PAXG Coin Geleceği (2022)

PAXG Coin Geleceği (2022)

Paxos Gold’un Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak geliştirilmiş. PAXG Coin Geleceği stabil gibi gözüküyor çünkü Paxos, gerçek altın ve yerleşik altın piyasalarıyla ilgili temel sorunları çözmeyi umuyor. Spesifik olarak, geleneksel piyasada yatırımcılar için satın alması, taşıması, depolaması ve satması kolay yüksek kaliteli altın ürünü yoktur.

Yatırımcılar geleneksel piyasalarda diledikleri kadar fiziki altın veya tahsis edilmiş altın satın alabilirler, ancak bunu yapmak fiziki altının doğası gereği önemli riskler içerir. Daha büyük altın külçelerinin hacmi ve ağırlığı, onu güvenli bir şekilde tutmanın maliyeti, hızla daha küçük parçalara ayırmanın zorluğu ve onu satmanın, takas etmenin veya kullanmanın potansiyel zorluğu bu tehlikeye katkıda bulunur. O zaman PAXG Coin Yatırım Yapılır Mı, PAXG Coin Geleceği Nedir ve PAXG Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

PAXG Coin Yatırım Yapılır Mı?

PAXG Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. PAXG Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek PAXG Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Yukarıda bahsedilen çalışma, PAX Gold (PAXG) tahminlerinin biraz çelişkili olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Gelecekteki PAXG fiyat hareketlerinin faydalı mı yoksa olumsuz mu olacağı konusunda genel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, duyurular, PAX Gold projeleri tarafından yapılan yeni teknolojik gelişmeler, genel kripto ortamı, yasal durum ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli unsurlar, gelecekteki potansiyel büyümeyi etkileyecektir. Herhangi bir bitcoin yatırımı (DYOR) yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı nazikçe hatırlatmak isteriz. PAXG Coin Geleceği bu kripto dalgalanmlararından her ne kadar etkilenmiyor gibi gözükse de stabil coinlerin başına gelen PAXG coin’e de gelebilir.

PAXG Coin Geleceği Nedir? (2022)

PAXG Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Haziran ayında PAXG coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Paxos, Kasım 2020’nin başında, ödeme sağlayıcısının müşterilerine kripto para birimi ve kripto para birimi ödemeleri sunmak için ödeme sağlayıcısı Paypal ile entegre olacaklarını duyurdu. Paxos Gold şu anda desteklenmiyor, ancak Paxos’un kurucusu ve CEO’su Charles Cascarilla, gelecekte olabileceğini ima etti. PAXG Coin Geleceği için önemli bir ima idi.

Paypal’ın dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcısı var ve onlara dijital altına erişim sağlamak, Paxos Gold’a olan talebin artmasına neden olabilir. Cascarilla yakın zamanda yaptığı bir konuşmada, 2022’nin ortalarına kadar dünya çapında milyarlarca olmasa da yüz milyonlarca insanın Paxos’un dijital altın versiyonuna erişebileceğini belirtti.

Tam olarak söylemese de, Cascarilla’nın PAXG tokeninin muazzam yükselişine yönelik projeksiyonu kesinlikle Paxos’un Paypal ile entegrasyonunu içeriyor. PAXG Coin Geleceği için bu entegrasyon çok önemli.


PAXG Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

PAXG coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 2021 Ocak tarihinde 2422$ dolardır. PAXG coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 2200$ civarında bir miktar durdu. PAXG Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2021 yılı Ağustos ayında 1662.45$ seviyelerinde oldu.

PAXG Coin Artar mı?

2022’nin geri kalan ayları için PAX Altın fiyat tahminlerine ilişkin çeşitli bakış açıları var. Hem PricePrediction.net hem de WalletInvestor yıl sonuna kadar 1973,04$’a yükseleceğini tahmin ediyor. TradingBeast’tekiler gibi diğer uzmanlar, Aralık ayında 1659.55$’a kadar düşen rakamlara atıfta bulunarak, gelecekte PAX Gold fiyatı konusunda daha az iyimser. PAXG Coin Geleceği altının geleceği ile aynı ama her zaman kriptoda risk daha fazladır.

PAXG Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :