OP Coin Yorum – OP Coin Fiyat Tahmini

OP Coin Yorum – OP Coin Fiyat Tahmini

OP Coin Yorumlara açık bir coin çünkü Airdroplar sayesinde çok fazla kişinin elinde bulunuyor. OP Coin Fiyat Tahmini yapmaya da bu yüzden hevesli çok kişi var. Ethereum’un üstünde, Optimism (OP) bir katman iki blok zinciridir. Optimism toplamaları kullanan Optimism, Ethereum ekosistemini genişletmek için Ethereum ana ağının güvenlik özelliklerini kullanır. Başka bir deyişle, işlemler Optimism’e güvenilmez bir şekilde kaydedilir, ancak sonunda Ethereum’da korunur.

300 milyon dolardan fazla TVL ile Optimism, Ethereum için en önemli ölçeklendirme çözümlerinden biridir. En büyüğü Velodrome (VELO), bir AMM, Uniswap (UNI), bir DEX ve bir türev borsası olan Synthetix (SNX) olan 35 protokole ev sahipliği yapmaktadır. Zinciri Metamask’lerine bağlayarak ve ETH gibi coinleri L2’ye köprüleyerek kullanıcılar Optimism yolculuğuna başlayabilirler. Optimism, 31 Mayıs 2022’de OP coinin çok beklenen bir airdropunu gerçekleştirdi. Airdrop’un popülaritesi, Optimism blok zincirinin geçici olarak gecikmesine neden oldu.

OP Coin an itibariyle $2.52 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde OP coin -1.71% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda -0.63% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 4,294,967,295 OP coin dolaşmaktadır. Bu OP coinlerin toplam değeri ise $10,823,473,143.71 seviyesindedir. OP coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000406452 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 79.36507937 tane OP coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden OP Coin Neden Yükseliyor ve OP Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını OP Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için OP coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

OP Coin Fiyat Tahmini

OP Coin kaç dolar olur diye merak eden ve OP Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. OP coinin önümüzdeki günlerde $2.772 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak OP coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $2.016 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. OP Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.


OP Coin Fiyat Tahmini 2023

OP Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. OP coinin $2.52 seviyelerinden $3.78 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak OP Coin 2023 yılında $3.15 $3.78 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı OP Coin Fiyat Tahmini ve OP coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

OP Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı OP coin için güzel geçecek. OP coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse OP coin 2024 yılında $3.78 civarlarından $5.166 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. OP Coini 2024 yılında $4.41 $5.166 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı OP Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

OP Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için OP Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $5.166 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $4.41 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. OP coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $6.3 ve $6.93 arası olacaktır.

OP Coin Yorum – OP Coin Fiyat Tahmini

OP Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. OP Coin 2027 yılında $7.812 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $9.324 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

OP Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden OP coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince OP Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. OP Coin bu yılda $12.348 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. OP Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $11.34 $12.348 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için OP coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

OP Coin Yorumları (Analiz)

OP Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. OP coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde OP coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

OP Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

OP Coin Neden Yükseliyor?

OP Coin neden yükseliyor sorusunu OP coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. OP coin sahipleri, Token House ve Citizens’ House’dan oluşan iki katmanlı bir yönetim yapısı olan The Optimism Collective’e erişebilir. Daha sonra 2022’de Citizens’ House hayata geçecek. Yazılım güncellemeleri de dahil olmak üzere Optimism’e bağlı teknik seçimler, şu anda faaliyette olan Token House tarafından yönetilmektedir. Kamu malları için finansman kararları Yurttaş Evi tarafından alınır. Başlangıçta, Optimism, kamu mallarını finanse etmek için önemli bir platform olan Gitcoin’de para topladı.

OP Coin Uzun Vadede Ne Olur?

OP Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Her şey, bu yeni oluşturulmuş coinin uzun vadeli potansiyeline bağlı. Platformda çalışan güçlü bir dış geliştirici grubu olmasına rağmen, başarı garanti edilmez.
Yatırımcı, yatırım kararı vermeden önce platformun teknik özellikleri ve temel bilgileri hakkında kendi araştırmasını yapmalıdır.

1 OP Coin Kaç Dolar?

An itibariyle 1 OP Coin $2.52 dolardır. Son bir saat içerisinde OP Coin -0.63% oranında değişim göstermiştir.

OP Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede OP coin için takip edeceğimzi fiyat $5.166 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $3.15 $3.78 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :