OVERBORNE NFT Projesi Nedir?

OVERBORNE NFT Projesi Nedir?

OVERBORNE, sanat endüstrisi profesyonelleri tarafından kurulmuş bir web3 sokak giyim markasıdır; mekana yeni bir kullanım düzeyi ve sokak giyimi getiriyor.

JimboBox ve IRONPINKY tarafından kurulan; Street Fighter, Sonic the Hedgehog, Mortal Kombat, Marvel’s Spider-Man, Yu-Gi-Oh, Megaman, Halo ve daha pek çoğuyla çalıştılar.

Masaya yeni bir fayda düzeyi getirerek NFT alanında öncülük ediyoruz; Akışkan, gelişen NFT’lere izin veren bir seviyelendirme sistemine sahip dinamik NFT’ler. XP, Kilidi Açılabilir Özellikler, Envanter ve İstatistik Sistemi ve daha fazlası ekosistemimize girecek. Sahibi olarak, sahibine özel sokak giyimi de satın alabileceksiniz; kurucularının tasarım geçmişine sahip olduğu JimboBox, Bibisama Apparel’in Sanat Yönetmeni ve Hissedarıdır; web3 giyim alanına getirdiğimiz kalite düzeyine dair bir ipucu istiyorsanız; oradan kontrol edebilirsiniz.

OVERBORNE Projesi Hakkında

⛩️ 10.000 resimli NFT
⛩️ Sanat alanında önde gelen endüstri profesyonelleri tarafından kuruldu
     -Ex-Capcom, Marvel ve Microsoft Oyunları
⛩️ Dinamik, gelişen NFT'ler
⛩️ Özellik Kilitleri, Seviyeler, XP Sistemi
⛩️ NFT'ler görüntülerini ve meta verilerini akıcı bir şekilde değiştirebilir
⛩️ NFT'ler, Holder'a Özel Sokak Giyimine erişim sağlar
⛩️ Canlı büyüyen Discord topluluğu
⛩️ Mint fiyatı: TBA
⛩️ Mint tarihi: Q3

OVERBORNE Yol Haritası

• Kendi imalatçıları ile kendi bünyesinde üretilen üst düzey tutuculara özel giysiler
• Toplulukla ilişkilendirilen akıcı ve gelişen marka
• Kendi OVERBORNE müzik albümlerini oluşturmak için Müzik Bestecileri ile bağlantılar
• Eşantiyonlar hem toplum hem de hayır kurumları için koştu
• Meta veri deposuna / web3’e dahil olma
• OVERBORNE evreninin genişlemesi

OVERBORNE Sneak Peekler

OVERBORNE Takım

Edwin Huang (IRONPINKY.)

Edwin “IRONPINKY.” Huang, 14 yıllık profesyonel deneyime sahip Kaliforniya merkezli bir illüstratördür. En çok Dövüş Oyunu türünde ve Asya-Amerika çizgi roman sahnesinde yayınlanmış çalışmalarıyla tanınır.

Yakın zamanda yayınlanan çalışmaları şunlardır:

 • Street Fighter vs Darkstalkers, Mega Man, Sonic the Hedgehog, Skullkickers ve Street Fighter Unlimited üzerinde çizgi roman çalışması.
 • Street Fighter V, Mortal Kombat X & 11, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, WWE ve Mighty Morphin Power Rangers üzerinde heykel tasarımı çalışması.
 • Yu Gi Oh TCG, Marvel, UDON’s Street Fighter Metal Cards ve Munchkin için kart illüstratörü.
 • Street Fighter 4, He-Man, Mega Man ve Sonic the Hedgehog için karakter tasarımı.

“OVERBORNE’ın baş sanatçısı ve ortak yaratıcısı olarak, görseller söz konusu olduğunda hiçbir taviz verilmeyecektir. Yeni dünyanın görmesi için potansiyel olarak devasa bir şey yaratmaktan gurur duyuyorum.” – IRONPINKY.

Yer: Kaliforniya, ABD
Diller: İngilizce, Kantonca
Hobiler: Pizza Yapımı, Dövüş Oyunları, Heykel Koleksiyoncusu

Instagram: instagram.com/ironpinky
Twitter: twitter.com/ironpinky

Eddie

Eddie, deneyimli bir bilgisayar grafik sanatçısı ve Solidity mühendisidir.

OVERBORNE’ın geliştiricisidir ve sahiplerimize yeni bir fayda düzeyi getirmenin yanı sıra inovasyonuyla NFT alanını bir bütün olarak öne çıkarmaya yardımcı oluyor.

Sanat, tasarım ve teknolojinin kesişimine odaklandığı yenilikçi etkileşimli deneyimler ve üst düzey bilgisayar grafikleri geliştirme deneyimine sahiptir.

Yer: ABD
Diller: İngilizce
Hobiler: Bilgisayar grafikleri, sörf yapmak, yemek pişirmek, bisiklete binmek

Ethan Killough (Levalier)

Ethan “Levalier” Killough, 7 yıllık deneyime sahip Teksas merkezli bir illüstratördür. Şu anda Bibisama Apparel’ın Baş Yöneticisi ve OVERBORNE için Topluluk ve İşbirliği yöneticisidir.

Birçok şapka takan bir adam, daha önce okullarda öğrenciler için kaynaklar yaratan bir müfredat geliştiricisi olarak çalıştı ve Overwatch kariyerinin bir noktasında 8. Sırada yer alan yarı profesyonel bir oyuncu olarak çalıştı. Şu anda bir NFT ve Kripto Meraklısı ve aynı zamanda tüccar, bu alanda kökleşmiş ve Projeyle ilgili arka ucun çoğunu yönetiyor. OVERBORNE için konsept çalışmasından ve ön işlemelerinden ve Web Geliştiricisi olmaktan sorumludur.

“OVERBORNE’ın kurucu ortağı olarak benim rolüm, projenin başarısını sağlamak ve bizi NFT alanının tüm yüksek oynayan üyelerine bağlamaktır. Projenin bütünlüğü konusunda topluluğa bir düzeyde şeffaflık ve güvence sağlayacağım. tüm sözlerimizi yerine getirme yeteneğimiz olarak. Projemizi inşa etmek ve geliştirmek için yetenekleri birlikte koordine edeceğim.” -Levalier

Yer: Teksas, ABD
Diller: İngilizce
Hobiler: Sağlıksız miktarda enchilada yemek, FPS oyunu oynamak, hayran sanatı yaratmak

Instagram: instagram.com/phokubich
Twitter: twitter.com/phokubich

James Ghio (JimboBox)

JimboBox takma adıyla James Ghio, Oyun Kapağı illüstratörü ve Pazarlama sanatçısı olarak yaptığı çalışmalarla en çok tanınan Kanadalı profesyonel bir endüstri sanatçısıdır. Halen, büyük bir sanat takdiri geçmişine sahip, sürekli sanatsal mutasyon içinde olan bir şehir olan memleketi Montreal’de yaşıyor.

James’in Batılı çizgi roman yaratıcı yaklaşımıyla harmanlanmış Doğu’dan ilham alan stili, onu sanat endüstrisinde başarıya götüren geniş ve çekici bir ağ oluşturuyor. Şu anda James, Bibisama Apparel’in Sanat Yönetmeni ve hissedarıdır.

Eserlerinden bazıları şunlardır:

 • Street Fighter 4, Halo 4, WarFrame, Microsoft’s Fable, Lego Games, GI Joe, HeMan yeniden başlatma ve Max Steel yeniden başlatma için konsept ve pazarlama sanatçısı
 • Hızlı ve Öfkeli Casus Yarışçılar, Magic the Gathering ve League of Legends için konsept sanatçısı
 • Marvel için kart illüstratörü

“Overborne’un kurucu ortağı ve ortak yaratıcısı olarak, yalnızca bu projenin başarısını sağlamak için yaratıcı yeteneğimi kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda Overborne’un NFT sahiplerine özel yüksek kaliteli ürünler sunmak için Bibisama Apparel ile olan bağlantılarımı güçlendireceğim” – JimboBox

Yer: Montreal, Kanada
Diller: Fransızca, İngilizce
Hobiler: Waifu koleksiyoncusu, araba tutkunu, FPS ve RPG oyuncusu

Instagram: instagram.com/jimbobox
Twitter: twitter.com/jimboboxart

OVERBORNE NFT Projesi Nedir?

OVERBORNE Resmi Linkler

Website: overbornenft.com/
Roadmap: overbornenft.com/
OpenSea: opensea.io/collection/overborne
Twitter: twitter.com/overbornenft
Instagram: instagram.com/overbornenft
Discord: discord.gg/overborne

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :