LSK Coin Yorum – Fiyat Tahmini

LSK Coin Yorum – Fiyat Tahmini

Lisk’in (LSK) yan zincirlerin ve merkezi olmayan uygulamaların (dapps) oluşturulmasına yönelik platformunun çalışması desteklenmektedir. LSK Coin Yorum ve fiyat tahmini bilgilerinde de bu ana tema mutlaka akılda tutulmalıdır. Lisk, Javascript programlama diline odaklanarak daha fazla geliştiriciyi kazanmak ve tercih ettikleri platform haline gelmek istiyor.

Lisk, geliştiricilerin blok zincir teknolojisi ile etkileşimini daha basit hale getirmek için birincil amacı olan bir platform ve merkezi olmayan ağ olarak oluşturuldu. Projenin yaratıcıları Max Kordek ve Oliver Beddows, temel kodlama ile güncel kalma gerekliliğinin blok zinciri geliştirme için bir yük olduğuna inanıyordu. Lisk, uygulamaların geliştirilmesini kolaylaştırmak için Javascript programlama diline odaklanan platformu geliştirdi.

Amaç, daha fazla geliştiricinin tek bir sistemin koruması altında benzersiz dapp’ler ve bağımsız blok zincirleri oluşturmaya başlamasını kolaylaştırmaktı. Şu anda bilindiği üzere Lisk, 2016 yılında Crypti açık kaynaklı blok zinciri yazılım platformundaki bir çatallanmanın sonucu olarak oluşturuldu.

LSK Coin an itibariyle $2.02 olarak alınıp satılmaktadır. Son bir günde içerisinde LSK coin 3.32% seviyesinde bir değişim yaşarken, bir saat öncesiyle kıyasladığımızda -1.15% değişim göstermiştir. An itibariyle piyasada toplam 144,814,977 LSK coin dolaşmaktadır. Bu LSK coinlerin toplam değeri ise $291,884,553.86 seviyesindedir. LSK coinin Bitcoin olarak fiyatı ise 0.0000306061 ₿’dir. Kısacası an itibariyle 200 dolar ile 99.00990099 tane LSK coin satın alabilirsiniz. Haydi sizi bekletmeden LSK Coin Neden Yükseliyor ve LSK Coin Uzun Vadede Ne Olur sorularını LSK Coin yorumlarıyla cevap verelim. Ve sizler için LSK coin fiyat tahminimizi paylaşalım.

LSK Coin Neden Yükseliyor?

LSK Coin neden yükseliyor sorusunu LSK coin yorum yapan uzmanlarımız cevaplıyor. LSK, ağ tarafından dapp’leri beslemek için kullanılır ve kullanıcıların Lisk blok zinciri yönetimine katılmalarını sağlar. Bununla birlikte, çoğunlukla coin gönderme ve alma veya bir Dapp’i kaydetme ve yükseltme gibi çeşitli işlemlerle ilişkili ağ maliyetlerini karşılamak için kullanılır.

Coinlerin blok zinciri ve Lisk Core arasında transferini kolaylaştırmak için, bir Lisk yan zinciri oluşturmaya karar veren geliştiriciler, merkezi olmayan uygulamalarında LSK kullanımına da izin verebilir.

LSK, bir oylama aracı olarak kullanılmasından da yararlanır. Lisk kullanıcıları, LSK coinleri “stake ederek” yeni bloklar oluşturan 101 aktif delege için oy kullanabilirler.

Ağın ayrıca zaman içinde daha az LSK üretmesi ve coinin değerini artırabilecek kıtlığını artırması da amaçlanıyor.

Yeni bloklar oluşturan kullanıcılar, açılışta 5 LSK ile ödüllendirildi, ancak bu, sonunda 1 LSK’ya düşecek ve bu noktada bu düzenleme hızı devam edecek.

LSK Coin Uzun Vadede Ne Olur?

LSK Coin’in fiyatı uzun vadede artacak gibi görünüyor. Önceden de yaptığı gibi ani bir düşüş ile yatırımcıları şaşırtma eğiliminde olan LSK coin, diğer altcoinler gibi yüksek riskli konumunu korumaktadır.

Lisk, ana ağ v2’den yeni bir güvenli adres şeması içeren v3’e geçiş yaptı. LSK Coin Yorumlarında bu gelişme çok önemlidir.

Lisk’in pazar genişletme ve ürün geliştirme için büyük işletmelerle anlaşmaları var. “Işık eğrisi” pazarlama ve araştırma için, “Bitcoin Suisse” ticaret ve tasfiye için, “Lucrise Finance” muhasebe vb. için kullanılır. İşletme INATBA, Crypto Valley Association ve İsviçre Blockchain Federasyonu.


LSK Coin Fiyat Tahmini

LSK Coin kaç dolar olur diye merak eden ve LSK Coin fiyat tahmini almak isteyenler için en güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarıyoruz. LSK coinin önümüzdeki günlerde $2.222 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Ancak LSK coin için kötü senaryo gerçekleşir ve güven ortamı sarsılırsa $1.616 seviyelerine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz. LSK Coin Yorum ve fiyat tahminlerine bakılacak olursa pozitif bir hava hakim.

LSK Coin Fiyat Tahmini 2023

LSK Coin 2023 yılında iyi gidişatını devam ettirecek gibi gözüküyor. LSK coinin $2.02 seviyelerinden $3.03 seviyelerine kadar çıkmasını bekliyoruz. Genel olarak LSK Coin 2023 yılında $2.525 $3.03 seviyeleri arasında gidip gelecek gibi gözüküyor. Tabi bunlar bizim teknik analizlerimizin sonucunda vardığımız 2023 yılı LSK Coin Fiyat Tahmini ve LSK coin yorumu. Yatırımcı olarak sizlerin de kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve çeşitli kaynakları kullanmanızı öneririz.

LSK Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahminlerimize göre 2024 yılı LSK coin için güzel geçecek. LSK coin ve kripto para piyasası istikrarlı yükselişine devam ederse LSK coin 2024 yılında $3.03 civarlarından $4.141 bölgesine kadar yükseliş gösterebilir. LSK Coini 2024 yılında $3.535 $4.141 bölgesinde izlemeyi tahmin ediyoruz. Eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz bu 2024 yılı LSK Coin fiyat tahmininden yararlanabilirsiniz.

LSK Coin Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı için LSK Coin Fiyat tahminine baktığımız zaman biraz geri çekilme ve ardından tekrar yükseliş beklemekteyiz. $4.141 seviyelerinden bir küçük düşüş ile tekrardan $3.535 seviyelerine gerileyebiliriz. Ama bu gerileme kalıcı olmayacaktır. LSK coin fiyatının yıl sonuna doğru toparlanma ile rayına tekrar oturmasına bekliyoruz. Uzun vadede 2025 yılı için izleyeceğimiz aralık $5.05 ve $5.555 arası olacaktır.

LSK Coin Fiyat Tahmini 2027

2027 yılının kripto para piyasasının iyice oturmuş olacağı bir yıl olmasını öngörüyoruz. O yüzden 2027 yılı için yapacağımız tahminler de iyimser olacaktır. LSK Coin 2027 yılında $6.262 seviyelerine doğru ilerleyecek diye tahmin ediyoruz. Hatta yıl sonunda $7.474 bölgesinde tavan yapıp yatırımcısına iyi bir gelir elde etme potansiyeline sahip. Tabi 2030’a giden bu kritik yılda olacakları tahmin etmek pek de kolay değil.

LSK Coin Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için şimdiden LSK coin fiyat tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da biz elimizden geldiğince LSK Coin Fiyat tahmini 2030 serisini de devam ettirmek istiyoruz. 2030 yılı daha önce de bahsettiğimiz gibi kripto para piyasaları için özel bir yıl olabilir. LSK Coin bu yılda $9.898 ‘ı görebilir. Bu şu an bulunduğumuz yıldan uzak bir tahmin olarak gözükse de 2030 yılı için erişilebilir gözüküyor. LSK Coin yorumları da bu coinin 2030 yılında $9.09 $9.898 seviyeleri arasında olacağını söylerken bizim yorumumuzu da doğruluyor. Uzun vade yatırımcıları için LSK coin iyi bir tercih gibi görünüyor.

LSK Coin Yorumları (Analiz)

LSK Coin Analizini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. LSK coin ile ilgili yatırımcıların beklentisini analiz ettiğimiz raporun sonucunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Son 1 gün içerisinde LSK coin yatırımcıları Coini Alma yönünde mi eğilim göstermiş yoksa satma yönünde bir eğilim mi var aşağıdaki teknik analizden anlayabiliriz.

Max Kordexx ve Oliver Beddows, 2016 yılında Lisk’i kurdu. Ana ofisi İsviçre’dedir. Açılış coin teklifi, yaklaşık 14000 bitcoin kullanıyor. 15 profesyonel ile, uzun vadeli genişleme için yeri olan sağlam bir organizasyondur. Lisk, her ay resmi web sitesi yolu blogunu şirket finansmanı ve başarıları hakkında yeni bilgilerle günceller. LSK Coin Yorumlarında bu isimler de önem arz ediyor.

Lisk, rota haritasını beş bölüme ayırdı: elmas, zümrüt, safir ve kehribar. Bir önceki aya ait verilere göre Lisk, zümrüt seviyesine ulaştığı 21 Ağustos 2021’de safir aşamasına girdi. Lisk, devam eden teknolojik gelişimi, güncellemeleri ve genişlemesi nedeniyle karşılığını alacak uzun vadeli bir yatırımdır. Zümrüt aşamasının sonunda 36 Lisk geliştirme önerisi sunuldu.

LSK Coin yorum paylaşımlarını size aktardığımız makalemiz burada son buluyor. Umarım bu yorumlar sizlere faydalı olabilmiştir. Her zaman söylediğimiz gibi bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım yapmadan önce kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Eğer hala global ve güvenilir borsa olan Binance üye olmadıysanız bu linkten Binance Global borsasına, bu linkten ise TrBinance üye olup size özel hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin :