OXEN Coin Nedir? (Oxen)

OXEN Coin Nedir? (Oxen)

OXEN Coin, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Diğer bir deyişle, geleneksel finans sistemlerine bağımlı olmayan bir dijital para birimi olarak işlev görür. OXEN Coin, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilen bir platform olan Lokinet’in yerel kripto para birimidir. Lokinet, yüksek düzeyde anonimlik, güvenlik ve sansür direnci sağlar ve daha geniş bir kullanıcı tabanının gizlilik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. OXEN Coin, Lokinet ağındaki işlemler için kullanılır ve ağın gelişimi ve büyümesine katkıda bulunur.

OXEN Coin Nedir? (Oxen)

Oxen Coin şuan $0.14 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Oxen coinin değişimi -1.10% seviyesindeyken son bir saatte -0.22% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 67,535,269 tane Oxen coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $9,227,676.86 olan Oxen coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000022222 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 714.28571429 tane Oxen coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Oxen Coin Nedir, Oxen Coin Kimin Oxen Coin Ne işe Yarar, Oxen Ne Projesi ve Oxen Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

Oxen Coin, Tarihsel Ekonomi Derneği tarafından portföy çeşitlendirme amacıyla kullanılan bulunan la bir algoritmayla optimize edilmiştir. OXEN Coin; 2017 yılında Paul Mahone ve Craig Pearson tarafından kurulan Oxen Ağının yerel kripto para birimidir. Oxen Ağı, blockchain teknolojisine dayanan ve anonimlik, güvenlik ve özgürlük vurgusu yapan bir ağdır.

OXEN Coin Kimin OXEN Coin Hangi Ülkenin?

OXEN Coin, hiçbir ülkenin resmi para birimi değildir ve herhangi bir ülkeye özel değildir. Bunun yerine, OXEN Coin küresel bir kripto para birimidir ve herkesin erişimine açıktır. Oxen Ağı, herhangi bir ülkeye bağlı olmadan dünya genelinde kullanılabilir ve kullanıcılar, sınırların ötesinde ödemeler yapabilir, alabilir ve saklayabilir.

Bu küresel erişilebilirliği sayesinde, OXEN Coin, afrika çapında ve gelişmekte olan ülkelerde finansal katılımı arttırmak ve finansal bağımsızlığı teşvik etmek için kullanılabilir. Aynı zamanda, sınırların ötesinde ucuz ve hızlı para transferi yapmayı sağlar.

OXEN Coin Ne İşe Yarar?

OXEN Coin, Oxen Ağı’ndaki işlemler için kullanılan bir para birimidir. Ayrıca, kullanıcılar OXEN Coin’i saklayabilir ve diğer kripto para birimleriyle ticaret yapabilirler. OXEN Coin, Oxen Ağı üzerinde yapılan işlemlerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için kriptografi ve blockchain teknolojilerini kullanır.

OXEN Coin aynı zamanda iş dünyasında ve ticarette de kullanılabilir. İşletmeler, OXEN Coin’i ödeme almak için kabul edebilir ve OXEN Coin ile mal ve hizmet satın alabilir. Bu, işletmelere daha fazla ödeme seçeneği sunar ve sınırların ötesinde iş yapmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, Oxen Ağı üzerinde yapılan işlemlerde kullanıcıların kimliklerini gizli tutar ve işlemlerin izlenmesini zorlaştırır.

OXEN Coin Ne Projesi?

OXEN Coin, Lokinet isimli bir projenin yerel kripto para birimidir. Lokinet, kullanıcılara anonim bir internet deneyimi sunmayı amaçlayan, sansürden bağımsız bir ağdır. Lokinet, kişisel bilgileri korurken kullanıcıların internete gizlice erişmesini sağlar ve sansürün olmadığı bir ortam yaratır.


Lokinet, Oxen Ağı adı verilen özel bir blockchain ağı üzerinde çalışır. Oxen Ağı, internet trafiğini güvenli bir şekilde yönlendirmek ve kullanıcıların kimliklerini ve aktivitelerini gizli tutmak için çeşitli kriptografi ve şifreleme tekniklerini kullanır. Bu sayede, kullanıcılar internete erişirken anonim kalabilir, sansürden etkilenmez ve kişisel bilgilerini koruyabilir.

OXEN Coin Arzı Ne Kadar?

Oxen Coin’in toplam arzı 67,535,269 tanedir. Yani an itibariyle 67,535,269 tane Oxen Coin vardır ve toplam değeri $9,227,676.86 dolardır.

OXEN Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Oxen coin için takip edeceğimzi fiyat $0.287 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.175 $0.21 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

OXEN Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 67,535,269 adet Oxen coin bulunmaktadır. Oxen Coinlerinin toplam piyasa değeri $9,227,676.86 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:CSPR Coin Nedir ? (Casper)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :