NEPT Coin Nedir? (Metanept)

NEPT Coin Nedir? (Metanept)

NEPT Coin Nedir sorusunu en net cevabını MetaNept takımından alıyoruz. Vizyonumuz, yeni nesil iletişim, e-ticaret ve eğlence için tamamen yeni bir dünya inşa etmektir. Ve, herkesin genişleyen ortamları keşfedebileceği, VA olaylarını deneyimleyebileceği, oyunlar oluşturabileceği ve oynayabileceği ve kendilerini alternatif bir dijital gerçekliğe kaptırırken deneyimlerinden sorunsuz bir şekilde para kazanabileceği, blockchain teknolojisiyle desteklenen açık, sosyal ve sanal bir alan yaratmak istiyor.

Nept ile, üyelerin belirli NFT’leri satın aldıktan sonra erişebilecekleri, belirgin şekilde çeşitli deneyimlere sahip, sürükleyici, fütüristik, çok ortamlı bir metaverse yaratıyoruz. Üyeler, bu ortamlara erişmenin ötesinde, Nept DAO’ya katılarak yönetişimde aktif bir rol alırken, bunların üzerine inşa etme yeteneğine de sahip olacaklar. Bir içerik oluşturucunun bakış açısından, üyeler yeni NFT varlıkları tasarlayabilir ve bunlar üzerinde tam mülkiyeti koruyabilir. Bütünsel bir kendi kendini idame ettiren ekonomi oluşturmak için meta veri deposundaki tüm işlemler, kullanıcıların platformdaki çeşitli etkinlikler aracılığıyla satın alabilecekleri veya kazanabilecekleri yerel Nept belirteci (NEPT) tarafından desteklenmektedir.

Bu heyecan verici yeni yolculuğun sadece ilk aşamalarındayız ve gelecek çok şey var. VVe, Web’lerin geleceğine doğru inşa ederken topluluğumuzu sürekli olarak genişletmek istiyor.

Son Mektup

Yıl 2222 ve Neptunians X’in sonu geldi. Çağlar boyunca, tüm uygarlık ölümsüzlüğe takıntılıydı. Ölümü aldatmak için kendilerini genetik olarak değiştirmek için tehlikeli deneyler yaptılar. Ama hepsi boşunaydı. Tüm bu deneyler sonucunda üreme yeteneklerini kaybetmişlerdir. Bütün bilimsel bilgilerine rağmen bir çözüm bulamadılar. Irkları yok olmaya başladığında, hayatta kalmak için tek umutlarının başka bir yerde ortak bulmak olduğunu anladılar.

Sonunda Dünya’ya ulaşmadan önce ortak aramak için evreni geçtiler. Ama gezegen ölüyordu. Yüzyıllarca süren sömürü, bir zamanlar canlı ve gelişen gezegeni yok ederek deniz seviyelerinin yükselmesine ve son derece kirliliğe yol açmıştı. Neptunians X, kendilerini kurtaramasalar bile insanları kurtarmaya çalışabileceklerini ve kibirlerinden kurtuluş arayabileceklerini fark ettiler. Böylece insanlara ulaştılar ve insan ırkını kurtaracak bir teklif sundular.

Neptunians X, insanları gezegenlerine rehabilite edecek ve yaşamaları için Dünya benzeri bir ortam – Neptown – yaratacaktı. Yavaş ama yakın bir yok oluşla karşı karşıya kalan insanlar, ilk başta şüpheli olsalar da, Neptunian X’lerin teklifini kabul ettiler ve Dünya’yı geride bıraktılar. Neptunians X, insanları evde hissettirmek için bir Las Vegas temalı Hotel and Resort olan Elysian’ı yarattı. Elysian, müzik konserleri, spor etkinlikleri, alışveriş salonları, sinema salonları vb.

Elysian’da insanlar sadece Neptunians X ile temasa geçmekle kalmadılar, kültürel ve bilimsel bilgi alışverişinde bulunmaya başladılar, hatta bazıları kendi aralarında güçlü dostluk bağları kurdular. İnsanlar, minnettarlıklarının bir işareti olarak, bundan böyle hayırseverleri olan Neptunians X’in onuruna kendilerine Nept Evrimi X adını vereceklerini ilan ettiler. Hem erkek hem de kadın olmak üzere insanlarla çiftleşebileceklerini anladıklarında işler beklenmedik bir hal aldı.

NEPT Coin Nedir? (Metanept)

NEPT Metaverse Dünyası

Nept, belirgin şekilde farklı temalara sahip iki farklı ortama sahip keşif, keşif ve yaratma ile dolu geniş bir 3B metaverse’dir: Neptwild, vahşi ve kurak bir dünya ve Neptown, Yerli Neptunians X ve Nept Evolution X’in yaşadığı fütürist Dünya benzeri bir ortam. belirli NFT’leri satın alarak bu ortamlara erişin ve bu ortamlarda bu ortamlara özgü NFT avatarları ile temsil edilecektir. Nept içinde, NFT sahipleri Neptown veya Neptwild vatandaşı ve Nept ekonomisinin bir parçası olurlar. Kullanıcılar ayrıca yaratıcılıklarını paylaşmak ve para kazanmak isterlerse Marketplace’te buluşabilirler.

Nept Token, meta veri deposu içindeki değişim aracıdır. Oyun içi varlıkları satın almak, satmak, takas etmek ve değiştirmek için kullanılır. Ek olarak, Nept belirteci meta veri deposunun çeşitli alanları için bir giriş noktası olarak da kullanılır; oyunlara, sanal konserlere ve kulüplere erişim, eğlence, sanal gayrimenkul yatırımı, oyun içi materyaller için madencilik, diğer oyunculara hizmetler için ödeme yapma ve sosyal deneyimler için. Sanal dünya için dijital bir para birimidir.

Nept, kullanıcıların farklı sanal dünyaları ve toplulukları keşfetme ve deneyimlerinden para kazanma özgürlüğüne sahip etkileşimli bir 3B evrendir.

Özünde, Nept Metaverse, Nept ekonomisi içinde sosyal etkileşim, oyun oynama ve sanal varlıkların izlenmesi için sanal bir merkez olarak tanımlanabilir. Ancak Nept metaverse’de, herhangi bir sınır yoktur.

Özünde, Nept Metaverse, Nept ekonomisi içinde sosyal etkileşim, oyun oynama ve sanal varlıkların izlenmesi için sanal bir merkez olarak tanımlanabilir. Ancak Nept metaverse’de nelerin dahil edilebileceği konusunda bir sınır yoktur. Metaverse, tek başına veya başkalarıyla birlikte atılabilecek çeşitli görevlere ve maceralara bağlanmak için bir portal sağlar. Örneğin, Neptwild’in çorak topraklarındaki yarış ve keşif oyunları, terk edilmiş tapınaklarda atış oyunları, Neptown’da uçmak için uzay gemileri, ele geçirilecek, savunulacak veya erzak için kullanılacak üsler vb. dahil edilmesi planlanmıştır.

Nept, oyunculara yeni bölgeler sunuldukça sürekli genişleyecektir. Nept Metaverse’de değişen boyutlarda birden fazla hub olabilir. Seçtiğiniz gibi oynama özgürlüğü, her zaman etkileşimli olan çeşitli ve dinamik bir deneyim yaratır ve oyuncuların kaynaklar için işbirliği yapmasına veya rekabet etmesine olanak tanır. Görevinize kendi başınıza başlayabilir veya ödüller için hedeflere ulaşmak için diğer kullanıcılarla takım oluşturabilirsiniz, hatta belki de diğer kullanıcıların sahip olduklarını elde etmek için oyunculara karşı oyuncularla ve etkinliklerle meşgul olabilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur.

NEPTWILD – Vahşi Bir Gezegen

NEPT Coin Nedir? (Metanept)

Neptunians X’in evi olan Neptwwild, çorak arazileri olan ve göklere uzanan – hoocdloos – kayalık kulelerle noktalı, kurak bir clesolate çölü andıran vahşi bir gezegendir. Neptwild’de gelişen biyolüminesan algler, manzarayı pembe, mor, mavi ve yeşil tonlarıyla boyayarak ürkütücü bir parıltı verir. Neptwild ayrıca Neptunian X NFT avcılarının keşfedebileceği tepeler, mağaralar ve diğer coğrafi özelliklere sahiptir.

Neptwild, altın, metal ve taş gibi doğal kaynaklar açısından zengindir ve kullanıcılar yeni özellikler oluşturmak için madencilik yapabilir ve depolayabilir veya bunlarla Pazar Yeri’nde ticaret yapabilir. Kullanıcılar, konserler ve e-spor gibi canlı yayın etkinliklerine katılmanın yanı sıra, diğer kullanıcıların katılmasına izin vererek para kazanabilecekleri kendi oyunlarını da oluşturabilirler.

NEPTOWN – Modern ve Fütürist Bir Ortam

Modern, fütürist Dünya benzeri bir ortam olan Neptomm, Neptünlüler tarafından Nept Evolution X’in yeniden parçalanması için yaratıldı. Onları evlerinde hissettirmek için, Nept Evolution X’in eğlenebileceği ve Dünya’da geride bıraktıklarını deneyimleyebileceği Elysian’ı da yarattılar. Neptown ayrıca, kullanıcıların sanal öğeleri takip edebilecekleri ve sanal yaratımlarını sergileyebilecekleri bir pazaryeri ve galeriye sahiptir. Ayrıca kullanıcılar, diğer kullanıcıların katılmasına izin vererek para kazanabilecekleri kendi oyunlarını oluşturabilirler. Bu ortamlara Neptunian X ve Nept Evolution X avatarları erişebilir. Ek olarak, belirli miktarda Nept Token sahibi olan kullanıcılar bile oyunlara erişebilir veya konserler, sporlar, podcast’ler gibi sanal etkinliklere katılabilir ve pazarı ziyaret edebilir.

Galeri ve Pazar Yeri

Neptown, kullanıcıları, yaratıcıları ve geliştiricileri yarattıklarından para kazanmaya teşvik ettiği için Nept ekonomisinin merkezinde yer alan Marketplace ve Galeri’ye sahiptir. Kullanıcıların NFT’lerini Marketplace’te takas etmelerine izin vermenin yanı sıra, kullanıcılar kreasyonlarını galeride görüntüleyebilir. Kullanıcılar yaratıcılıklarını paylaşabilir ve para kazanabilir. Örneğin, bir sanatçı, başkalarının kendi topraklarında kullanmak isteyeceği şeyler tasarlayabilir veya bir müzisyen, şarkılarını ücret karşılığında sanal dünyalarda dinleyiciler için yayınlayabilir. Bu kreasyonların her biri, kişisel olarak sahip olabileceğiniz ve diğer Neptün vatandaşlarına satabileceğiniz blok zincirinde benzersiz bir NFT’dir. Nept, kullanıcıların yarattıklarının sunucularımızda güvenli bir şekilde saklanmasını sağlarken, sahiplik kanıtının yanı sıra önemli dijital bilgiler de bir blok zinciri ağında depolanır.

Galeri ve Pazaryeri, Nept platformunun kullanıcıları tarafından erişilebilir, ancak kendilerine sunulan işlevsellik seviyeleri satın aldıkları NFET’lerin türüne bağlıdır. Örneğin, herhangi bir NFT veya Nept jetonu satın almamış kullanıcılar yalnızca galeriyi ve pazarı görüntüleyebilir. Bir öğe satın almak veya bir öğeyi görüntülemek gibi herhangi bir işlem yapmak isterlerse, ya bir NFT satın almaya ya da crowdsale panosundan veya gelecekte birkaç merkezi ve merkezi olmayan borsadan Nept Token satın almaya yönlendirilecekler. Buna ek olarak, pazar, NFT sahipliğinin parçalara ayrılmasını sağlar. Kullanıcılar, NFT’lerin ve Grupların sahipliğini satın almak ve paylaşmak için kaynaklarını bir araya getirebilir.

NEPT Coin Nedir? (Metanept)

Başlangıçta, Marketplace & Gallery web tabanlı bir değişim merkezi olacak, ancak daha sonra kullanıcıların potansiyel alıcıları daha kapsayıcı, müşteri odaklı bir deneyim görebilecekleri Mept metaverse içinde başlatılacaklar.

Eğer siz de NEPT Coin almak isterseniz Bitmart üzerinden satın alabilirsiniz. Bitmart üyeliği açmak için bu linki kullanabilirsiniz.

MetaNEPT Takım

NEPT Coin Nedir? (Metanept)

Alexandre – Kurucu Ortak ve CFO

Alexandre son 20 yıldır finansal hizmetlerde çalışıyor ve 2015’ten beri kripto alanına yatırım yapıyor. Monako ve Singapur’da blockchain projelerini yönetti.

Zack – Teknolojiden Sorumlu Başkan

Zack, Hukuk ve İşletme alanında bir geçmişe sahiptir ve Bilgisayar Mühendisi olarak görev yapmıştır. Etkileyici bir portföy oluşturmuş olan Oyun, NFT’ler ve Crypto Trading konusunda tutkulu. Vizyonu ile uyumlu olduğu için Nept’e katıldı.

John – Baş yönetici

John, son 10 yıldır pazarlama ve proje geliştirmede çalıştı. 2017’den beri Crypto alanına yatırım yapıyor ve ticaret yapıyor – Crypto, NFT’ler ve Defi’nin büyük bir hayranı.

Maria – Pazarlama Şefi

Maria dijital ve sayısal dünya konusunda tutkulu. İnsanları sosyal marka kampanyalarında birbirine bağlayarak dünyayı daha iyi bir yer haline getirme yeteneğine inanıyor.

Dave – Sanatçı/Influencer

Dave’in müzik endüstrisinde güçlü bir geçmişi var ve dünya çapında büyük müzik etkinlikleri organize ediyor. Uluslararası şarkıcılar, DJ’ler, aktörler ve diğer ünlülerle en iyi ortaklıkların anahtarıdır.

Satish – Araştırma Analisti

Satish, Nept’e benzersiz bilgiler sunuyor ve “Blockchain ve Dijital Para Birimleri” alanında yüksek lisans derecesi ile mezun oldu.

Sergey – Bilgisayar mühendisi

İlk Profesyonel Bitcoin madencilerinden biri olan Sergey, Nept projesinin tüm teknik yönleriyle ilgilenir.

Alexey – Siber Güvenlik Geliştiricisi

10 yılı aşkın deneyime sahip özel bir profesyonel

Julian – Profesyonel oyuncu

Oyun, Video oyunları ve VR konusunda uzman olan Julian, AI, VR, 4d vb. dahil olmak üzere en iyi teknolojileri uyarlamak ve geliştirmek için rehberimizdir.

Cha – Sanat Yönetmeni

Üretim başkanı ve Unity uzmanı Cha, ekibin İsviçre bıçağı ve yetenekli rehberidir. Oyun sanatı proje yönetimi alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Cha, 3D endüstrisinde 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Jo – birlik uzmanı

Jo takımın sanatçısıdır. Ona bir yön verin, yolunu ve çevresini hayal etsin. 3D tasarım ve animasyon alanında yüksek lisans derecesi ile mezun olan Jo, kariyerine 8 yıl önce başladı ve merdivenin zirvesine çıktı.

Kris – 3D sanatçı

Kris, takımın 3 boyutlu gözü. En iyi 3B ortamları ve karakterleri gözlemler, çizer ve tasarlar. 3D tasarım ve animasyon alanında yüksek lisansa sahip olan Kris, kariyerine 8 yıl önce yetenek ve başarıyla başladı.

Jil – Takım menajeri

Jil, aydınlanmış fikrini vermek için omzunuzun üzerinden bakan ve son teslim tarihinin karşılanıp karşılanmayacağını soran kişidir. Her zaman müşteri odaklı olan Jil, ekibi oluşturmadan önce bankacılık sektöründeki becerilerini mükemmelleştirdi.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :