NMR Coin Geleceği (2022)

NMR Coin Geleceği (2022)

Numerai adlı San Francisco merkezli bir riskten korunma fonu son zamanlarda çok popüler. NMR Coin Geleceğini analiz etmek için yazdığımız yazımız da bu yüzden önemli. Kullanıcılar küresel borsalara yatırım yapmak için yapay zekayı kitle kaynaklı olarak kullanmak için Ethereum coini olan Numeraire’i kullanıyor. Numeraire (NMR) coinlerinin sahipleri, NMR coinlerini her hafta belirli projeksiyonlar üzerine bahse girebilir.

Yatırımcılar, piyasanın nihayetinde kitle kaynaklı hedge fon uygulamalarını tercih edeceğini düşünürse, sayısal kripto para birimine yatırım yapabilirler. O zaman NMR Coin Yatırım Yapılır Mı, NMR Coin Geleceği Nedir ve NMR Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

NMR Coin Yatırım Yapılır Mı?

NMR Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. NMR Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek NMR Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

Teknik göstergelerimiz, Numeraire’in 200 günlük SMA’sının önümüzdeki ay azalacağını ve 28 Temmuz 2022’ye kadar 20,80 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. 28 Temmuz 2022’ye kadar Numeraire’in 50 Günlük SMA’sının 9,53 dolara ulaşması bekleniyor.

Popüler momentum osilatörü Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir kripto para biriminin aşırı alınıp alınmadığını (70’in altında) veya aşırı satılıp satılmadığını (30’un altında) belirleyebilir. (70 üstü). RSI okuması 40.86 olduğu için NMR piyasası şu anda nötr bir konumda. NMR Coin Geleceğinde bu bir dönüm noktasında olduğumuzu gösteriyor.

NMR Coin Geleceği Nedir? (2022)

NMR Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Haziran ayında NMR coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız. Numeraire’den iki benzersiz uygulama, çeşitli tüccar türlerine yöneliktir:

  • Sinyaller, belirli bir hisse senedi veya ticaret yaklaşımını destekleyen borsa stratejilerini paylaşmak için bir platformdur.
  • Kullanıcıların finansal piyasalarla ilgili ticaret algoritmaları sunduğu haftalık rekabet, herkesin en olası olduğuna inandığı sonuca bahis oynamasına olanak tanır.

Ethereum blok zincirindeki bir dizi akıllı sözleşme olan Erasure protokolü, ekosistemin temeli olarak hizmet eder. Numerai’ye, NMR coinlerini doğru şekilde stake eden kullanıcıları tazmin etme veya yapmadıysa onları yok etme yeteneği verir.

Numerai, uygulama ağının kullanıcıları tarafından yapılan tüm tahminleri birleştirmek için bir “meta model” veya yapay zeka toplama modeli kullanır.


NMR Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

NMR coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 17 Mayıs 2021 tarihinde 96.1$ dolardır. NMR coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 76$ civarında bir miktar durdu. NMR Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2022 yılı Haziran ayında 4.1$ seviyelerinde oldu. NMR Coin Geleceğinde tekrar 76 dolarları görür mü bilmem ama umut ve potansiyel çok yüksek.

NMR Coin Artar mı?

Numeraire fiyatlandırmasının uzun vadeli yönünü tahmin etmenin bir tekniği, onu diğer önemli teknolojik gelişmeler ve trendlerle karşılaştırmaktır. Numeraire’in fiyatı, büyüme yörüngesi internet veya büyüme evreleri boyunca Google ve Facebook gibi büyük teknoloji firmalarınınkiyle aynı olsaydı, 2023, 2024 ve 2025’in sonunda olacağı gibi olması tahminler dahilindedir. NMR Coin Geleceği de bu platformlar kadar parlak olabilir.

En iyi senaryoda, NMR fiyatının Facebook büyümesini takip ettiğini varsayarsak, 2025’te 98.28$’a ulaşacaktır. Numeraire internetin genişlemesini takip ederse, 2025 için tahmin 19.37$ olacaktır.

NMR Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :