OXT Coin Nedir? (Orchid)

OXT Coin Nedir? (Orchid)

OXT Coin, kripto para piyasasında yer alan ve blockchain tabanlı bir ödeme platformu olan Orchid Network tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Coin, internet kullanıcılarının gizliliğini korumak ve sansürsüz bir internet deneyimi sunmak amacıyla kullanıcılar arasında veri paylaşımını sağlamak için tasarlanmıştır. OXT Coin, kullanıcılar arasında alışveriş yaparken ve internete erişim sağlarken daha fazla güvenlik ve anonimlik sağlamayı hedefler.

OXT Coin Nedir? (Orchid)

Orchid Coin şuan $0.13 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Orchid coinin değişimi -3.44% seviyesindeyken son bir saatte -0.59% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 1,000,000,000 tane Orchid coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $132,000,003.23 olan Orchid coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000021311 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 769.23076923 tane Orchid coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Orchid Coin Nedir, Orchid Coin Kimin Orchid Coin Ne işe Yarar, Orchid Ne Projesi ve Orchid Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

OXT Coin Kimin OXT Coin Hangi Ülkenin?

OXT Coin, Orchid Network tarafından geliştiriliyor ve üretiliyor. Orchid Network, merkezi olmayan bir internet protokolü olarak tasarlanmış ve merkezi otoritelerin sansür ve izleme gibi müdahalelerini engellemeyi hedefleyen bir platformdur. Kurucusu ve CEO’su Dr. Steven Waterhouse olan Orchid Network, internet kullanıcılarının gizlilik haklarını korurken, özellikle sansür ve gözetim gibi durumlarda daha özgür bir internet deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Orchid Network ve dolayısıyla OXT Coin, milyonlarca internet kullanıcısına anonim ve güvenli bir internet deneyimi sunma hedefiyle geliştirilmektedir.

OXT Coin Ne İşe Yarar?

OXT Coin, internet kullanıcıları için gizlilik, güvenlik ve sansürsüz bir internet deneyimi sağlama amacıyla kullanılır. OXT Coin’i satın alan veya kullanarak elde eden kullanıcılar, Orchid ağına katılarak sansürsüz ve anonim bir şekilde internete erişim sağlayabilirler. Orchid ağı, kullanıcıların internet trafiğini VPN (Virtual Private Network) üzerinden yönlendirmesine olanak tanır. Bu sayede, internet kullanıcıları kendi IP adreslerini gizleyerek çevrimiçi aktivitelerini izlenmesini engelleyebilirler.

OXT Coin Ne Projesi?

OXT Coin, Orchid Network’ün hayata geçirmeyi amaçladığı büyük bir projenin parçasıdır. Orchid Network, internet kullanıcılarının gizlilik haklarını korurken, sansür ve gözetim gibi müdahalelere karşı daha özgür bir internet deneyimi sunmayı hedefleyen bir platform olarak ortaya çıkmıştır. Orchid Network, merkezi otoritelerin sansür ve izleme gibi müdahalelerini engelleyen ve kullanıcıların internet trafiğini güvenli ve anonim bir şekilde yönlendirmesini sağlayan bir protokol geliştirmiştir.


OXT Coin’in temel amacı, bu projenin başarılı bir şekilde uygulanması için kullanıcılar arasında veri paylaşımını sağlamaktır. OXT Coin’i satın alarak ve kullanarak elde edilen gelir, Orchid Network’ün gelişimine ve projenin büyümesine destek olur. Ayrıca, OXT Coin kullanımı arttıkça, Orchid Network üzerindeki kullanıcı sayısı ve veri paylaşımı da artacaktır.

OXT Coin Arzı Ne Kadar?

Orchid Coin’in toplam arzı 1,000,000,000 tanedir. Yani an itibariyle 1,000,000,000 tane Orchid Coin vardır ve toplam değeri $132,000,003.23 dolardır.

OXT Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Orchid coin için takip edeceğimzi fiyat $0.2665 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.1625 $0.195 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

OXT Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 1,000,000,000 adet Orchid coin bulunmaktadır. Orchid Coinlerinin toplam piyasa değeri $132,000,003.23 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:COTI Coin Nedir ? (Coti)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :