PLA Coin Yorum – PLA Coin Fiyat Tahmini

PLA Coin Yorum – PLA Coin Fiyat Tahmini

PLA Coin Yorum yoğunluğu yüksek bir coin. PLA Coin Fiyat Tahmini arıyorsanız da bulması çok zor değil. Ancak güvenilir olan fiyat tahminleri pek az bulunuyor. Bundan dolayı sizlere güvenilir bilgiyi ulaştırmaya çalışıyoruz. PlayDapp (PLA), değişmez belirteç (NFT) pazarını ve PlayDapp blok zinciri oyun platformunu yönlendiren Ethereum odaklı bir belirteçtir. PlayDapp’te PLA, işlem işleme için ana belirteç olarak hizmet eder. Tüketiciler oyun içi satın alma yaptıklarında, oyun üreticileri de PLA’dan yararlanabilir.

PlayDapp hizmet platformu aracılığıyla PlayDapp, blockchain oyuncuları ile kripto para birimi kullanmayan oyuncular arasında bağlantı kurmayı amaçlıyor. Bunu yapmak için PlayDapp, kripto para biriminden yoksun PG dereceli oyun çözümleri sunar. Daha fazla kullanıcıyı PlayDapp hizmet platformunda oyun oynamaya ve kripto oyun hesaplarına kaydolmaya teşvik etmek için PlayDapp tarafından bir dizi blockchain ağı ve oyun dApp’leri sunulacak.

PLA Coin an itibariyle $0.12 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde PLA coin 0.03% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 0.00% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 2,490,000,001 PLA coin dolaşmaktadır. Bu PLA coinlerin toplam değeri ise $305,044,189.38 seviyesindedir. PLA coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000017391 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 1,666.66666667 tane PLA coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden PLA Coin Neden Yükseliyor ve PLA Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını PLA Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için PLA coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

PLA Coin Neden Yükseliyor?

PLA Coin neden yükseliyor sorusunu PLA coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. Ekim 2020’nin sonunda 0.17 dolardan biraz sonra PLA yolculuğuna başladı. Yılın geri kalanında, 0,20 dolarlık bariyeri aşmada sorun yaşadı.

Coin, 2021’in başlarında ilk önemli yükselişini yaşadı ve 17 Şubat’ta 0,90 dolara ulaştı. Bu, ekosistemin ana oyunu CryptoDozer’in Japonya’da Google Play Store’da piyasaya sürülmesinden sonra geldi. PlayDapp, oyununu çalıştırmak için Ethereum blok zinciri yerine LINE blok zincirini kullanmayı seçti ve bu kararın ana itici güçleri olarak gaz maliyetlerini ve NFT üretim sürelerini gösterdi.

PlayDapp’ten yapılan bir basın açıklamasına göre, CryptoDozer oyuncuların 30’dan fazla bebek toplayabileceği ve daha sonra bebek kombinasyonları aracılığıyla NFT DozerDoll’ları inşa ederek oynanışı değiştirebilecekleri bir arcade koleksiyon oyunudur. Klasik coinlioynanışa ve şekerden ilham alan bir görünüme sahiptir.

Takip eden aylarda da trendini sürdürdü. Nisan ayında PlayDapp ve sosyal oyun hizmeti Ludena Protocol’ün iş birliği yaptığı duyurulmuştu. Ludena Protokolü’ndeki NFT ürünleri, sahipleri tarafından PLA coinleri ile değiştirilebilirdi. 5 Nisan 2021’de oyun coininin fiyatı 0,9914 $’a ulaştı ve yeni bir zirve belirledi.

PLA, önümüzdeki birkaç ay içinde yerleşmeden önce Ağustos 2021’de başka bir artış gördü. Japonya’da DozerBird adlı yepyeni bir oyun Google Play’de çıkış yaptı. Bunun halka açıklanmasının ardından PLA, 1 dolarlık eşiği geçmeyi başardı.

Ekim 2021’de Together With The Gods oyununun kazan-kazan özelliğini açtığında daha da arttı. Kullanıcılar, günlük görevleri tamamlayarak ve NFT’lerini stake ederek PLA kazanabilir.

PLA Coin Uzun Vadede Ne Olur?

PLA Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir düşüş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan PLA coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

PLA Coin, ayın sonunda 3.68 dolara yükseldi. PLA, Kasım 2021’de Binance platformunda piyasaya sürüldükten sonra, bir kez daha çok yaklaştı. BNB, BTC, BUSD ve USDT, listelenen dört eşleşmeydi. 23 Kasım’da, listenin yayına girdiği gün, PLA 3.50$’a yükseldi.

Takip eden aylarda PLA bu kazanımlarını kaybetti. Ocak 2022’nin sonunda, 1 dolar eşiğinin altına düşmüştü.

Elektronik üreticisi Samsung’un ana şirketi Samsung C&T ile bir mutabakat zaptı imzalandığının duyurulmasının ardından, PLA coin başka bir dalgalanma yaşadı. İki kuruluş birlikte bir metaverse tema parkı olan Everland’ı inşa ediyorlardı.


PLA Coin Fiyat Tahmini

PLA Coin kaç dolar olur diye merak eden ve PLA Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. PLA coinin önümüzdeki günlerde $0.132 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak PLA coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0.096 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. PLA Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

PLA Coin Fiyat Tahmini 2023

PLA Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. PLA coinin $0.12 seviyelerinden $0.18 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak PLA Coin 2023 yılında $0.15 $0.18 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı PLA Coin Fiyat Tahmini ve PLA coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

PLA Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı PLA coin için güzel geçecek. PLA coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse PLA coin 2024 yılında $0.18 civarlarından $0.246 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. PLA Coini 2024 yılında $0.21 $0.246 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı PLA Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

PLA Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için PLA Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $0.246 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $0.21 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. PLA coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $0.3 ve $0.33 arası olacaktır.

PLA Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. PLA Coin 2027 yılında $0.372 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $0.444 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

PLA Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden PLA coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince PLA Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. PLA Coin bu yılda $0.588 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. PLA Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $0.54 $0.588 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için PLA coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

PLA Coin Yorumları (Analiz)

PLA Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. PLA coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde PLA coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

PLA Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :