OLAND Coin Nedir? (Oceanland)

OLAND Coin Nedir? (Oceanland)

Oceanland, kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. OLAND Coin Nedir sorusunun cevabı tabi bu kadar kısa değil.Oyuncular, ana karakter için gerekli kaynakları toplayarak gelir elde ederler. Oceanland, birkaç kripto varlığını DeFi ve NFT ile birleştirerek blok zinciri teknolojisinin farklı yönlerini bir araya getiriyor. Gelin hep birlikte göz atalım OLAND Coin Nedir, OLAND Coin Kimin OLAND Coin Ne işe Yarar, OLAND Ne Projesi ve OLAND Coin Hangi Ülkenin.

OLAND Coin Ne işe Yarar?

Oceanland, son derece deneyimli akademisyenler, tasarımcılar, mühendisler, geliştiriciler ve oyun meraklılarından oluşan bir ekip tarafından oluşturulan NFT blok zinciri tabanlı bir oyundur. Sadece adanın doğal güzelliklerinin tadını çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda adanın içinde saklı kalmış gizemleri çözmeye ve hayatta kalmaya çalışırken de heyecanlı bir macera yaşayacaksınız.

Play-to-Earn modeli, oyuncuların nispeten daha az eğlenceyle harika ödüller kazanabilecekleri oyunlardaki mevcut trend olabilir. Ancak Oceanland’de Keyfini Çıkarın, Keşfedin ve Kazanın, tüm oyuncuların aynı anda rahatlamasına, eğlenmesine ve pasif gelir elde etmesine yardımcı olur!

OLAND Coin Ödül Sistemi

Oyuncular oyun ekonomisinde önemli bir rol oynarlar ve oyunda daha büyük bir ekonominin parçası olmak için ödüllendirilirler.

Oceanland’de Amaç

Oyunculara yalnızca ek bir gelir akışı için bir şans değil, aynı zamanda oynaması eğlenceli bir oyun da sağlayın;
Herkesin katılabilmesi için düşük yatırım engelleri sağlayın.

OLAND Coin NFT’leri Nasıl Kazanılır?

NFT’ler işçilik, ticaret ve stake yoluyla elde edilebilir. Ayrıca hazırlanmış en düşük seviyeli NFT’lerinizi de yükseltebilirsiniz. Diğer birçok coini takas ederek, stake ederek ve yetiştirerek NFT basımı da mevcut olacak.

NFT Yükseltme

NFT’leri daha üretken bir sürüme dönüştürme işlemine Yükseltme denir. Oyuncuların bir NFT Aracını yükseltebilmeleri için, üst düzey NFT Aracının Biletine, yükseltilecek NFT Aracına ve gerekli kaynaklara sahip olmaları gerekir.

OLAND coin Oceanland’ın yerel coinidir ve oyun içi takas, bahis ve çiftçilik için kullanılır. Toplam 960.000.000 ÖLAND olacak toplam arz. OLAND Coin Nedir sorusuna gelin bir de ayrıntılı olarak bakalım.

OLAND Coin Nedir?

$OLAND, NFT olan oyun içi kaynakları satın almak için kullanılabilecek yerel bir coinidir. Oyuncular, oyunu oynayarak OLAND’larını artırabilecekler. $OLAND, merkezi ve merkezi olmayan borsalarda işlem görebilir. Kahramanımızın adada hayatta kalmasını sağlayan kaynak coinleri var.

$OLAND sahipleri, oyundaki coinlerini çiftçilik, stake ve takas ederek gelirlerini en üst düzeye çıkarabilecekler. DeFi operasyonları, oyunun ötesinde bir fayda sağlayarak $OLAND’a değer katacak.

NFT Marketplace, oyuncuların NFT’lerini, Booster Paketlerini ve Biletlerini takas edebilecekleri yerdir. Piyasadaki temel para birimi OLAND $’dır. Ödül Puanları, Oceanland tarafından listelenen Booster Pack’leri veya Booster NFT’leri almak için de kullanılabilir.

NFT Marketplace, Oceanland oynamak isteyen tüm oyuncular için ilk başlangıç noktasıdır. İlk NFT araçlarını buradan satın alacaklar ve aktif olarak bu araçlar için iyi pazarlıklar yapacaklar. Oyuncular ayrıca fazla NFT’lerini pazarda satabilirler.


OLAND Ne Projesi?

Oceanland, birkaç kripto varlığını DeFi ve NFT ile birleştirerek blok zinciri teknolojisinin farklı yönlerini bir araya getiriyor. Oyuncular, oyundaki coinlerini çiftçilik, stake ve takas ederek gelirlerini en üst düzeye çıkarabilecekler. Bu DeFi işlemleri, oyunun ötesinde bir fayda sağlayarak oyun belirtecine değer katacaktır. OLAND Coin Nedir yazımız burada son buluyor.

OLAND coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki OLAND coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz OLAND coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :