OG Coin Nedir? (OG Fan Token)

OG Coin Nedir? (OG Fan Token)

OG Coin Nedir ne değildir analiz ettiğimiz yazımıza hoşgeliniz. OG Taraftar Tokeni (OG), Socios uygulaması ve hizmetlerinin kullanımı yoluyla OG taraftarlarına kulüp seçimleri üzerinde tokenize edilmiş bir güç sağlayan bir yardımcı program coinidir. Kullanıcılar, simgeyi üyelik anahtarı olarak kullanarak özel ödüller, takım tanıma ve diğer şeyler için rekabet edebilir. OG belirteçlerinin sahipleri, OG tarafından yayınlanan çok sayıda “hayran kararı” anketinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanma olanağına sahiptir. Sözleşme şartlarına göre OG, anket sonuçlarını takip etmelidir.

OG Coin şuan $4.77 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde OG coinin değişimi 7.89% seviyesindeyken son bir saatte -0.73% değişim göstermiştir. OG coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000757143 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 20.96436059 tane OG coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte OG Coin Nedir, OG Coin Kimin OG Coin Ne işe Yarar, OG Ne Projesi ve OG Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

OG Coin Nedir?

OG Taraftar Tokeni (OG), Socios uygulaması ve hizmetlerinin kullanımı yoluyla OG Esports Takımının (“OG”) taraftarlarına takım seçimleri üzerinde tokenize edilmiş bir güç sağlayan bir yardımcı program coinidir.

Spor ve eğlence işletmeleri için Socios, Chiliz tarafından desteklenen fan katılımı ve ödüller için blok zinciri tabanlı bir platformdur.

OG, Ethereum tabanlı bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirinde bir yardımcı program belirtecidir ve öncelikle aşağıdaki amaçlar için kullanılır:

 • Yönetişim: OG token sahipleri, OG tarafından yayınlanan çeşitli “taraftar kararı” anketlerinde akıllı bir sözleşme aracılığıyla oy kullanma olanağına sahiptir.
 • Teşvikler: OG sahipleri Socios’a katılarak ödüller kazanabilir.
 • Staking: OG, gelecekte fayda sağlamak için stake edilebilir.

Toplam 5.000.000 OG tokeni mevcuttur ve bunların 1.274.535’i başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi yoluyla destekçilere dağıtılmıştır. Kalan tokenler OG tarafından tutuluyor ve doğrudan borsalardan, topluluk etkinliklerine katılım ve Binance Launchpool aracılığıyla satın alınabiliyor. OG Coin Nedir sorusunu bugün biraz daha anlatacağız.

OG Coin Kimin? OG Coin Hangi Ülkenin?

OG Coin Nedir? (OG Fan Token)

Bugün OG, $CHZ destekli blockchain mobil uygulaması Socios.com ile uzun vadeli bir stratejik ittifak açıkladı. İki işletme, bu teknolojiden en iyi şekilde yararlanarak OG hayranlarının katılımını en üst düzeye çıkarmak ve geliştirmek için işbirliği yapacak.

Dota 2 Dünya Şampiyonları, Socios.com’a kaydolan ilk espor organizasyonudur. Birlikte, 850.000 küresel hayranı için OG Taraftar Tokenları oluşturacaklar. West Ham United, Juventus ve Paris Saint-Germain gibi üst düzey futbol organizasyonlarına kaydolurlar.

Takım, taraftarlarını OG Taraftar Tokenları sayesinde uygulama aracılığıyla anketlerde oy kullanmak gibi kulüp faaliyetlerine dahil edebilecek. Token sahipleri özel teşviklere, deneyimlere ve içeriğe erişebilecek.

Johan, “Socios.com, taraftarlarımıza yeni deneyimler, sevdikleri takımla birlikte katılma şansı ve kulübün karar verme sürecinde oynayabilecekleri bir rol sunmamız için heyecan verici ve yenilikçi bir yöntem” dedi. Sundstein, OG’nin CEO’su. Juventus, West Ham United ve Paris Saint-Germain gibi ünlü sporcularla eğlencenin geleceğini şekillendirmek için çalışan Socios.com’un ilk espor ortağı olmaktan onur duyuyoruz.

Socios.com’un CEO’su ve kurucusu Alexandre Dreyfus şunları söyledi: “İlk espor ekibimiz olan OG’yi Socios.com platformuna davet etmekten heyecan duyuyorum. Mükemmel bir hayran kitlesiyle espor son yıllarda muazzam bir şekilde büyüdü ve yapmaya devam etmesi bekleniyor.

Dota 2 Dünya Şampiyonları OG, çeşitli spor sektörlerinden seçkin kulüplerden oluşan sağlam bir ekosistem oluştururken, e-spor taraftar etkileşiminin geleceğine öncülük etmeye yardımcı olacak. Uygulamaya dikey bir Taraftar Token olarak e-spor ekleyerek, büyük bir ana akım kullanıcı grubuna blockchain teknolojisinin ve kripto para birimlerinin avantajlarını tanıtabiliriz.

Kulübün DNA’sı ile tam bir uyum içinde olan OG:, hayranlarıyla etkileşimini geliştirmesini ve iyileştirmesini sağlayacak Socios.com ile işbirliğini sabırsızlıkla bekliyor. OG Coin Nedir sorusunda bu kısım çok önemliydi.

OG Coin Ne işe Yarar?

OG Coin Nedir sorusu akdar OG Coin ne işe yarar sorusu da çok aratılıyor. Token sahipleri, Socios platformu faaliyetlerine (anketlere oy verme, yarışmalara ve sınavlara katılma, benzer düşünen kişilerle bağlantı kurma/sohbet etme vb.) katılabilir ve aşağıdakiler gibi teşvikler kazanabilir: Yetkili OG ürünlerinde özel indirimler.
özel karşılaşmalar

 • Meşru çevrimiçi perakendecilerden geri ödeme teklifleri.
 • Uygulama içi CHZ avantajları.
 • Elektronik rozetler.

OG belirteçlerinin gelecekteki kullanımları şunları içerir:

 • OG belirteçleri ile VIP ürünleri ve hizmetleri satın almak.
 • Ortak uygulamalarda ve web sitelerinde OG erişim entegrasyonu.

Dolaşımdaki toplam 5.000.000 coinden yaklaşık 1.274.535’i taraftar coini teklifinin bir parçası olarak takım taraftarlarına verildi. Kalan tokenler OG tarafından tutuluyor ve doğrudan borsalardan, topluluk etkinliklerine katılım ve Binance Launchpool aracılığıyla satın alınabiliyor.

1.250.000 OG tokeni, şu anda OG’ye ait olan OG tokenleri için 4 yıllık, aylık doğrusal hak kazanma programı süresince Haziran 2020’den başlayarak yıllık olarak piyasaya sürülecek.

Chiliz, Socios ve OG, OG tokenlerini ekibin e-ticaret projelerine, dünya çapındaki hayran etkileşim planına ve dijital pazarlama stratejisine tanıtmak ve entegre etmek için çalışmaya devam edecek. OG Coin Nedir ve ne işe yarar anlatmaya çalıştık.


OG Ne Projesi?,

OG Taraftar Token’ın mevcut topluluk büyüme stratejileri şunları içerir:

 • Token sahiplerinin yönetişim konusunda oy kullanmalarını sağlayan anketler hala geliştirilmektedir.
 • topluluğu sürekli olarak sosyal medyaya dahil etmek.
 • OG belirteci ile ilgili makaleleri yaygın olarak okunan yayınlarda yayınlamak.

OG Taraftar Token için, gelecekteki potansiyel topluluk oluşturma taktikleri şunları içerir:

 • OG coinini pazarlamak için OG oyuncularını kullanmak.
 • Coin sahipleri için ücretsiz bilet ve diğer deneyimler kazanmak için devam eden yarışmalar başlatmak.
 • Socios tarafından desteklenen dillerin sayısını artırmak.

OG Coin Nedir, ne işe yarar OG ne projesi sorularına cevap aradık.

OG coin ile ilgili detaylı ve güvenilir bilgileri size ulaştırmaya çalıştığımız bu makalemizin de sonuna geldik. Umarım aklınızdaki OG coin nedir sorusunu giderebilmişizdir. Yukarıda bahsettiklerimiz OG coin ile ilgili herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken kaybettiğinizde sizi çok üzmeyecek rakamlar üzerinden bolca araştırma yapıp yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Binance ve BinanceTR gibi güvenilir borsalar üzerinden yatırım yaparsanız paranız güvende olacaktır.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :