Merge Coin (Merge BCDG)

Merge Coin (Merge BCDG)

Medeniyetlerdeki devrim, toplumların üretkenliği ile ölçülür. Birincisi, makineler ve elektrik tarafından yönlendirilen Sanayi Devrimiydi. Şimdi, bilgisayar kullanımı yoluyla fikirler tarafından yönlendirilen yirmi birinci yüzyılın Teknolojik Devrimi içindeyiz. İnternet birbirimizle iletişim kurma şeklimizi değiştirdi. Artık dünya çapındaki bilgisayar ağlarında değer alışverişi yapmak için bir yola ihtiyacımız var. Küresel olarak dağıtılmış kriptografik defterleri veya daha yaygın olarak adlandırılan “blok zinciri” kullanmak. Devrime katılmanıza yardım edelim.

Misyonumuz, Değerlerimiz ve Sloganımız

Fikirler geliştirmeye ve yeni hedeflere ulaşmaya çalışıyoruz. Merge, yetenekli ve yetenekli bireyleri bir araya getirerek, dünyanın benimsenmesini ve blok zinciri teknolojisinin entegrasyonunu takip eden ekipler oluşturmak için bir araya getirirken, yaşamı değiştiren bir deneyimin parçası olmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

“Dünü hatırlayarak ve her ikisinden de en iyi şekilde yararlanarak bir gün ayırın.”

Jonathan Astié
Kurucu & CEO

Merge Coin (Merge BCDG)

Neden MERGE’i Seçmelisiniz?

Göreve özel uygulamalar geliştirmek için gereken blok zinciri ve çeşitlendirilmiş bilgiyi anlıyoruz. Sistem performansını optimize etmek için gereken her katmanda Tam Yığın aşinalığına keskin bir gözle özel dikkat. Unutmayın, uzun vadeli başarı elde etmek için güvenliğin ön planda olduğunu unutmamak gerekir.

Gezgini Engelle

Blok zinciri verilerini elde etmek için çok sayıda API’ye sahip tam özellikli ve sezgisel blok zinciri gezginimizi keşfedin. Madeni para hareketi, Masternode verileri ve ağ özellikleri, piyasa fiyatı ve tüm sosyal ağlarınıza bağlantılar konusunda güncel kalmanıza yardımcı olur.

DNS Ekici

Bir blok zinciri ağındaki en önemli şey, mevcut ve çalışan düğümlerle bağlantı elde etmektir. DNS ekme aracımız, ağdaki çalışan düğümleri algılar ve test eder, böylece zincirinizin çatallanmasını önler.

Blockchain Geliştirme

İş ihtiyaçlarınız için benzersiz, küresel olarak dağıtılmış bir defter oluşturabiliriz. İster İş Kanıtı (POW) olsun, ister bir test ağında veya ana ağda Hisse Kanıtı’na (POS) geçiş olsun, ihtiyaçlarınızı ve özel gereksinimlerinizi karşılarız.

Jeton Değiştirme Uygulaması

Sektörün ilk ve tek “On-Chain Proof of Burn” takas uygulaması. 14 binden fazla 100+ jeton takasıyla kanıtlanmış bir sicilimiz var. Eşsiz başarı için üçlü muhasebe ile katmanlı güvenlik.

Ürün Mağazası

Kar paylaşım mağazamızla bugün mal satmaya başlayın. Ekibiniz için para kazanırken topluluğunuzu markalı öğeler etrafında oluşturun!

RocketBot Pro nedir?

Topluluk katılımını ve jeton dağıtımını hızlandırmak için jetonunuzu RocketBot’taki jeton projeleri listesine ekleyin. RocketBot Pro aracılığıyla kripto blok zinciri belirteçlerini dağıtmak, kullanıcıları ödüllendirmenize ve reklam kampanyalarınızı artırmanıza olanak tanır.

RocketBot Pro ile airdropları ve eşantiyonları kolayca planlayabilirsiniz. RocketBot’taki belirteç projeleri listesi ve pazarlama ve reklamcılık çabalarınızı artırmak için platformu nasıl kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

RocketBot, çok yönlü bir platform ve yerel kripto cüzdanıdır. Kripto para birimlerini saklamanıza ve yönetmenize olanak tanır. Bununla birlikte, platformu kripto göndermek ve hatta kendi tokenlerinizi listelemek için de kullanabilirsiniz.

Kripto gönderme yeteneği, reklamverenlerin hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için RocketBot’u kullanmalarına olanak tanır. Reklamverenler, kullanıcıları sosyal medya gönderilerini retweetledikleri ve beğendikleri için ödüllendirebilir.

RocketBot kullanıcıları, hızlı bir şekilde bir kripto airdrop veya hediye ayarlayabilir. Ayrıca, kullanıcıların ipuçları göndermesine olanak tanır. Bu özellikler, geliştiriciler tarafından gönderilen, büyüyen desteklenen kripto para birimleri ve yeni belirteçler listesi için geçerlidir.

Şu anda tanıtmak istediğiniz bir jetonunuz varsa, RocketBot etkili bir çözümdür. RocketBot Twitter, Discord ve Telegram’da desteklendiği için hemen herkese anında ulaşabilirsiniz.

Merge BCDG, büyüme ve piyasa koşullarına olan güveni vurgulayarak 5 milyon MERGE satın alımını başlattı

En iyi büyüme ve piyasa koşullarına olan güveni vurgulayarak, 2022 sonuna kadar 50 bin USD’ye kadar token geri alımının gerçekleştirilmesi planlanıyor

Satışların 2025 yılına kadar %800+ CAGR büyümesi ve 2025 ve sonrasında daha fazla büyümeyi desteklemek için 2023 yılına kadar potansiyel olarak onaylanacak önemli satış potansiyeline sahip 5 adede kadar yeni varlığın artması bekleniyor

Geliştirme stratejisi, mevcut ödeme ağ geçidini kullanarak kaynakları paralel ortaklıkta birleştirmeyi amaçlar.

Merge BCDG USA LLC bugün, 2022’nin sonuna kadar gerçekleştirilmek üzere 5 milyona kadar MERGE’lik bir geri alım başlatacağını duyurdu. Geri alım, son 250k Çağrılabilir Tercih Edilen Hisse satışından elde edilen gelirlerle finanse ediliyor.

Merge BCDG Yönetim Kurulu, şirketin güçlü pazar portföyüne, önemli potansiyele sahip güçlü bir pazar büyümesine ve ileri teknoloji platformlarına dayalı kısa, orta ve uzun vadeli büyüme profiline güveniyor. Güçlü pazarlama performansı, kazanç artışı beklentileri ve Çağrılabilir İmtiyazlı Hisselerin son satışından elde edilen gelirler ile Merge BCDG, ikincil piyasalarda değer yaratma kapasitesinden ödün vermeden planlanan 5 Milyon MERGE geri alımı yoluyla değeri geri döndürme esnekliğini koruyor. , güçlü, büyüyen bir temettü sağlarken ve işe yeniden yatırım yaparken.

MERGE geri alımının tüm ikincil piyasalarda gerçekleştirileceği, önümüzdeki günlerde başlaması ve 2022 yılı sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. 2 Ocak’ta yapılacak olan Yıllık Genel Kurul’a ek bir sermaye geri alımı teklifi sunulacak. , 2023, 2021’de verilen mevcut hissedar yetkisi kapsamında halen mevcut olan çağrılabilir İmtiyazlı Hisselerin satışını aşan tutarı kapsayacak şekilde. Büyüyen temettü ve büyüme görünümü hakkında daha fazla bilgi, şirketin 31 Ağustos 2022’deki 2022 yılı tam sonuçlarında sağlanacaktır.

Feragatname

Bu basın bülteni ileriye dönük ifadeler içermektedir. İleriye yönelik ifadeler genellikle “potansiyel”, “olabilir”, “olacak”, “planlamak”, “olabilir”, “olabilir”, “olabilir”, “beklemek”, “tahmin etmek”, “aramak” gibi kelimelerle tanımlanabilir. ”, “ileriye bak”, “inan”, “taahhütlü”, “araştırma amaçlı”, “boru hattı”, “lansman”, “amaçlar” veya benzer terimler veya hisse geri alım planının potansiyel etkisine ilişkin açık veya zımni tartışmalar yoluyla . Bu bildirimlere gereğinden fazla güvenmemelisiniz.

Bu tür ileriye dönük beyanlar, gelecekteki olaylarla ilgili mevcut inançlarımıza ve beklentilerimize dayanmaktadır ve bilinen ve bilinmeyen önemli risklere ve belirsizliklere tabidir. Bu risklerden veya belirsizliklerden bir veya daha fazlasının gerçekleşmesi veya temel varsayımların yanlış çıkması durumunda, fiili sonuçlar ileriye dönük beyanlarda belirtilenlerden önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

MERGE belirteci geri satın alma planından beklenen herhangi bir faydanın beklenen zaman diliminde veya hiç sağlanacağına dair hiçbir garanti verilemez. Özellikle, MERGE belirteci geri satın alma planına ilişkin beklentilerimiz, diğer şeylerin yanı sıra, doğasında bulunan belirsizliklerden etkilenebilir.

Araştırma ve geliştirme, düzenleyici eylemler veya gecikmeler veya genel olarak hükümet düzenlemelerinde; hükümet, ödeme yapanlar ve genel kamu fiyatlandırması ve artan fiyatlandırma şeffaflığı için geri ödeme baskıları ve gereksinimleri dahil olmak üzere sağlık hizmetleri maliyetlerinin kontrol altına alınmasına yönelik küresel eğilimler; tescilli fikri mülkiyet korumasını elde etme veya sürdürme yeteneğimiz; doktorların ve hastaların özel reçeteleme tercihleri; COVID-19 gibi pandemik hastalıkların etkileri ve bunların hafifletilmesine yönelik çabalar dahil olmak üzere genel siyasi, ekonomik ve iş koşulları; güvenlik, kalite, veri bütünlüğü veya üretim sorunları; potansiyel veya fiili veri güvenliği ve veri gizliliği ihlalleri veya bilgi teknolojisi sistemlerimizin kesintileri ve diğer riskler ve faktörler. Merge BCDG, bu basın bültenindeki bilgileri bu tarih itibariyle sağlamaktadır ve bu basın bülteninde yer alan ileriye dönük beyanları yeni bilgiler, gelecekteki olaylar veya başka bir nedenle güncelleme yükümlülüğünü üstlenmemektedir.

Merge BCDG Hakkında

Medeniyetlerdeki devrim, toplumların üretkenliği ile ölçülür. Birincisi, makineler ve elektrik tarafından yönlendirilen Sanayi Devrimiydi. Şimdi, bilgisayar kullanımı yoluyla fikirler tarafından yönlendirilen yirmi birinci yüzyılın Teknolojik Devrimi içindeyiz. İnternet birbirimizle iletişim kurma şeklimizi değiştirdi. Artık dünya çapındaki bilgisayar ağlarında değer alışverişi yapmak için bir yola ihtiyacımız var. Küresel olarak dağıtılmış kriptografik defterleri veya daha yaygın olarak adlandırılan “blok zinciri” kullanmak. Devrime katılmanıza yardım edelim.

Merge BCDG Twitter’da. https://twitter.com/MergeBCDG adresinde @MergeBCDG’yi takip etmek için kaydolun

BCDG multimedya içeriğini Birleştir için lütfen https://mergebcdg.com/blog/ adresini ziyaret edin.
Site veya gerekli kayıt ile ilgili sorularınız için lütfen contact@MergeBCDG.com ile iletişime geçin.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :