PAXG Coin Yorumları – PAXG Coin Fiyat Tahmini

PAXG Coin Yorumları – PAXG Coin Fiyat Tahmini

Çevrimiçi bir varlık olan PAXG coin aslında PAX Gold’dur (PAXG). PAXG Coin Yorumlarını aslında ONS altın yorumlarıyla bir tutabilirsiniz çünkü 400 ons London Good Delivery altın külçesinin bir ince troy onsu (t oz) her coin için teminat olarak kullanılır ve Brink’in kasalarında tutulur. PAXG’ye sahip olmak, PAXOs Trust Company’nin sizin için emanet ettiği gerçek altının mülkiyetini size verir.

PAXG Coin an itibariyle $2,365.59 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde PAXG coin -0.10% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda -0.07% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 184,239 PAXG coin dolaşmaktadır. Bu PAXG coinlerin toplam değeri ise $435,832,656.94 seviyesindedir. PAXG coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000303030 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 0.08454550 tane PAXG coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden PAXG Coin Neden Yükseliyor ve PAXG Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını PAXG Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için PAXG coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

PAXG Coin Kaç Dolar Olur?

PAXG Coin kaç dolar olur diye merak edenler için 2022 yılında PAXG coinin 2546$ seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak PAXG coin eğer kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa 1764.55$ seviyelerine kadar gerileyebilir. PAXG Coin Yorumları yüksek enflasyondan dolayı altının artacağı yönünde.

PAXG Coin Neden Yükseliyor?

PAXG Coin neden yükseliyor sorusu PAXG coin yorumlarında gizli.

Yüksek Erişilebilirlik
Ethereum ağında PAXG, günün her saatinde kolayca aktarılan veya alınıp satılan bir ERC-20 jetonu olarak oluşturuldu. Günümüzde herkes, düşük yatırım gereksinimleri olan bir London Good Delivery altın külçesinin bir kısmını satın alabilir.

Güvenilir
New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı, Trusted Paxos’u bir emanetçi ve güven firması olarak düzenler. Ek olarak, DFS, dünyanın en güvenli kasalarında tutulan tahsis edilmiş altınla tamamen desteklenen PAXG’yi onaylamış ve düzenlemiştir. Her ay, üst düzey bir denetçi, eşleşen PAXG jetonları ve temel altın tedariki için kefil olacaktır.

Bozdurulabilirlik
LBMA akreditasyonuna sahip Good Delivery külçe altın külçeleriyle değiştirilebilecek tek altın jeton, Kullanılabilir PAX Gold’dur. Kurumlardan gelen müşteriler ayrıca tahsis edilmemiş Loco London Gold ile takas yapabilirler. Paxos müşterileri her zaman altın için geçerli kur üzerinden varlıklarını USD karşılığında kullanabilirler.

Esneklik
Fiat para birimi, gerçek altın veya ayrılmamış altın için Paxos ağı aracılığıyla PAXG’yi kolayca değiştirin veya kullanın. Diğer dijital varlıklar için iyi bilinen kripto para borsalarında PAXG ticareti yapın. ERC-20 jetonlarının kabul edildiği her yerde PAXG kullanın.

Düşük maliyetler
Düşük zincir üzerinde Ethereum işlem ücretleri (%0,02), depolama ücreti yok ve Paxos cüzdanında PAXG jetonları oluşturmak ve kullanmak için çok rekabetçi bir fiyat yapısı (hacim katmanlarına göre yüzde 0,03-1). Zincir içi işlemler için, diğer ERC-20 jetonlarında olduğu gibi minimum Ethereum gas ücretleri alınır.

PAXG Coin Uzun Vadede Ne Olur?

PAXG Coin uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir artış ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan PAXG coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır. PAXG Coin Yorumlarına bakarsak uzun vadede düşmesi imkansız gibi görünen tek kripto varlık.

Dijital altın kavramı oldukça sağlam. Gerçek altın satın alma, sahip olma ve takas etme ile bağlantılı konulardan uzak durur. Geleneksel olarak getirisi olmayan bir varlığa faiz üretme şansı bile sunar. Paxos ekibi, gelecek için Paxos Gold biçiminde bir dijital varlık üretti.

Paxos bugüne kadar sadece 75 milyon dolarlık altını dijitalleştirmiş olsa da altın piyasasının 7,3 trilyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor. Bu, bölgeye büyüme için muazzam bir alan sağlar.

Bu noktada blok zincirinin benimsenmesi ana engeldir. Bireylerin genel olarak blockchain varlıklarını kullanmaya alıştıklarında fiziksel altın yerine dijital altın kullanmaları mantıklı bir ilerleme olacaktır. Dijital altın çok daha likit, taşınabilir ve pratik olduğu için faiz ödemelerinde bile kullanılabilir.

Paypal bağlantısı Paxos’a yardımcı olmalı ve dijital varlıkları altın satın almak da dahil olmak üzere çeşitli amaçlarla kullanan sıradan insanlara yönelik eğilimi önemli ölçüde teşvik edebilir.


PAXG Coin Fiyat Tahmini

PAXG Coin kaç dolar olur diye merak eden ve PAXG Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. PAXG coinin önümüzdeki günlerde $2.2 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak PAXG coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $1.6 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. PAXG Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

PAXG Coin Fiyat Tahmini 2023

PAXG Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. PAXG coinin $2,365.59 seviyelerinden $3 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak PAXG Coin 2023 yılında $2.5 $3 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı PAXG Coin Fiyat Tahmini ve PAXG coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

PAXG Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı PAXG coin için güzel geçecek. PAXG coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse PAXG coin 2024 yılında $3 civarlarından $4.1 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. PAXG Coini 2024 yılında $3.5 $4.1 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı PAXG Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

PAXG Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için PAXG Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $4.1 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $3.5 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. PAXG coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $5 ve $5.5 arası olacaktır.

PAXG Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. PAXG Coin 2027 yılında $6.2 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $7.4 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

PAXG Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden PAXG coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince PAXG Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. PAXG Coin bu yılda $9.8 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. PAXG Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $9 $9.8 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için PAXG coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

PAXG Coin Yorumları (Analiz)

Merkezi olmayan finansın büyümesiyle, altın yatırımcıları artık fiziksel altınla asla yapamayacakları bir şeyi başarma şansına sahipler: Paxos Gold sayesinde faiz kazanın. Altın, geleneksel olarak getirisi olmayan bir varlık sınıfı olarak görüldüğünden, faiz oranlarındaki dalgalanmalara karşı son derece hassastır. Artık Paxos Gold varken altın yatırımları faiz getirisi sağlayabilir.

Çok sayıda DeFi platformu, PAXG varlıklarınız için halihazırda faiz ödemeleri sunuyor. Dijital varlıklar için öncü, düzenlenmiş bir finans kurumu olan Nexo, ilklerden biriydi. Tokenin piyasaya sürülmesinden hemen sonra, Nexo 5 milyon dolar değerinde PAXG satın aldı ve o zamandan beri, tasarruf edilen PAXG’ye kredi hizmetleri ve faiz sağlıyor. PAXG Coin Yorumları burada son buluyor.

PAXG Coin yorumlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :