Matic Coin Yorumları – Matic Coin Fiyat Tahmini

Matic Coin Yorumları – Matic Coin Fiyat Tahmini

Tek kelimeyle, Polygon kendisini bir katman-2 ağı olarak tanımlar. Matic Coin Yorumları da bu yüzden Etheriumla ilişkilidir. Çünkü bu, orijinal blok zinciri katmanını değiştirmeye çalışmadan Ethereum’un bir uzantısı olarak işlev gördüğü anlamına gelir. Çokgen, geometrik adaşı gibi, çok sayıda kenar, şekil ve uygulama sunarken, birbirine bağlı ağlar oluşturmak için daha basit bir yapı vaat ediyor.

MATIC Coin an itibariyle $0.70 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde MATIC coin -1.03% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda 1.10% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 9,996,901,793 MATIC coin dolaşmaktadır. Bu MATIC coinlerin toplam değeri ise $7,030,058,733.87 seviyesindedir. MATIC coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000111111 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 285.71428571 tane MATIC coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden MATIC Coin Neden Yükseliyor ve MATIC Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını MATIC Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için MATIC coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

Matic Coin Kaç Dolar Olur?

Matic Coin kaç dolar olur diye merak edenler için 2022 yılında Matic coinin 0.66$ seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak Matic coin eğer kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa 0.12$ seviyelerine kadar gerileyebilir. Matic Coin Yorumlarına bakmadan önce Coin’in artılarını ve eksilerini incelyelim.

Matic Coin Artıları ve Eksileri

Artılar

  • İşlem onay sürecini tek bir blokta tamamlayan bir konsensüs tekniği kullanan Polygon, hızlı işlem işleme hızlarını koruyabilir. Polygon’da blok işleme ortalama 2,1 saniye sürer.
  • İşlem ücretleri sürekli düşüktür: Polygon, yaklaşık 0,01 ABD doları ortalama işlem ücretiyle makul platform kullanım ücretlerini korur.

Eksiler

  • Kendi kendine yeten bir blok zinciri olmayan Polygon, Ethereum tabanlı bir Katman 2 çözümüdür. Ethereum platformu önemli kesintilerle karşılaşırsa veya tamamen ortadan kalkarsa, çokgenin değeri muhtemelen düşecektir.
  • sınırlı MATIC kullanım durumları MATIC belirteci, işlem maliyetlerini karşılamanın yanı sıra Polygon platformunu kontrol etmek ve korumak için tasarlanmıştır. MATIC, diğer bazı dijital para birimlerinin aksine, normal satın alımlar için kullanılmaz.

Matic Coin Uzun Vadede Ne Olur?

Matic Coin uzun vadede azalacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir düşüş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan Matic coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır. Matic Coin Yorumları ise bu konuda bize ışık tutmakta

MATIC coin destekli Polygon platformu, Ethereum uyumlu projeleri ve blok zincirlerini bağlamak ve geliştirmek için tanıtıldı. MATIC coinleri, Polygon ağındaki işlem maliyetlerini kontrol etmek, korumak ve karşılamak için kullanılır. Platformu verimli bir şekilde çalıştırmak için Polygon, değiştirilmiş bir hisse kanıtı konsensüs tekniği kullanır.

Her blokta, Polygon’un geliştirilmiş hisse kanıtı konsensüs mekanizması, fikir birliğine varılmasını sağlar. (Klasik hisse ispatı kullanılarak, çok sayıda blok işlendikten sonra fikir birliğine varılır.) Çokgen ağ işlemlerini doğrulama ayrıcalığı için, hisse ispatı yaklaşımı ağ katılımcılarının stake etmelerini gerektirir – satmamayı veya ticaret yapmamayı kabul eder – onların MATIC’i. Başarılı Poligon ağ doğrulayıcıları, tazminat olarak MATIC alır. Matic Coin yorumları, uzun vadede kalıcı bir coin olacağını gösteriyor.


MATIC Coin Fiyat Tahmini

MATIC Coin kaç dolar olur diye merak eden ve MATIC Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. MATIC coinin önümüzdeki günlerde $0.77 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak MATIC coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $0.56 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. MATIC Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

MATIC Coin Fiyat Tahmini 2023

MATIC Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. MATIC coinin $0.70 seviyelerinden $1.05 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak MATIC Coin 2023 yılında $0.875 $1.05 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı MATIC Coin Fiyat Tahmini ve MATIC coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

MATIC Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı MATIC coin için güzel geçecek. MATIC coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse MATIC coin 2024 yılında $1.05 civarlarından $1.435 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. MATIC Coini 2024 yılında $1.225 $1.435 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı MATIC Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

MATIC Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için MATIC Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $1.435 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $1.225 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. MATIC coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $1.75 ve $1.925 arası olacaktır.

MATIC Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. MATIC Coin 2027 yılında $2.17 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $2.59 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

MATIC Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden MATIC coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince MATIC Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. MATIC Coin bu yılda $3.43 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. MATIC Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $3.15 $3.43 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için MATIC coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

Matic Coin Yorumları (Analiz)

Blok zincirinin performansını iyileştirmek için verdikleri ilk şeylerden biri, bunun sağladığı yan zincir teknolojisiydi. Ücret önemli ölçüde azalır ve işlemler daha hızlı yapılır. Temel amacı, blok zincir ağları için zemin hazırlamaktır. Kullanıcılar, tamamen kesilmek yerine birbirine bağlı blok zincir ağları oluşturabilecekler.

Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumludur. Yazılım geliştiriciler, uygulamalarını EVM uyumlu olduğu için kolayca Polygon’a taşıyabilir. Aave ve SushiSwap, daha önce Polygon’da uygulanmış olan iyi bilinen Ethereum uygulamalarından ikisidir.

Ethereum 2.0 gibi diğer blok zinciri ağları belirli zorluklar sunabilir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için geliştirilen blockchain ağ girişimlerinden biri de Polygon. Birbirine bağlı blok zincirleri de Polkadot ve Avalanche tarafından sağlanmaktadır.
Poligon belirteci, ücretleri, yönetişimi ve bahis tutarını işlemek için kullanılır.

Matic Coin yorumlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :