OVR NFT Projesi Nedir?

OVR NFT Projesi Nedir?

OVR, karakterlerde görülen sokak giyimi ve moda unsurlarıyla güzel manzaralardan oluşan afiş tabanlı bir projedir. Yoğun bir şekilde topluluk odaklıyız ve üyelerimizin seslerinin öneri ve fikirlerle duyulmasını sağlamaya kararlıyız.

3500 ila 4000 GEN NFT’yi piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Kapsayıcı olduğumuzdan emin olmak ve herkesin bir OVR banner’ına sahip olmasını sağlamak için gerekirse ayarlayabilmemizi sağlamak için bu 500 NFT aralığına sahibiz.

OVR yardımcı programı nedir?

Sahiplerimiz için staking ve bir pazar yeri uygulamasına izin veren yerel bir token oluşturmayı planlıyoruz, ayrıca diğer deneysel faydalı fikirleri de araştırıyoruz ancak yapabileceğimizden %100 emin olmadığımız hiçbir şeyi asla açıklamayacağız.

MintList’e nasıl girerim?

OVR’de öğütme kültürüne inanmıyoruz ve ödüllendirilmek için insanlar arasındaki gerçek bağlantıları tercih ediyoruz, ekibimiz sürekli olarak metin kanallarında izliyor ve etkileşimde bulunuyor ve zamanlarını her biri ile gerçek bağlantılar ve sohbetler yapmak için harcayan kullanıcıları not edecek. diğer, Bunu yapmamızın nedeni, insanların hayatta yapacak başka işleri olduğunu ve bir discord sunucusunda öğütmenin zamanlarını en iyi şekilde kullanmayabileceğini anlamamızdır. Bu yüzden gerçek bir etkileşim gördüğümüzde kullanıcıyı not edeceğiz ve sunucuda geçirdikleri süreye ve mesaj sayılarına bakmak yerine etkileşimlerinin kalitesine bakacağız. Buna ek olarak discord sunucumuzdaki diğer proje ve etkinliklerle çekilişler yoluyla WL spotları dağıtacağız.

Proje Tanımı OVR’ye Hoş Geldiniz OVR, karakterlerde görülen sokak giyimi ve moda unsurlarıyla güzel manzaralardan oluşan afiş tabanlı bir projedir. Koleksiyon, geri kalanı hareketsiz olmak üzere 10 1/1 animasyonlu afiş içerir.

Royal Labs tarafından desteklenmektedir – Tasty Bones, Kaiju Frenz, Yagiverse, Scl Souls ve daha fazlasının arkasındaki geliştirici ekip! Faydalı Güzel afiş çizimi (Discord, Twitter ve Mobil’de kullanılabilir) $OVR + WL pazar yeri hissesi için yerel jeton Günlük alfa aramaları, raporlar ve eğitim Web 2.0 ortaklıkları, entegrasyonlar ve genişleme OVR Sahiplerine yatırım dağıtımı

Mint Bilgisi

  • Bilgi Temini: 3.5-4k
  • Mint Tarihi : Eylül Sonu
  • Mint Fiyatı: ETH cinsinden yaklaşık 50 USD

Official Links

OVR NFT Projesi Nedir?

OVR Roadmap

2022 için mevcut yol haritamızı herkesle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Q2 2022

Twitter ve discord lansmanı
Twitter hesabının başlatılması ve geliştirilmesi ve topluluk için anlaşmazlık.

Topluluk geliştirme
Topluluğumuzu anlama/önerileri uygulama/ Analiz etme ve iyileştirme.

GEN afiş Minti
Mint 4000 GEN banner.

Q3 2022

OVR Pazar Yeri/OVR yerel jetonu

OVR yerel jetonlu pazar yerinin serbest bırakılması, OVR pazarı, sahiplerinin OVR yerel jetonunu kullanarak ürün satın alabilecekleri bir yer olacaktır, bu öğeler Beyaz Listeler, fiziksel öğeler ve hediye kartları içerebilir

OVR melek Yatırım

OVR’de, bir yardım eli olarak gelecek projelere melek yatırımlar yapmak için darphanemizden net kârımızın %80’ini alıkoyacağız ve karşılığında sahiplerimize dağıtılmak üzere darphane gelirinin küçük bir yüzdesini alacağız. Bunu yapmak, gelecekteki kurucuların, ister finansal ister uzaydaki bağlantılarla ilgili bir projeye başlama konusunda bazı engellerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktır. Peki bu, OVR nft sahiplerine nasıl fayda sağlar? OVR bir projeye yatırım yaptığında, bizim nft’lerimizin sahipleri de yatırım yapar ve koleksiyona bölünerek darphane gelirinin bir yüzdesini alırlar. OVR nft, tutulan her OVR nft için 50 $ alabilir. Bunu yaparak, sahiplerimizin kazandığı sağlıklı bir çevre oluşturabilir ve toplulukların büyümesine ve başarılı olmasına yardımcı olabiliriz.

Q4 2022

  • OVR melek yatırım geliştirme
  • OVR’nin yatırımcı olarak hareket edeceği projelerin elden seçilmesi ve geliştirilmesi

Sahiplere GEN yatırım dağıtımları
OVR nft sahiplerine geri dağıtılan Yatırım darphaneleri ve Kâr Yüzdesi

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :