OLAND Coin Geleceği (2022)

OLAND Coin Geleceği (2022)

Blockchain üzerinde OCEANLAND adlı bir kazan-kazan hayatta kalma oyunu oluşturuldu. OLAND Coin Geleceği de bu OCEANLAND oyununun geleceği ile paralel. Bu cesur adayı keşfedin, malzeme toplayın, araçlar yapın, diğer oyuncularla eşya alışverişinde bulunun. NFT oyunu OCEANLAND, Binance Akıllı Zincir (BSC) blok zinciri sistemini kullanır. OCEANLAND oynamak için bir BSC cüzdanınız olmalı ve NFT araçları satın almalısınız.

Eşsiz NFT’ler elde etmek için hazine jetonlarını sistemimize yatırabilirsiniz. Desteklenen belirteçlerin listesi için web sitemize bakın. Temel hayatta kalma öğeleri yapmak için bir BSC cüzdanı oluşturmanız ve piyasadan NFT satın almanız gerekir. Oyunun para birimine OLAND denir. Kripto para borsalarında işlem görebilir.

O zaman OLAND Coin Yatırım Yapılır Mı, OLAND Coin Geleceği Nedir ve OLAND Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

OLAND Coin Yatırım Yapılır Mı?

OLAND Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. OLAND Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek OLAND Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Tahminlerimiz Oceanland fiyatının 2023 sonunda 0,088815 USD civarında olacağını, ancak 2024 sonuna doğru muhtemelen 0,1437 USD’ye ulaşabileceğini gösteriyor. , beklenmedik bir şekilde Oceanland başına 0,23251 USD gibi harika bir değer keşfettik. Oceanland’in hedef fiyatı ve gelecekteki fiyatlandırma için istatistikleri kontrol edin. OLAND Coin Geleceği ile ilgili parlak yorumlar duymaya başladık.

OLAND Coin Geleceği Nedir? (2022)

OLAND Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında OLAND coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız. OLAND Coin Geleceği ile ilgili tahminlerimiz aşağıda!

Oceanland’in 3 Temmuz 2022 itibariyle güncel fiyatı 0.042572 USD’dir. Fiyat tahmin motorumuz, Oceanland’in yarınki kapanış fiyatının en son fiyat hareketlerine dayanarak 0.040747 USD civarında olacağına inanıyor. Geçmiş fiyat verilerine göre 2022’nin sonunda Oceanland fiyatının 0,043914 USD’ye ulaşabileceğini tahmin ediyoruz. Ek olarak, tam olarak bir yıl sonra 0.054892 USD olabilir. Oceanland’in fiyatı önümüzdeki üç yıl boyunca 0.022891 USD ile 0.32133 USD arasında dalgalanabilir.


OLAND Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

OLAND coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 13 Haziran 2022 tarihinde 0.06$ dolardır. OLAND coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 0.04$ civarında bir miktar durdu. OLAND Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 0.032$ seviyelerinde oldu. OLAND Coin geleceği daha da parlak olabilir.

OLAND Coin Artar mı?

Normal görevlerinizden sembol parçaları toplayacaksınız. Bir gizem sembolü tamamen ifşa edildiğinde, bir ödül alacaksınız. Semboller, adada yaşayan çok eski bir kültüre ait eserlerdir. Günlük görevlerde bu sembollerin parçalarını toplayın, bilmeceyi çözmek için bunları kullanın ve size ödeme yapılacaktır.
Stake hazine jetonları, nadir NFT’ler almanıza izin verecektir.
Oyuncular, oyun içi eşyaları takas etmek için merkezi olmayan bir borsaya erişebilecekler. Elinizdeki NFT ekipmanını kullanarak madencilik yapabilir, meyve hasat edebilir, balığa çıkabilir, vahşi hayvanlar arayabilir, su toplayabilir ve depolayabilir ve ormandan dal, yaprak veya kereste toplayabilirsiniz. Onları piyasada sattığınızda, onları OLAND jetonları ile değiştirebilirsiniz.

OLAND Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :