MANA Coin Nedir? (Decentraland)

MANA Coin Nedir? (Decentraland)

MANA Coin, kripto para dünyasındaki yeni nesil tokenlardan biridir. Kripto para piyasasının hızla büyümesiyle birlikte, birçok yeni coin ve token ortaya çıkmıştır. MANA Coin, bu yeni nesil tokenlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere MANA Coin, değişimler ve alışverişler için dijital bir para birimidir.

MANA Coin Nedir? (Decentraland)

Decentraland Coin şuan $0.62 seviyesinde seyrediyor. Son bir günde Decentraland coinin değişimi 3.51% seviyesindeyken son bir saatte -0.18% değişim göstermiştir. Şu anda piyasada 2,193,179,327 tane Decentraland coin dolaşmaktadır. Toplam değeri $1,364,855,580.31 olan Decentraland coinin Bitcoin cinsi fiyatı ise şuan 0.0000088571 ₿ seviyesindedir. Yani şuan 100 dolar ile 161.29032258 tane Decentraland coin alabilirsiniz. Gelin hep birlikte Decentraland Coin Nedir, Decentraland Coin Kimin Decentraland Coin Ne işe Yarar, Decentraland Ne Projesi ve Decentraland Coin Hangi Ülkenin sorularına cevap arayalım.

MANA Coin Kimin MANA Coin Hangi Ülkenin?

MANA Coin, Decentraland adlı bir projenin tokenidir. Decentraland, Arjantin kökenli bir kripto para projesidir. Bu proje, sanal gerçeklik dünyasında bir arazi alım-satım platformunu temsil etmektedir. Bu platform, kullanıcıların sanal dünyada mülk satın almasını ve satabilmesini sağlamaktadır. Decentraland projesinin temel amacı, kullanıcılara kendi sanal mülklerini oluşturma ve bu mülkleri değerlendirme imkanı sunmaktır.

MANA Coin Ne İşe Yarar?

MANA Coin, Decentraland projesinde kullanılan bir ödeme birimidir. Bu proje, sanal gerçeklik dünyasında bulunan mülklerin takas edilmesini sağlayan bir platform sunmaktadır. Decentraland platformunda, kullanıcılar sanal mülklerini geliştirerek, tasarlayarak ve ticaretini yaparak gelir elde edebilirler. MANA Coin ise bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için kullanılan bir ödeme birimidir.

Ayrıca, MANA Coin sahipleri, Decentraland projesine katkıda bulunarak MANA Coin kazanabilirler. Kullanıcılar, Decentraland platformunda içerik oluşturabilir, etkinlikler düzenleyebilir veya diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunabilir. Bu faaliyetler, kullanıcılara MANA Coin kazandırmaktadır. Dolayısıyla, Decentraland projesine katılan MANA Coin sahipleri, hem mülk ticareti yapabilir hem de platformdaki aktivitelere katılarak kâr elde edebilirler.

MANA Coin Ne Projesi?

MANA Coin, Decentraland projesinin tokenidir ve bu proje, kullanıcılara sanal gerçeklik dünyasında mülk sahibi olma ve ticaret yapma imkanı sağlar. Decentraland, Ethereum blockchain tabanlı bir proje olarak bilinir. Bu platform, kullanıcıların sanal mülklerini oluşturmasına, tasarlamasına ve ticaretini yapmasına izin vermektedir. Ethereum blockchain, akıllı sözleşmelerin uygulanmasını mümkün kılarak, Decentraland platformunda mülk takası yapmayı kolaylaştırır.

Decentraland projesindeki mülkler, bir arazi parseli olarak adlandırılan küçük parçalara ayrılmıştır ve satın alınabilir, geliştirilebilir ve ticareti yapılabilir. Her arazi parseli, diğer kullanıcılar tarafından görülebilir ve ziyaret edilebilir. Kullanıcılar, arazilerini diğer kullanıcılara kiralayabilir veya etkinlikler düzenleyebilir. MANA Coin, bu mülklerin takas edilmesi ve ticaretinin yapılması için kullanılan bir ödeme birimi olarak işlev görür.


Decentraland platformu, kullanıcılara sanal dünyada alışveriş yapabilme, oyun oynayabilme, etkinliklere katılabilme gibi birçok imkan sunmaktadır. Kullanıcılar, eşyalar alıp satabilir, sanal mülkleri geliştirebilir veya kiralayabilir. Platformun içerisinde yer alan etkinliklerde de yer alabilir veya kendi etkinliklerini düzenleyebilirler. Tüm bu işlemler için MANA Coin kullanılır ve kullanıcılar, bu aktiviteler sonucunda MANA Coin kazanabilirler.

MANA Coin Arzı Ne Kadar?

Decentraland Coin’in toplam arzı 2,193,179,327 tanedir. Yani an itibariyle 2,193,179,327 tane Decentraland Coin vardır ve toplam değeri $1,364,855,580.31 dolardır.

MANA Fiyatı Ne Olacak?

Uzun vadede Decentraland coin için takip edeceğimzi fiyat $1.271 olacaktır. Bu yıl içerisinde ise $0.775 $0.93 seviyelerinde gidip gelmesini beklemekteyiz.

MANA Coin Piyasa Değeri Ne Kadar?

Piyasada dolaşmakta olan 2,193,179,327 adet Decentraland coin bulunmaktadır. Decentraland Coinlerinin toplam piyasa değeri $1,364,855,580.31 ‘dır.

Daha Fazlası İçin:WAVES Coin Nedir ? (Waves)

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :