NEAR Coin Geleceği (2022)

NEAR Coin Geleceği (2022)

NEAR Coin Geleceği konusunda söyleyeceklerimiz sizi heyecanlandırabilir. NEAR Protokolü, demokratik bir bulut bilişim platformu olarak hizmet etmeyi amaçlayan akıllı sözleşme desteğine sahip, halka açık bir Hisse Kanıtı sağlayan blok zinciridir.

NEAR Protokolü, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmıştır ve akıllı sözleşme işlevine sahip halka açık bir Hisse Kanıtı (PoS) blok zincirine sahiptir. NEAR Collective tarafından oluşturulan NEAR, merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırmak için inşa edilerek Ethereum ve EOS ve Polkadot gibi diğer akıllı sözleşme özellikli blok zincirleriyle rekabet etmeyi amaçlıyor.

NEAR olarak da bilinen yerel NEAR belirteci, işlem maliyetlerini ve depolama maliyetlerini karşılamak için kullanılır. İşlem doğrulayıcı olarak hareket ederek ağ konsensüsüne ulaşmada yer alan belirteç sahipleri, NEAR belirteçlerini de stake edebilir.

O zaman NEAR Coin Yatırım Yapılır Mı, NEAR Coin Geleceği Nedir ve NEAR Coin Artar mı sorularına cevap arayalım.

NEAR Coin Yatırım Yapılır Mı?

NEAR Coini 2022 yılı için yatırım yapılabilecek coinler listesinde gösteriliyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. NEAR Coin’in riskleri olduğu gibi gelir getirme potansiyeli de var. 2022 yılında yatırım yapılacak coinler listesi çıkarmak istesek NEAR Coin’i koymazsak eksik kalır. Eğer siz farklı bir şey düşünüyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve yatırım yapacak arkadaşlara rehber olun.

NEAR Coin Geleceği, yüksek projeksiyonlar, iddialı bir duruş ve ciddi bir Ethereum rakibi olma potansiyeli ile Near Coin için umut verici.

NEAR Coin Geleceği (2022)

NEAR teknolojisinin artan talep karşısında uygulanabilirliği ve kripto paranın kamuoyu tarafından kabulü, kripto para piyasasının şu anda ne kadar öngörülemez ve güvenilmez olduğu göz önüne alındığında, görülmeye devam ediyor.

Mevzuatın kripto para birimlerini olumsuz etkilemesi veya makroekonomik faktörlerin, sözde faydalarından bağımsız olarak tüm kripto para birimlerinin fiyatlarında düşüşe neden olması durumunda Near Coin etkilenecektir.

Birçok analist bunun akıllıca bir yatırım olabileceğine inanıyor. Bununla birlikte, kripto para piyasasının son derece değişken olduğunu ve tüm coinlerin ve tokenlerin değerinin hem yukarı hem de aşağı gidebileceğini unutmayın. NEAR Coin Geleceği açısından bu yorumlar gerçekten önemli.

NEAR Coin Geleceği Nedir? (2022)

NEAR Coin’in geleceği konusunda net bir şey söylememiz tabi ki doğru olmaz. 2022 yılının Temmuz ayında NEAR coin’in geleceği için söyleyebileceklerimiz sınırlı olur ama tabi tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Tahminlerin, fiyat hareketinin potansiyel yönü için bir rehber olarak faydalı olabileceklerini, ancak bunların mutlak olmaktan ziyade olasılıklar olarak görülmesi gerektiğini akılda tutmak çok önemlidir. Bu, özellikle uzun vadeli projeksiyonlar göz önüne alındığında doğrudur, çünkü bunlar, kripto para piyasasının içsel oynaklığı ve gelecekteki değerler üzerinde etkisi olabilecek sayısız bilinmeyenler nedeniyle zaman zaman tamamen yanlış olabilir.

NEAR Coin Geleceğinin değişken olabileceğini akılda tutarak bazı NEAR coin fiyat tahminlerine bir göz atalım.

WalletInvestor, NEAR Protocol’ün bir yılda 21,76 $’a yükseleceğini iyimserlikle tahmin ediyor. Platform, bir NEAR coinin fiyatının beş yıl içinde 62.958 $ olacağını öngörüyor.

Gov.capital’den 2022 için daha iyimser bir NEAR Protocol fiyat tahmini, Near coinin bir yılda 42.98 dolara ve beş yılda 368.70 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

Daha temkinli bir tahminde, DigitalCoinPrice, NEAR Protocol fiyatının 2023’te ortalama 10.55$’a yükselmeden önce 2022’de 9.34$’a ulaşabileceğini tahmin ediyor. Web sitesindeki NEAR Protocol fiyatlandırma tahmini 2025 için 14.08$. NEAR Coin Geleceği ile ilgili çok iyimser gözüküyorlar.


NEAR Coin En Fazla Ne Kadar Oldu?

NEAR coin’in bu güne kadar ulaştığı en büyük değer 16 Ocak 2022 tarihinde 20.44$ dolardır. NEAR coin en fazla ne kadar oldu diye merak ediyorsanız 16$ civarında bir miktar durdu. NEAR Coin’in yükselişinden sonraki en düşük seviyeleri ise 2021 yılı Temmuz ayında 1.624$ seviyelerinde oldu.

NEAR Coin Artar mı?

NEAR Coin 14 Ocak’ta 20.38 $ ile yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Maliyet sonunda 24 Şubat’ta 7.59 $’a düştü. Ancak, NEAR Coinhızla toparlanarak 1 Mart’ta 11.8 $’dan kapandı ve 8 Mart’ta 9.58 $’a düştü. 2022.

Near Coin Mart ayında yükselmeye başladı ve 8 Nisan 2022’de 19.64 dolara yükselmeden önce 30 Mart 2022’de 14.67 dolarla zirve fiyatına ulaştı.

NEAR Coin13 Nisan 2022’de 16.13$’a düştü ve 30 Nisan’a kadar 10.13$’a kadar düştü. 13 Mayıs 2022 itibariyle NEAR Coin’İN fiyatı 7.19 $ ‘dır. CoinGecko’ya göre NEAR Coin, Mayıs 2021’den bu yana yüzde 45 arttı. NEAR Coin Geleceği ile ilgili size aktarabileceklerimiz bu kadar.

NEAR Coinin geleceği ile ilgili yapmaya çalıştığımız analizleri içere yazımız burada son buluyor. Yukarıda yaptığımız bütün analizler ve tahminler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak isterseniz, riskli projelere bütçenizden sınırlı bir miktarı ayırmanızı ve ayrıntılı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de ortaya çıkan borsa dolandırıcılarına kesinlikle itibar etmeyiniz ve Binance gibi global borsaları tercih ediniz. TrBinance platformunda da üyelik açın ve hiç komisyon ödemeden paralarınızı Türkiye’deki banka hesaplarına çekin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :