ORBS Coin Nedir? (Orbs)

ORBS Coin Nedir? (Orbs)

ORBS Coin, merkeziyetsiz uygulama platformu Orbs tarafından geliştirilen bir kripto paradır. Orbs Coin, Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan ERC-20 standardına uygun bir token olarak piyasaya sürülmüştür. ORBS Coin, Orbs ağı içindeki katılımcılara çeşitli kullanım fırsatları sunarak ve ağın güvenli ve verimli çalışmasını sağlayarak bir dizi hizmet sunar. ORBS Coin, akıllı sözleşmelere dayalı uygulamaları barındıran merkeziyetsiz uygulama platformu Orbs’un ekosistemini desteklemektedir.

ORBS Coin Nedir? (Orbs)

Orbs Coin şuan $0.02 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Orbs coinin değişimi 1.40% seviyesindeyken son bir saatte -0.41% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 10,000,000,000 tane Orbs coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $233,847,175.00 olan Orbs coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000007407 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 5,000.00000000 tane Orbs coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Orbs Coin Nedir, Orbs Coin Kimin Orbs Coin Ne işe Yarar, Orbs Ne Projesi ve Orbs Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

ORBS Coin Kimin ORBS Coin Hangi Ülkenin?

ORBS Coin, Orbs şirketi tarafından geliştirilmektedir. Orbs, Tel Aviv, İsrail merkezli bir şirkettir. Orbs’ın birçok çözümü bulunsa da ORBS Coin, şirketin merkeziyetsiz uygulama platformu olan Orbs’un kripto para birimidir.

ORBS Coin Ne İşe Yarar?

ORBS Coin, Orbs ağı içindeki katılımcılara birçok fırsat sunar. Aynı zamanda Orbs ağının güvenli ve verimli çalışmasına katkıda bulunur. ORBS Coin’in başlıca kullanım alanları şunlardır:

1. Değer Transferi: ORBS Coin, Orbs ağında değer transferini mümkün kılar. Katılımcılar, ORBS Coin’i Orbs ağında diğer kullanıcılara hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde transfer edebilir.

2. Madencilik ve Blok İşlemleri Doğrulama: ORBS Coin, Orbs ağının güvenliğini sağlayan blok işlemlerini doğrulama mekanizmasında kullanılır. Madenciler, blok işlemlerini doğrulamak için ORBS Coin’i kullanır ve böylece ağın güvenilirliğini artırır.

3. Karar Sürecine Katılım: ORBS Coin sahipleri, Orbs ağının yönetimine katkıda bulunabilir. Karar süreçlerine katılarak ağın geleceğine yön verme imkanına sahip olurlar.

ORBS Coin Ne Projesi?

ORBS Coin, merkeziyetsiz uygulama platformu Orbs’un bir parçası olarak geliştirilmiştir. Orbs, geliştiricilere akıllı sözleşmelere dayalı uygulama oluşturma ve yönetme imkanı sağlayan bir platformdur. Orbs, diğer popüler merkeziyetsiz uygulama platformlarının aksine yüksek ölçeklenebilirlik sağlamak amacıyla yola çıkmıştır.

Orbs, ETH sınırlamalarını aşmak, işlem maliyetlerini düşürmek ve daha hızlı işlem onay süreleri sunmak için çeşitli teknolojiler kullanır. Orbs ağı, evrensel hesaplama yapabilme yeteneğine sahip olan Paranet adlı bir katman kullanır. Bu sayede Orbs ağı, birden fazla zincir üzerinde birden fazla akıllı sözleşme çalıştırabilme kabiliyetine sahip olur.

Orbs ağı aynı zamanda Virtual Chains adı verilen ve birkaç taraf zincirin bir kombinasyonu olan yapıları kullanır. Virtual Chains, farklı uygulama alanları veya organizasyonlar için farklı zincirler oluşturulmasına olanak tanır. Bu sayede her uygulama veya organizasyon kendi zincirini yönetebilir ve performansa etki etmeden farklı uygulamalar bir arada çalışabilir.


ORBS Coin ise Orbs ağı içindeki katılımcıları motive etmek ve ağın güvenli ve etkin çalışmasını sağlamak için kullanılan bir araçtır. ORBS Coin sahipleri, Orbs ağındaki işlemleri doğrulama ve ağın yönetimine katılma gibi görevleri yerine getirerek ödüller kazanabilir. Bu da ağın sağlıklı bir şekilde işlemesine ve gelişmesine katkıda bulunur.

ORBS Coin Arzı Ne Kadar?

Orbs Coin’in toplam arzı 10,000,000,000 tanedir. Yani an itibariyle 10,000,000,000 tane Orbs Coin vardır ve toplam değeri $233,847,175.00 dolardır.

ORBS Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Orbs coin için takip edeceğimzi fiyat $0.041 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.025 $0.03 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

ORBS Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 10,000,000,000 adet Orbs coin bulunmaktadır. Orbs Coinlerinin toplam piyasa değeri $233,847,175.00 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:COT Coin Nedir ? (Cosplay Token)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :