucularımız, POLY Coin Yorum yazımızı merakla beklediğinizi biliyoruz. Yazının geç gelmesinin nedeni POLY Coin Fiyat Tahmini bölümüne biraz fazla özenmemiz olmuş olabilir. Ethereum blok zincirinde dijital varlıkları geliştirmek, yayınlamak ve yönetmek için şirket ve patentli teknolojisinin her ikisi de Polymath olarak anılır.

Her ülkeye özgü menkul kıymet düzenleyicilerine tam uyum, menkul kıymet coinin oluşturulmasında bir adımdır.

Ancak Polymath, herhangi bir geliştiricinin veya işletmenin yasal gereksinimleri karşılamak için kullanabileceği tek tip ancak uyarlanabilir bir çerçeve sağlayarak uyumluluğu basitleştirir.

Ek olarak, Polymath’ın düzenleyiciler ve diğer ilgili taraflar tarafından benzer şekilde denetlenebilen açık kaynaklı akıllı sözleşmeleri, doğrulanabilen her bir güvenlik coini için belirli kurallar içerir. Polymath, ilk olarak kendi standart coin mimarisi olan ST20 standardını kullanarak coinlerin oluşturulmasına katkıda bulunmuştur.

POLY Coin an itibariyle $0.08 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde POLY coin 5.29% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.06% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 1,000,000,000 POLY coin dolaşmaktadır. Bu POLY coinlerin toplam değeri ise $75,020,996.00 seviyesindedir. POLY coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000012903 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 2,500.00000000 tane POLY coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden POLY Coin Neden Yükseliyor ve POLY Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını POLY Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için POLY coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

POLY Coin Fiyat Tahmini

POLY Coin kaç dolar olur diye merak eden ve POLY Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. POLY coinin önümüzdeki günlerde $0.088 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak POLY coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0.064 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. POLY Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.


POLY Coin Fiyat Tahmini 2023

POLY Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. POLY coinin $0.08 seviyelerinden $0.12 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak POLY Coin 2023 yılında $0.1 $0.12 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı POLY Coin Fiyat Tahmini ve POLY coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

POLY Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı POLY coin için güzel geçecek. POLY coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse POLY coin 2024 yılında $0.12 civarlarından $0.164 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. POLY Coini 2024 yılında $0.14 $0.164 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı POLY Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

POLY Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için POLY Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $0.164 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $0.14 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. POLY coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $0.2 ve $0.22 arası olacaktır.

POLY Coin Yorum – POLY Coin Fiyat Tahmini

POLY Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. POLY Coin 2027 yılında $0.248 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $0.296 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

POLY Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden POLY coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince POLY Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. POLY Coin bu yılda $0.392 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. POLY Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $0.36 $0.392 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için POLY coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

POLY Coin Yorumları (Analiz)

POLY Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. POLY coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde POLY coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

POLY Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

POLY Coin Neden Yükseliyor?

POLY Coin neden yükseliyor sorusunu POLY coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. Pratik değeri olan bir proje Polymath’tır. Birçok blok zinciri tabanlı projenin çok sayıda kullanıcısı ve çekici sesleri vardır, ancak birçoğu düzenlenmiş dünyayla bütünleşmeyi zor bulmaktadır.

Şirketler, birkaç şirketin menkul kıymetler makamlarıyla mahkeme mücadelesinde yenilgiye uğradığını gördükten sonra, uyumlu hizmetleri kullanmayı dört gözle bekliyorlar.

Güvenlik coinleri pazarı hızla büyüyor. Bir tahmine göre, pazar sadece Avrupa’da 2024 yılına kadar 1,5 trilyon dolara büyüyecek. Sonunda göz ardı edilemeyecek büyük bir pazar haline gelecek, ancak daha zaman var.

POLY Coin Uzun Vadede Ne Olur?

POLY Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir yükseliş yakalayabilir. Polymath Yol Haritasına göre, sabırsızlıkla beklenen Polymesh blok zinciri ağı, planlandığı gibi sonunda 21 Eylül 2021’de yayına girecek. Polymath tarafından oluşturulan Polymesh adlı bağımsız blok zinciri ağı, akıllı sözleşmeleri ve verilen tüm güvenlik coini işlemlerinin geçmişini desteklemek için tasarlanmıştır.

Ethereum’un farklı merkezi olmayan uygulamalardan gelen ağ etkinliklerinin bilgi işlem kaynakları için rekabet edebileceği genel amaçlı bir blok zinciri olduğu düşünüldüğünde bu beklenmedik bir durum değil.

Sonuç olarak yüksek ağ ücretleri, işletmeler, özellikle mütevazı fiyat değişikliklerine duyarlı olanlar (yani aracılar ve borsalar) için optimal olmayan bir sonuçtur.

1 POLY Coin Kaç Dolar?

An itibariyle 1 POLY Coin $0.08 dolardır. Son bir saat içerisinde POLY Coin 0.06% oranında değişim göstermiştir.

POLY Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede POLY coin için takip edeceğimzi fiyat $0.164 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.1 $0.12 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :